Gljivicna infekcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Znan jbg.. al sta bi nasi stari dali da su imali tabletu protiv bolova kad ih je bolia zub.. za pocetak, samo to.. a di su ostale danas bezazlene upale i infekcije od kojih se umiralo u bolovima.. u svakoj kuci su morali pokapati dicu..bar jedno.. biljnih pripravaka je pod navodnike bilo mnogo, al da nije penicilina, dan danas bi bilo sifilisa.. brrr.. amo malo bit realni..


Zamolia bi clanove foruma da nesavjetuju ljudima upotrebu farmaceutskih otrova??? nit je tvoja tema nit si administrator !!
Neka ljudi koriste sta oce ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Diva...potpisujem
...ajd da se ja malo ukljucim i zaspamam.

@neuro....zasto nebi savjetovali konvencionalne ljekove??? da ih nema....vec bi nas pola pokrepalo u strasnim bolovima. sta ti je. Naravno da se slazem da ne treba gutat sve i svasta sta nam f.industrija plasira i naravno da je alternativna medicina super stvar ....kada je moguce. Ali ovo sto Diva kaze....infekcije, upale ovo ono....pa prije kad je netko dobio upalu pluca jer krepal dok su ga stari ljecili sa razno raznim pripravcima i biljkama i mumbo-jumbo shitovima.
Da se razumijemo...ne podrzavam farmaceutkse industrije....ali ne mozes odbacit produkte koji su se stoljecima razvijali.
Drugi put kad dobijes upalu bubrega ili neku infekciju usne supljine-desni ili oka ili uha......pitat cu te dal ces plesat indijanski ples i kuhat pripravke od krokodilskih suza i sismisevih pimpeka ili ces otic po antibiotik i neki analgetik....tj pojeo bi i otrov samo da bol prestane i neces pitat za jetru.

Znam da si proso sito i reseto sa bolovima....pa mi nije jasno kako si toliko ogorcen na doktore. Da ih nema vjerovatno bi odavno bio 6 feet under.
Ne pricam teoriju...znam jako dobro sto je bol i sto je padanje u nesvijest od bolova. I znam sto su infekcije i upale od kojih molis boga da padnes u nesvijest da vise ne osjetis bol....e u tom trenutku si zahvalan na suvremenoj medicini i na antibioticima i na analgeticima....i da bi pola jetre samo da to sto prije prodje. A za ove sitne bolesti i za preventivu je alternativa super !!! (cannabis sam izuzeo iz ove price trenutno).
Ma joj...necu vise pricat ...samo se uzrujam. Mislim da su tvoje teorija u najmanju ruku licemjerne. (bez uvrede)
 
12.08.2014
5
6
3
stipe je napisao(la):
zasto nebi savjetovali konvencionalne ljekove??? da ih nema....vec bi nas pola pokrepalo u strasnim bolovima. sta ti je. Naravno da se slazem da ne treba gutat sve i svasta sta nam f.industrija plasira i naravno da je alternativna medicina super stvar ....kada je moguce. Ali ovo sto Diva kaze....infekcije, upale ovo ono....pa prije kad je netko dobio upalu pluca jer krepal dok su ga stari ljecili sa razno raznim pripravcima i biljkama i mumbo-jumbo shitovima.
Da se razumijemo...ne podrzavam farmaceutkse industrije....ali ne mozes odbacit produkte koji su se stoljecima razvijali.
Drugi put kad dobijes upalu bubrega ili neku infekciju usne supljine-desni ili oka ili uha......pitat cu te dal ces plesat indijanski ples i kuhat pripravke od krokodilskih suza i sismisevih pimpeka ili ces otic po antibiotik i neki analgetik....tj pojeo bi i otrov samo da bol prestane i neces pitat za jetru.


Jednom prilikom sam napravio popis od 40-ak bolesti za koja moderna medicina nema lijek. Šteta što ga nisam negdje i sejvao, da ga imam kao argument u ovakvim raspravama, jer se često potežu.
Alopatska medicina, ova kakva ju danas poznamo, obavlja dobro 2 stvari: krpa čovjeka i uspješno presađuje organe. Ostalo je suzbijanje posljedica neke bolesti. Čast tih par izuzetaka gdje lijek stvarno i izliječi ono za što ga pijemo (kao upala pluća, što si naveo).
Da li postoji lijek za dermatitis? Psorijazu? AIDS? Lupus i sve autoimune bolesti? Chronovu bolest? Hoćemo na nešto lakše: Gripu? Prehladu? Herpes? Gastritis?
Niti za jednu od tih bolesti nema lijeka, već se samo suzbijaju simptomi koji izbijaju na površinu. A preko 100 godina se rade istraživanja i testiranja. A svaki taj "lijek" radi sranja na drugom mjestu, odnosno uništava organe, kako je neuro boy naveo.
A bolovi se mogu riješiti i drugim, manje štetnim pripravcima, samo što je alternativa protjerana na margine i proglašena šarlatanstvom. Istina, tome su pridonijeli i mnogobrojni lažni alternativci koji su pomogli da dođe na takav glas, no farmaceutske kompanije su glavni krivci za to. Mislim, to nije nikakva teorija zavjere; kao što je vojnoj industriji cilj da se negdje uvijek ratuje, tako je i farmaceutskim kompanijama u cilju da se lijekovi prodaju, odnosno da ljudi budu bolesni.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Slazem se skoro u potpunosti. Isto kako trenutno nema ljekova za gastritis, herpes i sve sto si naveo....isto tako prije xyz godina nije bilo ljeka za infekcije, upale i sl.
Vjerujem da je dosta virusa i bakterija uzgojeno i pusteno, sto slucajno sto namjerno...tipa hiv, gripa i sl. iz jasnih razloga i nece jos neko vrijeme biti ljeka makar ga ima :D ;)
Opet kazem...alternativa je super stvar i funkcionira...ali ipak se nesmije u potpunosti odbacit suvremena medicina.

Ne znam na koje manje stetne pripravke mislis i neznam na kakve bolove mislis, ali jake migrene, bolovi uslijed upala i ostale neizdrzive bolove smartram da se ne mogu trenutno rjesit alternativnim metodama. Naravno da se treba rjesit uzrok toga svega, ali kad dodje vec do toga....tu je mod.med. zakon. zivio ibuprofen :D koji ubija jetru ali neka je ubija dok god mene bolovi popuste u 10min ili vecinu drugih bolova.
Jos uvijek mislim da je "nasa" alternativna medicina koju mi poznajemo odlicna za prevenciju. A jbga....istocnjacka medicina nam nije toliko poznata ili nismo financijski u mogucnosti istu prakticirat. Vjerujem da oni imaju rjesenje i za trenutne bolesti i simptome i bolove..... i jos neke stvari koje su vezane za psihu koja rjesava puno toga

Mogo bi sad pisat do preksutra o svemu, ponajvise o psihosomatskim bolestima...ali to je tema za sebe makar je jako povezana sa svim ovim o cemu laprdamo :)
...sori na losim konstrukcijama recenica i gramatici...al htio bi 500 stvari rec odjednom pa ne pazim kaj tipkam :D

ajd dosta o tome....svi znamo sto smo htjeli rec.......................da vise ne spamamo topic o gljivicama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
u temi se prvobitno pisalo o kremicama, eto, one su bar bezazlene a jako korisne!

"svega će bit al neće biti jetre.. " tako je to danas..

budite mi zdravi, lijepi i pametni.. koristite zaštitu i perite ruke..

:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Razmišljao sam da više ne raspravljam u ovoj temi ali nemogu izdržati da ne osporim natpise nevjernih Toma koji su se uključiliu raspravu i popljuvali me a nemaju nikakvih argumenata u suprotno mišljenje samo se pravno vode po pravilniku foruma.
Gospodin Gorguc je većinu naveo prije mene što ujedno pozdravljam. Prije toga sam ja naveo da sam prestar da bih se zajebavao sa tuđim zdravljem. Kad je gospodin 0owerdoze0 zatražio pomoć, pokazao fotke te opisao simptome te rekao da nema love niti zdravstvenog osiguranja ja kao volonter i stari humanitarac odlučio sam mu poslati lijek za koji sam 100 % uvjeren da rješava njegove tegobe a da neće imati nikakve posljedice na organizam i krvotok. Tražio sam njegovu adresu i poslao mu isti dan hitno i preporučeno na njegov kućni prag sa mojim poštanskim troškovima. Toje bilo 06.08 da bi gospodin već 10. 08 napisao da je izlječen. To znači za samo tri dana korištenja moga provjerenog lijeka kojeg Tibetanska medicina koristi 5.000 godina i gdje je najveće prirodno nalazište na svijetu.
Ajmosad vi pobornici farmaceutskih govana recite mi koliko dana i tjedana treba mazati sa canesten kremom dase osoba izlječi ? ŠTO NAPRAVITI KAD SE POJAVE NUSPOJAVEa hvala bogu ih ima i posljedice nus pojava.Sve što nije prirodno a nanese se na kožu preko pora i kapilara ulazi u krvotok.
Za svaku bolest koja nije odgojena u nekom laboratoriju postoji lijek u prirodi samo se treba educirati kroz čitanje naučnih i stručnih knjiga poznatih biologa i alkemičara. Da priznam nisam ni ja čitao dok nisam obolio te pijući farmaceutska govna ostao bez svoje jetre i otišao na transplantaciju imao sreće papreživio dok milijuni nisu a drugi se truju i danas.
Gost sam ovoga foruma više od pet godina i učlanio sam se samo zato da pomognem pojedincima u nevolji sa svojim iskustvom. Mene ne interesira trava da budem hight jer ta iskustva sam prošao lutajući svjetom zbog prirode moga posla.
Mene samo interesira neka nova sorta marihuane sa velikim postotkom CBDa kao naprimjer
http://www.youtube.com/watch?v=XHrcbBNk_cY
Nemam rak i netreba mi THC
Eto sad znadete zašto sam ljut na naše korumirane liječnike, medicinu i farmaceutsku industriju, i totalno se prebacio na alternativu i istočnjaku medicinu bez kemije i evo više godina nisam ni prehlađen a krvna slika kao kod dečka od 20 godina, sve u granicama normale.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sta se pravilnika tiče, o njemu nema diskusije. Radi posao kako treba.

Sta se pljuvanja tiče, mislim da uzimas pisanje previše licno i osjećaš se povreden.
Niko ne pljuva po tebi. Prvi bi tad ja odreagiral, vredzanje na ličnoj osnovi nema sta radit
tu na forumu. Treba kritiku uzet konstruktivno.

Ovaj post gore si odlično napisao.

Moje lično mišljenje je, da možeš puno dobrog doprinet forumu.

Kritike su bile u smislu,
kada ti postas u nekoj temi, u tekstu previše stavljas svog jada/ osobne note/povredzenosti.
To malo smeta. Treba i drugima pustit, da stvore svoje zaključke, uvide.

Ljudi imaju svoju volju, ako jim nabacujes drugu volju počnu se bunit. Napises tako,
da mogu sami doći do zaključaka, pa ce biti sretni.

Upam da si me razumeo, ja nemam namjeru da kenjam, volim pa diskusiju na nivoju i da je
pisanje na forumu kvalitetno, argumentirano, iskustveno u smislu koristno za sve članove i goste.
Ako neko hoće kafansku diskusiju, neka ide tamo pa kenja.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,evo obecanih slika da ne kazete da sam papak.Zahvaljujem svom prijatelju NEURU a i svima na podrsci i savjetima.Evo kako to trenutno izgleda sa tretmanom Canesten krema i Acidi Borici pripravkom.
Evo skoro pa proslo,vise nema ni krastanja ni gnojenja sad je sve suho ostali su mali oziljci ali i dalje ce se mazat jos neki tjedan dva da sve bude sigurno iskorijenjeno i nepovratno.



 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Uz višegodišnju praksu, dobru fotku, obrazloženje simptoma i dobar pripravak OBOLJENJE JE IZLJEČENO.
kao što dobar mehaničar uz dobro uho zna otkloniti kvar na motoru.
PO@
Više vredi životna škola sa iskustvom nego štreberska na papiru !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar