Glupi Ameri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Uhhhh...ovo je prestrašno, posebno ono sa kartom svijeta...hahaha

btw - treći srednje završio sam u Austinu(Texas), vjerujte mi - to je živa smijurija ako se uspoređuje sa našim školskim sustavom.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam zivio u Americi 5 godina i priznajem da je srednja skola nevjerovatno nazadna. Ali ako krenes na neki jachi fax vrlo se brzo uvjeris da to nije nimalo lako.


U americi svako misli da ima pamet a u stvari glupi su ko kod nas sto su ljudi glupi. Pazi ako ja odem ovdje kod nas i gledam glupe face ljudi po gradu i pitam ih dje je koreja ne bi imali pojma. Mozes poci na zeleni vjenac u Beogradu i pitat ljude koji je glavni grad Velike Britanije ne bi imali pojma. Amerika je napravila tako da svi mogu zavrsiti srednju a da se ne osjecaju kao debili i da ne padaju godine. Onda se lijepo zaposle po samoposlugama i restoranima i zive mirno. To je cjela poenta svega jer u Americi ima mnogo veoma pametnih ljudi a nekolicina je sve vec davno osmislila kako da glupog drzi da radi i da se ne buni (oni pocinju radi sa 14 godina i rade vise od ijedne druge zapadne zemlje).


Nasa srednja skola jeste mnogo jacha ali samo pogledajte koliko je njih padalo dok u americi svi prolaze. U americi glupi mogu cak i na koledz krenuti mada rijetko dje doguraju jedino ako nije neki los state college. Koledz se placa znaci zasto ne svima dati priliku :)