glavobolja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E da mogu reći da sam eto u zadnje vrijeme pušio kvalitetnije vutre bez sjemenki i takih stvari i mogu reći nije me bolila glava poslije toga a i nisam se osjećo smoreno nego nekako osvježeno ko da sam se umio
Mislim da ću se okanit ove prašine i pušit samo kad ima da valja
 
02.11.2007
31
3
8
37
salvia je napisao(la):
ja imam jedan učestali problem
vikendom kada stvarno pretjerujemo u pušenju
mene nakon x pljuga počinje boliti glava
mislio sam da je u nečemu drugom problem ali samo kada se prepušavamo samo me onda boli glava i to zatiljak
jel ima ko takav problem ili da se brinem
Hvala
Pozz!

I mene nakon X pljuga zaboli glava,ja sam smanjio cigare,smanji i ti i nece te boleti!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo ovako nako 8h napušenosti(3x pušili i svaki put dovoljno da se napušimo), trava prejebena i onda nepodnošljiva glavobolja, nije prvi put da me glava boli od tolikog napušavanja ali sad sam išo pogledat na internetu za cega je zadužen dio mozga koji me bolio(nemam pojma jel to ima imalo smisla promatrati ovako) ali taj dio je zadužen za kreativnost te možda za emocije i izvršnu memoriju a baš na te stvari trava najviše utjece......zanimljivo.....Valjda se od toliko sati trganja od smjeha i dolaženja do kojekakvih ludih ideja malo pregrijo taj dio mozga....
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nevjerujem ti to baš da je od trave. možda je od previše nikotina ako ste motali jointove i još ovako sa strane pusili cigare?, a može biti svašta. znam da glavobolja dođe ničim izazvana, pa popijem aspirin... eh sada naravno da bilo šta ako ti se desi za vrijeme napušavanja ćeš misliti da je od trave.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neznam..zabrijali ste svi^^

ja nikad neam glavobolju kad pusim..cak ni kad je sica...sam mi je onaj ogavan feel u ustima..bljak...

al ovak od shisha ili skunka nema sanse da te glava boli...
zabrijavate^^
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ne...ne...ne tvrdim ja da je to od trave pa bi mi tako bilo i da sam popušio jednako toliko i legao negdje ali mislim kad se smjiješ toliko(od tih 8 sati ja bi reko bar 3 sata trganja od smjeha), kojekakve bolesne ideje i lude rasprave.....od toga zaboli glava,to sam mislio tako a ne od necega iz trave....
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Nemojte kriviti vutru, sta da kazem ja, glavobolju nikada ni sam osetio, neznam kako to izgleda.
Valjda je moja glava prazna pa nema sta da boli :)
Idem se malo postarati o tome, da je malo napunim THC-om :smoke18:
 

MareCar

Banned
Banovan
02.05.2008
9
1
0
38
Mi imam naziv za sparvu u kojo ima samo trave ni trunke duvana zovemo je CHISTAK.

Prestali smo pusiti tako jer nas sve posle tri sata boli glava.