glasba-music

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Vutragenjo je napisao(la):
Bio sam daleko od Beograda.

Jesi li ti isao? Kako je bilo?

ma genjo nisam tebe pitao..znam za tebe, nego za Avrama :)) On mi je nekako...hmmm...sedi za racunarom i puno prica, ajde tako da kazem :) a marihuana march je bas cool stvar....trebao bi podrzati kada vec toliko voli ganju...i slusa i u rastafari fazonu je, ne?:) ali ja se samo shalim.
Ja nisam bio...ali ja i ne pricam mnogo o vutri ;)
stvarno kako je proslo??
nadam se da je bilo o.k.
 
04.05.2005
14
0
0
38
Ccccccccc ja uopste ne kuzim!!!!!!!!!
Ne bitno ba samo mi ne dirajte morrisona
Covjek je bio i ostao legendaaaaaaaaaa a nema puno ljudi na mapi koji se furaju, ali od srca, na njega
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
morrison_girl je napisao(la):
Ccccccccc ja uopste ne kuzim!!!!!!!!!
Ne bitno ba samo mi ne dirajte morrisona
Covjek je bio i ostao legendaaaaaaaaaa a nema puno ljudi na mapi koji se furaju, ali od srca, na njega

ma ni ja ne kapiram pa mi je zato smesno :)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
robot_minimal je napisao(la):
Ma sto ti nisi dosao na marihuana marsh?!?!?!
ne ozbiljno???

ma shalim se ;)

ma zbog gluposti nisam dosao:

sa irie-people foruma je napisao(la):
meni moji nashli slike... ove flyere/plakate... tj. oni nisu umeli da nadju nego moj brat nashao pa im pokazao, i oni se nisu cimali nista (nisu me pitali nista) ali posle mi bilo glupo da kazem da idem za bg, jer bi skontali zasto idem...

eto......
 
15.05.2005
13
0
0
SLO-Era je napisao(la):
veliki nedostatak na ovom forumu barem za mene je music a on je u simbiozi sa vutrom.
Zdravije i puno udobnije je biti sa glasbom nego trošiti vreme na bolide na mreži.
Ako se nauèiš da pustiš dobroj vutri da te lepo voza,iskoristi to novo znanje -odvrni decibele i na vožnju-mentalnu
Ne znam dali je ko ovde šta razumeo jer mi izražavanje samo na Srbskom dosta šteka.

ja te kuzhim ...valjda :)

OFF TOPIC: zasto tu nema niti jednog hepi smajlija???!!??

On TOPIC: kuzim te totalno, meni je u srednjoj bilo apsolutno odlicno utonuti u svoje vlastito "kazaliste iluzija" fino uz Pink Floyd, Doorse, Marleya.... jooj, kad se sjetim onih seansi uz "Careful with that axe, Eugene" *nostalgican izraz lica*, neznam zast se te oejsme toliko sjecam, mozda zbog onog vristanja:)) Pa onda Doorsi..."Riders on the storm", "The End"....Deep Purple - "Child In Time"....aa.... The times, they are changin', kako bi reako Bob Dylan, je li...
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
robot_minimal i morrison_girl - inace stucnjaci Morrisona ne kuze da je Pamela prva i jedina ljubav , a da su sve ostale bile tu da razbiju monotoniju


Pozdrav

I nisam uvredjen robot_minimal
No fighting between mon 'n' mon , let JAH love groove strong
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Spirit Dancer je napisao(la):
robot_minimal i morrison_girl - inace stucnjaci Morrisona ne kuze da je Pamela prva i jedina ljubav , a da su sve ostale bile tu da razbiju monotoniju


Pozdrav

I nisam uvredjen robot_minimal
No fighting between mon 'n' mon , let JAH love groove strong

lol

u pravu si.
inace tako neku biografiju nisam chitao (rekao sam vec da nisam morrison fan..ono da znam koliko je bio tezak i visok...), ali da,imao sam tu informaciju za Pamelu, ali totalno nisam kapirao kada je to ko vec provukao..ali jeste...Pamela jeste njegova ljubav....bar tako kazu....

peace!
 
04.05.2005
14
0
0
38
Spirit Dancer je napisao(la):
robot_minimal i morrison_girl - inace stucnjaci Morrisona ne kuze da je Pamela prva i jedina ljubav , a da su sve ostale bile tu da razbiju monotoniju


Pozdrav

I nisam uvredjen robot_minimal
No fighting between mon 'n' mon , let JAH love groove strong

Fino fino !~