Globalni Marihuana Marš, Beograd! 4. maj u 12h

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd

PLATO ISPRED FILOZOFSKOG FAKULTETA, 4.5.2013. - 0, 1, 2, 3, 4, 5! Odbrojavanje kreće! Datum kada sve konačno počinje i kod nas!

Nije bitno da li ste konzument ili ne, bitno je da se marihuana omogući bolesnim ljudima kojima je preko potrebna. Bitno je da se svi skupimo i kažemo NE sistemu koji ne valja!

Vidimo se, tačno u podne ;)
 
20.08.2012
10
1
0
34
ja necu da idem tam da bleim ko ovca i da me neko zapazi nego ovaj sajt je iskreno pomalo glup i neistinit nista se ne bori za legalizaciju nego dal ima neko na ovom sajtu ko se razume u zakon da pokrenemo neku inijacitivu za legalizaciju marihuane ja se kladim da bi nas doslo ispred skupstine beograda bar 100 hiljada smislite nesto peticija il tako nesto nama trebaju advokati koji se razumeju u zakon a ne cobani nezelim kritike nego da me bilo ko ubedi u suprutno a mozda su i administratori murijasi pacovi pa do sad nisu pokrenuli nijednu inijacitivu samo me ubedite u suprutno al ima mnogo korisnih informacija za uzgajanje mada cabe cabe hocu legalizaciju stop pacovi izvinite zbog gramatickih greska
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pa lako se okupe ljudi u ovo vrijeme...sredite peticiju a uz to i hektolitre pive i čevapa, bosanskih somuna i da vidiš kakav će odaziv biti....eto, moj prijedlog a ti vidi
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Otkazan Gand
Oce se odrzati i naredne godine ko sto je odrzan prethodih?

Vinjau pitas odakle mu informacija pa zna se kad je datum,to se ne menja svake godine...
Pero22 aj molim te prestani da kucas gluposti i stavi nekad tacku kad pocinjes recenicu,
napisao bi 5 reda u jednoj recenici...
 
20.08.2012
10
1
0
34
samo mi reci sta je glupost peticija ili da ovaj sajt treba da se bori za legalizaciju cim nista neradi po tom pitanju ja se kladim da ga kontrolise murija u smislu cenzure administratori daj otvorite jednu temu o legalizaciji jel je to pojenta ovog sajta ili gresim ???
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
weed4life Onda moja greska,nisam u toku kog datuma se obicno odrzava :)

Ako dodje 1000 ljudi bice miran mars,a ako dodje 100 bice opste hapsenje,ubedjen sam u to.
 
20.08.2012
10
1
0
34
kazitemi sta treba da znam o peticiji jebote ja cu da pokrenem peticiju letke i tako dalje nemozemo samo da se naduvamo i da stondiramo ozbiljan sam
 
20.08.2012
10
1
0
34
ma nisam ja nikakav pandur je to zbog toga sto sam nepismen pa si pomislio da sam padnur hahaha meni nije jasno kako se na tom marsu skupi 1000 ljudi a ja znam njih 150 koji duvaju samo kazem da treba da napisemo peticiju da se marihuana legalizuje kao neki stand treba 1 mesec pre ovog okupljanja da se istampaju letke to nije skupo to moze ovaj sajt da finansira ili da se otvori neki fond pa kad se skupi nekih 30 hiljada ljudi samim tim ce i svest biti veca znaci 1 letke 2 stand o prezentaciji i najvaznije 3 peticija ljudi neznaju sta je trava misle da se travom bodemo u venu

nemojte da se ljutute na mene samo sam nezadovoljan sto je marihuana nelegalna i hocu ja to da promenim a znam da nemogu sam pomozite
hvala
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
prvo ne pisi post za postom
drugo ne lupetaj,peticijom se APSOLUTNO nista ne postize,prvo moras naci za svakog njihovog lekara/strucnjaka bar 2 'nasa' koja ce opovrgnu negativne stvari i neistinite koje se pripisuju vutri-sto je NEMOGUCE,jerbo je to mnogo lekara/strucnjaka,da ne pricam o tome da niko ne zeli da 'talasa'
niko ne zeli da ga snime i prate,a zna se da te skupove panduri nadziru

ako ti se ne svidja forum-a ti slobodno-exit stage right

ali mislim da bi PRVO trebalo malo da se informises kako se zakon menja-pa tek onda da napadas ljude
dakle,PODNESAK iliti PREDLOZAK iliti DOPUNA zakona se PRVO PODNESE na uvid skupstini,pa predsedniku,pa se tek onda OVERAVA
nadji mi politicku stranku koja ce se zalagati za tako nesto-politicko SAMOUBISTVO

a tebe,Joe Schmuck-a,nece niko pustiti za govornicu da izneses stavove,sigurno-jer te nije narod izabrao za predstavnika.

i opet kazem,i da sve navedeno uradis-moras pridobiti/pobediti lekarski lobi-sto je nemoguce


a moram ti vala i skrenuti paznju na jednu stranku,vojvodjansku,koji su imali slogan 'vi nama glas-mi vama gras'-pre cca 10tak godina su postojali
jel treba da ti kazem kako su prosli na lokalnim izborima? ili kako su se provodili kasnije u zivotu?

da je to tako-letci,peticija i to...e moj brale,pa svuda bi do sad bila legalna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pera22 je napisao(la):
... a mozda su i administratori murijasi pacovi pa do sad nisu pokrenuli nijednu inijacitivu samo me ubedite u suprutno al ima mnogo korisnih informacija za uzgajanje mada cabe cabe hocu legalizaciju stop pacovi izvinite zbog gramatickih greska

tako kazes, i to mislis, ili se ne razumemo
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
pera22 je napisao(la):
ma nisam ja nikakav pandur je to zbog toga sto sam nepismen pa si pomislio da sam padnur hahaha meni nije jasno kako se na tom marsu skupi 1000 ljudi a ja znam njih 150 koji duvaju samo kazem da treba da napisemo peticiju da se marihuana legalizuje kao neki stand treba 1 mesec pre ovog okupljanja da se istampaju letke to nije skupo to moze ovaj sajt da finansira ili da se otvori neki fond pa kad se skupi nekih 30 hiljada ljudi samim tim ce i svest biti veca znaci 1 letke 2 stand o prezentaciji i najvaznije 3 peticija ljudi neznaju sta je trava misle da se travom bodemo u venu

nemojte da se ljutute na mene samo sam nezadovoljan sto je marihuana nelegalna i hocu ja to da promenim a znam da nemogu sam pomozite
hvala


e moj lipi čovik...ljudi nemaju za kruh i mliko pa ne izlaze na ulice o razlozima nebih jer cu bit isuviše nepristojan.....nemoš skupit 1000 ljudi osim kako ti tropico rece ako ceš skuhat penzionerima 100kg graha doc ce ti svi penzici jer ih je 90% gladno pa ce netko i pomislit da skup ima smisla,,,,na kraju balade otic ceš doma sa prijavom i sa mišlju kako je bolje da si osta doma smota jednog u toplo gledajuci oronulog all be back testosterona