Glupi IE

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
5.209
7.103
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uh odoh da provjerim dali sajt dobro funkcionise na Internet Exploreru. Mislim radi ok ali to nije to.

Nemojte zaboraviti da Internet Explorer kaska html dizajnom i novim kodom. I uzasno je nesiguran, a to sto imate Google toolbar hmm o tome mozda drugi put :)

Skinite Firefox:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
292
21
18
Jeste li probali Maxthon? Koristim ga vec godinu dana, nekada se zvamo MyIE2... Veoma dobro me sluzi... Baziran je na IE engienu...

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.045
725
138
/dev/null
vutra.org
pa nije bas tako... osnovne prednosti firefox-a su:
- BOLJE CITA HTML KOD od glupavog IE-a
- opensource
- veoma slican (ali samo za koriscenje) IE-u pa se lako mozemo prebaciti sa IE-a na koji smo (bili) navikli na FF (evo npr. ja nikako nisam mogao da koristim Netscape/Operu)
- postoji standard za ekstenzije (i koliko sam citao to je vecinom JavaScript), tako da, za razliku od IE-a, ne moze da se napravi virus-ekstenzija (malware) ili neka "ekstenzija" koja se sama instalira
- od kad koristim FF, ne skeniram racunar za spyware-om (moooozda jednom u 2-3 meseca), i primetio sam da imam 90% manje spyware-a nego dok sam koristio IE