Glueberry O.G. D.P. Autopot/Kokos (Reused)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Quick update, sve pod kontrolom, tvrdi topovi, glueberry je definitivno najtvrđi strain koji sam uzgajao. Ne gubi na tvrdoći dok se suši. Jako dobar strain. Pušim/vejpam usporedo Blue dream i mamu ovih klonova Glueberri og i moram priznati da mi je draža GB. Zadnja fotka, 2 x gb og desno i n.l i think fast lijevo. Hansovi podignuti maksimalno gore i puno bolje sve ide nego kad su bili niže. 20171220_201504.jpg 20171220_202128.jpg 20171220_202254.jpg 20171220_202411.jpg
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Danas je Glueberijima po planu harvest ali možda dignem samo jednu. Teški topovi poginju glave. Think fast je poludila, a N.L. u koju puše iz ove cijevi lijevo je dobila malo po lišću fleka tako da mislim da je feniranje ono koje pravi probleme jer ledovi su em visoko em smanjeni. Ne brinem zbog toga previše, ali primjetio sam pa komentiram.
20180103_155228.jpg
Nisam imao vremena za bolji fotosešn pa možda kasnije... 20180103_160134.jpg
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Skinuo ja oba klona, počistio i preuredio unutar boxa i ni fotke opalio. Išao sam kao trimati GBOG ali to je tako full kristala da trim nije imao smisla. Samo sam poskidao fanove, ovo sve drugo je teški glue. Topirana biljka je dala dosta više od ne topirane, ali je netopirana mirisom, po mom mišljenju jača! I njen glavni top je značajno veći od topova na topiranoj. To za miris su možda subjektivni dojmovi ali testiranje će pokazati u praksi. Kako mamu vejpam i pušim već neko vrijeme lagano već znam o čemu se radi. Odličan strajn koji jako udara, i sativa i indica high, sve u fazama...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
To je to, zatvaramo smoke reportom. Ovako izgleda finalni proizvod: 20180122_173658.jpg
Izuzetno je jaka, ma koliko nježno vukao u startu jointa, reže i raskašljava, nakon par dimova bude lakše. Na vape nikako da prestane "dimit", traje i traje, jedva jednu kapsulu na Craftija dovedem kraju. Miris je nešto kao bobičasto voće smixano sa kerozinom i sjajilom za cipele :) Nisam baš od prepoznavanja detalja u mirisu ali miriše ko dobra jaka trava. High je vozanje iz sative u indiku i obrnuto. Naglašena je pozitiva, fina je za šalu s ljudima, guranje kolica u šopingu između šarenih polica i onda odjednom, što ja radim tu, hoću doma na kauč. Dođeš na kauč, utoneš u finu maštu polusna, kad odjednom krenu neki trnci i switch, vozi mi se bike, roni mi se, nešto bi svašta. Nema gladi dok odjednom ne ogladniš ko vuk. Gore, dole, lezi, diž se, vrtuljak. Nema paranoje, za sad, pozitivna je trava. U sativa fazi jako si usredotočen na detalje, korak sam ispred sebe, a onda odjednom zaboraviš što si ono upravo genijalno smislio. Budi lude ideje, popravio sam laptop sa plastičnom vezicom i lego kockicom, eno još radi :)
Jako sam zadovoljan strainom, ovo mi je prvi put da me neka trava ovako voza tamo vamo. Čekam water bubbler za Craftija jer mislim da će to ubrzati konzumaciju, opet ponavljam, nikad kraja oblacima pa osuši i odere grlo, voda bi tu mogla pomoći, vidit ćemo. Opći dojam, 9/10, zbog oštrosti u startu, to će daljnji kjur valjda popraviti, ali imam mamu dovoljno iskjuranu i ona grize u startu, a bogme grize i do kraja. Teško pućkanje, ko ovog uvuče tri junačka dima, iskašljava oči i plućnu maramicu 100 posto. Preporuka! Over and out...