Glazbeni žanrovi! Šta slušate! Pišite!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dakle,

zbog lakše interakcije DJ-eva sa slušateljima otvaram ovu temu!

Pišite nam koje glazbene žanrove slušate, najdraže izvođače i slično! Nama ćete olakšati posao a vi ćete slušati ono šta zbilja volite!
(molim da se ne kače nikakvi Youtube linkovi jer ova tema ne služi za to. Svaki spam će biti uklonjen)

Hvala!
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Evo nekih
Priestess, Metallica, SNFU, CKY, Partibrejkersi, RHCP ili neki lagani reggae za opuštanje
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
sto slusam!tpopico da ti budem iskren sve sto ti pustis moj je dir muzike i moze proc a i imam na kom.to sve..ko da ja pustam.jer deres pretezno rokiju,metal,domace dobre stvari sto da ti recem pici dalje...neznam jel se to ostalima dopada nek pisu
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
BLUES:Freddie King,Albert King,BB King,JJ Cale,Junior Wells,Albert Collins,Bo Diddley,Buddy Guy,Earl Hooker,Howlin Wolf,John Lee Hooker,neprevazidjeni Muddy Waters,Nina Simone,Stevie Ray Vaughan....
Od grupa Allman Brothers Band,Fleetwood Mac,Jeff Healey Band...
Od novijih Derek Trucks,Joe Bonamassa,Ana Popovic...
Rock 70-ih,80-ih
Od bivse nam Juge ili domace;Azra,Atomci,Haustor,Leb i Sol,Smak...
Naravno da nisam imun ni na rege
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
sve samo da nisu cajke :D usput jer mogu dobit neki info za taj vutra radio bas bi ga htio slusat?

superbud na vrhu foruma ti pise Vutra radio i sta svira.. Stisnes na to ako oces preko browsera slusat ili na forumu imas temu vutra radio i skinut ce ti playlistu pa preko kompa slusas ...

a od žanra hmm reggae,rock,blues,50-te,60-te, od hip hopa ili rap-a Afroman , cypress hill.. uglavnom za chillanje žarnovi
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
kacim nešto od onog što sam slušao pa me iznenadi :)

inace volim sve što je dobro :icon_lol: bez obzira na vrstu muzike....

Azra
Black Sabbath
Deep Purple
Dire Straits
Iron Maiden
Led Zeppelin
Let 3
Pink Floyd
.....

.
.
.
.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
bestija je napisao(la):
electronic music (deep,tech house,techno) i dobar rock volim poslusat

i uz ovo rap... a za odlučiti se najdražu vrtsu glazbe nemogu zato jer svaki put drukčiju glazbu slušam,zavisi naravno o okolini i rasoloženju.u zadnej vrijeme proučavam jim morrisona dosta...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
reggae, hip-hop, funk, punk... Primus, RATM, Pink Floyd, Joy Division, Pekinška Patka, Kolja i Smak Belog Dugmeta, Eyesburn, Partibrejkerski, EKV, Ritam nereda, Kandakodžainebojša, i tako bliže i tako dalje :notnice: :happy031::notnice: :gband: :happy031::gband::gband::gband:
 
28.04.2011
3
0
0
55
Hi guys! sta kazete na neki Psychedelic Sludge Doom Stoner Drone Fuzz Rock & Metal?
Preporucujem : Stonerobixxx i †Angrychairs Redux†
I kad se pusta neki cool blues,reggae,rock itd.? Nikako da uhvatim termin...
Uvek kad ukljucim radio cujem neku Trance melodiju i to me malo demoralizovalo u doslednosti slusanja...
Ok sorry, znam da to vecina slusa ali taj zanr me slabije privlaci... Jbg. sta sad?
We all know any kind of music sounds better when you’re stoned! :icon_cool:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
onda vecinom slusas radio kad simaszg pusta....ima slusatelja psaja xD ali ne u bas velikom broju....uglavnom ima uvijek necega pa tka o ireggaea rocka itd
 
21.10.2012
26
55
13
30
Svuda po malo
Slusam sve, osim kao sto kaze nas brat Rambo Amdeus "Folk je narod. Turbo je sustav ubrizgavanja goriva pod tlakom u cilindar motora s unutarnjim izgaranjem. Turbo folk je gorenje naroda. Turbo folk nije glazba. Turbo folk je miljenica masa. Pobuđivanje najnižih strasti kod homo sapiensa. Turbo folk je sustav ubrizgavanja naroda. Ja nisam izmislio turbo folk, ja sam mu dao ime".
(Reagge,rock, blues, D'n'B, Funk, Punk) ma SVE :) i rado bih volio da cujem Straight Jackin-a :smoke18: :banana_rasta: samo trpaj playlistu i nemoj zaboraviti da nam das :leafblunt: .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Slušam sve što je kvalitetno. Većinom Classic Rock, Reagge, i electroniku tipa Tribal i Minimal kad sam u elementu :thumb: .
 
04.07.2010
6
0
0
RHCP,Pink Floyd,Alborosie(zapravo sve sto se tice reggaea),techno,trance....kad malo bolje pogledam stvarno svasta slusam :127fs4573872: