Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e nemam pojma :D
ne sumnjam da komplet radi posao, ali meni se jj bloom bas i nije nesto pokazao kao dodatak planteli od polovine cvetan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Prvih 10 proizvodjaca su vise manje skroz u prvih 10 samo mjesta mijenjaju. Inace vecina njih se bavi opcenito agro proizvodima a lista za 2017.g. ti je sljedeca:1.Agrium
2.The Mosaic Company
3.Potash Corporation of Saskatchewan
4.Yara International
5.Israel Chemicals
6.Ukralkali PJSC
7.BASF
8.CF Industries
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pozdrav ljudi :) Koristim Plagron set organskih gnojiva ( alga grow , alga bloom , power roots , vita race i green sensation ) , jedna preporuka za ljude koji koriste isto gnojivo , nemojte se zeznuti kao ja u prvom growu i gnojiti svako drugo zaljevanje , jer su meni na kraju biljke ostale gladne sto se vidilo i po listovima , a i urod mi nije bio bas neki ni blizu g/w a imam hps 600 w . Ovaj grow tjeram od 2.tjedna vegetacije , svako zaljevanje full doza , svako tipa 5. ili 6. zaljevanje dam samo vodu ( cisto preventivno da nesto ne zeznem i da slucajno ne pregnojim ) , ovo drugo ide sve full doze , biljke su predivne , nema nikakvih znakova pregnojavanja i vrhovi se fino pune a tek je 2.tjedan cvjetanja :) Uglavnom da skratim pricu mislim da ko ide sa organik gnojivima kao i ja da je potrebno i korisno gnojiti skoro svako zaljevanje :)
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Hamerhead kroz fazu cvjetanja, a overdrive pred kraj. Ne znam u kojoj si fazi.
Ako koristiš AN bazu onda ti ne treba hamerhead ( baza = NPK gnojiva tipa bloom ).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
pitanje... što znači kad na gnojivu piše ''Use in week 3 until 6 week of flowering'' znači u 4. i 5. tjednu cvjetanja?
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Da,da.. Grow, Micro i Bloom...Nači kažeš da uzmem samo overdrive, trebam da idem da kupim a nisam neki stručnjak za gnoiva, Hvala...
Ako već koristiš AN djubriva, pored osnovnog obavezno dodaj u cvetanju big bud i bud candy tokom cele faze cvetanja. Pred kraj uvedeš i overdrive. AN je ozbiljna priča, kombinacija sa njihovim suplementima je mnogo. :)