Glavobolja od pušenja.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2019
4
2
3
38
Postovani ljubitelji ove biljke.
Imam 33 godine, umetnik sam.
Koristim biljku od svoje osamneste godine i od njenog korišcenja uvek sam imao samo korist, potpuno mi regulise probleme sa ledjima kao poslesicu pada iz mladosti, moj kreativni opsek zahvaljujuci njoj nema granica.
Pre otprilike mesec dana, smo sat vremena posle konzumiranja u vidu pusenja počnem da dobijam nesnosne glavobolje.
Prvo krene lagana bol u levom oku da bi se ubrzo prosirila na celu stranu levog dela glave, bol je prejak i moram uzeti analgetik koji pak samo ublazi glavobolju.
1. Iskusan sam i sa godinam sam konzumirao razne bilke bez ikakvih posledica.
2. Treba imati u vidu da sam van Beograda poslom u manjem mestu u susednoj drzavi i da sam osudjen na samo jednog dobavljaca, pa ne mogu da konzumiram nesto drugo kako bih uporedio da li je bas samo od njegove.
3. Nije hengover, dehidratacija, brinem o takvim stvarima, merio sam pritisak koji je savrsen.
3. Po stranim forumima citam da je to rzvitak alergije na biljku i da su to simptomi kao i slinav nos, sto se desava ali slini bas bas malo.
4. Kada je ne pusim sve je ok i u redu.

Molim vas dajte neke savete, iskustva, misljenja. Jer ne bi da batalim nesto sto mi je do sada puno pomagalo.
U prilogu saljem i fotografiju te koju konzumiram.
 

Prilozi

  • 20190824_140710.jpg
    20190824_140710.jpg
    185,6 KB · Pregleda: 115
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.029
358
Vjerovatno je loša marihuana, sad su nestašice, pa znaju na razne naćine povećavat težinu, naparavat raznim supstancama. A ta tvoja lići na takvo što
 
20.08.2018
5
5
3
33
Samo napravi pauzu od 42 dana.

Slicno iskustvo, u predjelu sljepocnica zapocinje bol i ide lagano prema nosu i kao sto ti kazes moras nesto popiti da bi ublazio bol, ista prepostavka, da je od vutrice.
Jednostavno napravio vecu mali pauzu i evo ide skoro pa druga godina bez tih problema ili slicnih njima.
A prije toga dobar niz godina bez ikakvog prestanka i bas mislim apsolutno nikakve pauze.
Ša znaš more da bude i od travulje.

Probaj pauzu i to je to. A ako to nije slucaj nekom omanjem tumorcicu se nadaj, boli te dupe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic
24.08.2019
4
2
3
38
Samo napravi pauzu od 42 dana.

Slicno iskustvo, u predjelu sljepocnica zapocinje bol i ide lagano prema nosu i kao sto ti kazes moras nesto popiti da bi ublazio bol, ista prepostavka, da je od vutrice.
Jednostavno napravio vecu mali pauzu i evo ide skoro pa druga godina bez tih problema ili slicnih njima.
A prije toga dobar niz godina bez ikakvog prestanka i bas mislim apsolutno nikakve pauze.
Ša znaš more da bude i od travulje.

Probaj pauzu i to je to. A ako to nije slucaj nekom omanjem tumorcicu se nadaj, boli te dupe.
Napravio sam pauzu od 10 dana, pa probao opet, isklucivo i samo dolazi sat vremena posle konzumacije kao i pre deset dana.
 
20.08.2018
5
5
3
33
Napravio sam pauzu od 10 dana, pa probao opet, isklucivo i samo dolazi sat vremena posle konzumacije kao i pre deset dana.

Hocico brate bas napravi 42 dana pauzu ne 10 30 63 vec 42, organizam se ocisti poprilicno i na trziste za to vrijeme dodje nova roba...i dosta mlijeka unosi tacnije kozijeg mlijeka u principu ono novaca sto si davao na ulicno granje preusmjeri na mlijecne proizvode i voce puno zeljeza i minerala

42 dana okruglo
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
42 dana okruglo
Prosvijetli me, Zasto okruglo 42 dana?
Osobno sam za 15 dana izbacio sav thc iz krvi, a pusio sam prije toga cca 5-7g dnevno. I na testu (vadjenje krvi) bio negativan.
A sto se tice mljeka nisam popio nista vise od onog sto se dobije u machiatu u kaficu.

@Hocico Pokusaj nabavit neku drugu pa vidi dali isto imas glavobolje. Mene je znala glava bolit od jedne ali tek dok bi poceo efekt slabit, kako bi se efekt smanjivao tako bi se glavobolja pojacavala, promjenio sam vutru i sve 5 opet.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Iz urina ide puno brze van, svega tjedan dana je dovoljno da se ocisti urin. Puno tekucine + fizicka aktivnost urin je cist puno brze nego krv.
Najdulje ostaje u masnim stanicama tjela.

Test urina je manje precizan od testa krvi i test krvi je puno skuplji dok test urina mozes uzet u ljekarni.
 
  • Haha
Reactions: Nogud and grouchy

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Vidim i ja sad.
Meni fkt nije jasno zas su mene budale slale krv vadit dok sam bio negativan na urinu? (sudski postupak).
Krenuli smo lagano u offtopic :D

Edit:
Da ne spamam bezveze.
Ispricavam se na krivim informacijama, bio sam i ja u zabludi do sada jer sam se vodio po tome kako su plavci mene vodili.
Prvo sam bio na testu urina, i to sam se doslovno isprao, i nakon tjedan dana evo njih nazad da moram na vadjenje krvi za test. Jer sam na urinu bio negativan.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
20.08.2018
5
5
3
33
Ko pusi 7g dnevno nekoliko mjeseci ili godina neka mi da dokaz da mu je thc napustio organizam u roku od 15 dana. Da moze naravno ako pusis pokoseno sjeno sa obronaka Vlašića, u tom slucaju definitivnih 100

Opcenito mlijeko ima pozitivna dejstva na organizam a negativna na razne opijate, a kozije mlijeko je u klasi majcinog mlijeka, tako da ako se zelis ocistiti od negativnosti

42 dana plus 2l mljekeca na dan rezultati vise i nego dobri
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Badi
24.08.2019
4
2
3
38
Prosvijetli me, Zasto okruglo 42 dana?
Osobno sam za 15 dana izbacio sav thc iz krvi, a pusio sam prije toga cca 5-7g dnevno. I na testu (vadjenje krvi) bio negativan.
A sto se tice mljeka nisam popio nista vise od onog sto se dobije u machiatu u kaficu.

@Hocico Pokusaj nabavit neku drugu pa vidi dali isto imas glavobolje. Mene je znala glava bolit od jedne ali tek dok bi poceo efekt slabit, kako bi se efekt smanjivao tako bi se glavobolja pojacavala, promjenio sam vutru i sve 5 opet.
Upravo tako, cim pocinje slabiti, glavobolja se pojacava.
 
24.08.2019
4
2
3
38
glavobolja zna biti i od dehidracije ili kad pušiš na prazan želudac :)
Pre sinocnjeg pokusaja sam se lepo pripremio kako bi iskljucio sve druge faktore, nisam bio na suncu, pio ceodan dosta vode kao i za vreme konzumacije, vecerao zdraviji veceru. I efekat je isti kao i pre deset dana, svi su izgledi da je bilka loša.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
...onda trava ne valja :D
Tek sad vidim sliku smiley9934, to je ona skroz crna "albanica", što kao zemlja izgleda, najgora vutra koja postoji.
To sam pušio jednom i nikad više...nikakvog mirisa i odvratna je za pušit.:D
Dan danas se pitam, jel to uopće vutra?smiley9934
Ostavi se ti tog uličnog smeća, naoružaj se svim potrebnim informacijama na forumu i lagano kreni growat sam za sebe.:thumb:
 
Poslednja izmena: