Gljive

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
ako smijem pitati, zasto te zanima??? amanita ti nije dovoljno zanimljiva?:icon_lol:

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
349
11
0
30
sta bi dao da one jack-o-lantern svijetlece gljive rastu u nas. Nisu psihoaktivne, i otrovne su (al ne smrtonosne), al prestrasno izgledaju. Neznam dal svijetle kad ih uberes, al ak da, nabrat ih puo i isti dan ak bi svijetlile si lijepo napravit ambient za trip sa njima, prestrasno

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
Šaman ima pravo...i zato nemoj nikad brati gljive na osnovu slike...ima toliko razlika a toliko su slicne. zaboravi...:sun2:

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
414
6
0
Znam da nije dobro brati samo po slici,ali imam nekog iskustva tako da bi ih uspio prepoznati po slici i opisu.A ionako koju god da pronadjem krenuo bih s tako malom kolicinom pa makar bila otrovna ko zelena pupavka da prezivim.

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
266
9
0
44
www.magicatmint.has.it
Psilocibe se najlakše (i bez greške) prepoznaju po tome što, ako ih ozlijedite, na tom mjestu - pomodre! Modrina je dokaz da sadrže psilocin (a onda sigurno i psilocibin, koji dolaze u paru) - no to što je pomodrjelo, više ne puca. Pomodre psilocibe i kad ih zalediš, al onda ih mosh baciti.
Eto. Nepogrješiv znak raspoznavanja.
A rastu na konjskoj i kravljoj balezi. Ja sam iz Dalmacije pa mi je živi bed, al da sam negdi gori na kontinentu, sigurno ne bi sidila sad za kompom sanjareći, :crash: nego lipo čizme gumaše :) i udri po livadama, tražit di kravice kakU :kackepieksen:
Kad ne mogu ja, ajte vi :vb_whip:

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
Zar uopce rastu na divlje igdje u Hrvatskoj???...mislim da ne...mozda i da..mozda i ne...ma...

a ti dirty oces da se drogiras i da si otvaras um da je to lagano strasno...:icon_lol: bas hoces i hoces....ajd neka ti je...:vb_whip:

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
414
6
0
RedSh je napisao(la):
Zar uopce rastu na divlje igdje u Hrvatskoj???...mislim da ne...mozda i da..mozda i ne...ma...

a ti dirty oces da se drogiras i da si otvaras um da je to lagano strasno...:icon_lol: bas hoces i hoces....ajd neka ti je...:vb_whip:
Drogiranje i otvaranje uma sam odvojio.Ali svejedno je svako psihodelicno iskustvo dobrodošlo za moj um.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
Znas, dobro je to onda..mada znam ljude koji su se lagano i izgubili u tim psihodelicnim iskustvima. moja teorija je da trebas prozivjeti i zivjeti to psihodelicno iskustvo iz kojeg si nesto dobio i naucio, potpuno bez pomoci psihodelika. To je vec nesto...
al ako ti jos uvijek tragas...tragaj...samo pazi da se ne izgubis:sun2:

ne solim pamet, nadam se da moje postove tako ne dozivljavas...

Sviđa im se: vutra_kos

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
414
6
0
Ne dozivljavam tvoje postvove tako.
Mislim da gotovo svi ljudi tragaju do same smrti a i nakon smrti.
Psihodelike je nemoguce doivjeti kao cistu zabavu ali mi nismo šamani ni vračevi iz plemena tako da je opasnije u psihodelicna iskustva ici po nesto ako nisi spreman nego uzimati psihodlicke zbog iskustva,dozivljaja pa cak izabave.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
evo jedno pitanje iz ciste znatizelje, koliko imas godina onako btw...nista lose :sun2: ako mogu znati..hvala

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
414
6
0
Lose je to.Al dobro ako vec moras znati onda cu odgovoriti iskreno-uskoro cu imati 17.Tuzno je to kad cim netko postane stariji zaboravi da zivot,znatizelja,razmisljanje ne pocinju tek sa 18.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
a lose je da netko mlad misli da ako sam starija da mislim tako kako si ti naveo...steta..ocito ti imas neka losa iskustva sa starijim osobama od sebe...ajd dobro..kada sam te pitala za godine nisam to pitala iz razloga da ti jos vise pametujem ili izrugujem...

svaka ti cast...istrazuj..ja sam to pocela tek nakon 20..istrazila sam svoje...

i ja ne mislim da zivot pocinje sa 18, ne podcjenjuj me...

pitanje o godinama je bilo iz znatizelje, sto se mene tice mogao si imat i 30, isto sranje...

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
414
6
0
Ma ne podcjenjujem te!To sto sam napisao ne mislim,i zivcira me sto 95% mladih tako misli.Znam da te briga koliko imam godina,samo kada sam vidio da imas 27 pomislio sam kako ti je zivot vjerovatno vec prilicno sredjen,kako si davno prestala sa izletima u svijet droge pa....sad samo promatras druge i mislis da to ne shvacaju ozbiljno kao sto si ti shvacala jer kad si pocela istrazivati bila si starija od vecine tu.
Vjerovatno ne mislis tako.Nemam ja predrasude nego ipak je ovo internet,tu se mnogi lazni ljudi skrivaju.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
moj zivot nije sreden. ja sam jos jedan izgubljena dusa koja trazi. iako radim, zivim sama, nemam djece i nisam se nikad udavala, ja jos uvijek nisam toliko sredena koliko ti mozda mislis. ja sam prestala sa svime prije 4-5 godina, nakon jedne povece doze gljiva, nakon toga se nesto promjenilo. nije da sam pukla ili neko slicno sranje, vec se moj pogled na svijet znatno promjenio. dobila sam sto sam trazila, zadrzila nauceno i ono sto sam dozivjela i to sada primjenjujem. shvatila sam da mogu istrazivati i bez droga..malo je teze, ali lagano lagano neke stvari postaju jasnije...

stalno si razmisljam...imam brata tvojih godina, i puno vise bi voljela da razmislja kao ti nego da je harambasa kao sto je.... i ja sam bila sitrazivac od neke 17 godine, mada sam ozbiljno zabrijala nakon 20. tako da te u potpunosti razumijem.

ja ti nudim svoju ruku...ako je prihvacas...tu sam...

znam da nikad ne znas tko je tko ovdje ali ja se stvarno trudim biti najiskrenija i otvorena, biti Ja..nemam sto skrivat i gade mi se muljatori..ja to ne radim! kako u zivotu tako i ovdje...iskrena.

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
266
9
0
44
www.magicatmint.has.it
Rastu li kod nas psylocibe?
Ma naravno da rastu - di god ima konja i krava i kakice, ima i njih - samo - HR ima 4 milijuna ljudi - oni koji bi jeli gljive pretežno su 'urbana dječica' - a rijetko tko od njih uopće zna di rastu itd. - eoija tek nekidan saznala - i onda naravno da nema podataka o tome ima li ih kod nas (kad nitko nije iša tražit)
Štono bi se reklo, nema presedana ... :icon_lol:

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
po svakoj logici, kod nas nema takvih gljiva osim amanite. tocno se zna gdje koja vrsta raste, i da tocno je na balegi itd...ali ne znaci da gdje god se krava posere tamo nikne gljiva...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.