Globalni Marihuana Marš, Beograd! 4. maj u 12h

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Neznam ima li potrebe marsirati nama kada nam je mladic na vlasti :)

to i gej prajd je bezveze. Dekriminalizacija ce biti i u srbiji, htjela to srbija ili ne, uvjet za eu ce to biti svakako...

strpite se jos malo :)

nasi su isto svasta morali potpisati prije ulaska u eu, a to je igra bez granica ... :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
U pravu si dijelom što se tog tiče pocetnicki, samo nemoj biti naivan i vjerovati da je to uvjet za EU. Libo te glavešine taki za maricu, a EU je robija za svaki narod, kako će uskoro postati za HR od sedmog mjeseca tako će i za svakog sljedećeg tko pristupi tome. Tvorevina od koje će profitirati samo oni na vlasti dok će običan čovjek još više ispaštati.
Što se tiče dekriminalizacije, to će ti biti isti oblik dekriminalizacije kao i u HR. Znači padneš, plaćaš globu masnu za koju trebaš raditi 2-3 mjeseca i bok bako. Što se tiče sadnje isto će ti biti iako će sudovi možda malo biti blaži prema onima koji sade za osobne potrebe u svrhu liječenja nekih bolesti. Uvjek sam bio skeptičan prema toj EU tvorevini, a i mnogi koji su u njoj je blate i to javno i u EU parlamentu. Evo ti dokaz toga:

http://youtu.be/T2AjuEN1gS4
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
pocetnicki je napisao(la):
Neznam ima li potrebe marsirati nama kada nam je mladic na vlasti :)

to i gej prajd je bezveze. Dekriminalizacija ce biti i u srbiji, htjela to srbija ili ne, uvjet za eu ce to biti svakako...

strpite se jos malo :)

nasi su isto svasta morali potpisati prije ulaska u eu, a to je igra bez granica ... :)
Ne kuzim sad ,,,uvjet za ulazak u Eu je Dekriminalizacija vutre? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
he he he,,e da je tako,,,Albanci bi bili vec odavno u Eu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke