Glupi pauk

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
A

Anonymous

Guest
Imam jedan veliki problem i neznam kako ga rješiti.imam veliku žensku biljku staru skoro 2 mjeseca.prije tjedan dana napao ju je valjda neki pauk i na dolnjim listovima pojavile su se neke èudne mrlje i poèeli su se sušiti.biljka je stvarno lijepa i molim da mi neko kaže kako se riješiti tog nametnika i kako da biljku vratim opet u formu....Green man pomozi molim te!! :banana_rasta:
 
A

Anonymous

Guest
Kazes napao ju je valjda pauk,prvo budi siguran da je pauk.Ja sam imao slucaj s paucima prosle godine,pa sam detaljno pregledao biljku,uocio sam da je pauk izlegao jaja nekim od listova,te sam listove otkinuo&spalio te biljku ocitio od paucina&malo skratio okolno bilje da se teze vrati,poslije toga nije bilo problema. :twisted: :twisted:
 

HIM

27.11.2005
6
0
0
43
Opet sam se zaboravio ulogirati,idi pa vidi ako je slucaj takav kao sto je bio kod mene,ako ne posalji neku sliku,pa bude ti vec netko znao reci sta da napravis.Ajd :twisted: :twisted:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Problem sa paucima je poznat kod vanjskog uzgajanja.Ali oni nece unistiti biljku.Biljku ocisti od paucine i poprskaj je nekim rastvorom insekticida i problem je resen.
 
A

Anonymous

Guest
A biš mi mogao reci koje da sredstvo kupim,zato jer ih ima puno pa neznam toèno koje............
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
likvija? stvarno mislis da je mudro taj likvi kasnije pusit? cesnjak i feferon nema beda.. al brate sipat kemiju na nesto sta ces kasnije zapalit i udisat dim zbilja nije mudro..

peace
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
a sva ona gnojiva koja većina koristi su od majčine dušice?
sve je to nafta...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
jbg.. vecina je vecina je masa je komercijala je reklama je dodatni trosak iliti porez za mali mosak.. uvjek ce bit onih kojima vodu na zrmanji mos prodat, a ako si umjetnik kapitalizma iz situacije jos i u ocima izac dobar.. :)

ko zna organski za organizam zna.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
točno to!zato ja ne ebemje te dodaj ovo za ovo, a ovo protiv ovoga spike. 3 elementa joj omogući, zemlju, vodu i zrak i na kraju samo dodaj vatru i eto veselja... (dobro, sunce je ta vatra,a li ja to zbog umjetničkog dojma)