Golublji izmet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2015
1
0
1
71
NE...NE...NE!!!! sasvim si pogresno shvatio...

Golubiji izmet mozes naci za Dz... kad i gde hoces...

A covek mi lepo kaze da ruze zahtevaju savrsenu negu... i da on njih djubri golubijim izmetom... probao je svasta (uzgaja ruze u plastenicima + rasveta vec 6 godina) i da je to provereno najbolje za prehranu biljaka... i najjednostavnije...
poslusaj ostale clanove za gnojivo ali ako bas zelis prirodno gnojivo ubedljivo je naj
jkvalitetnije je djubre od cincila nadji nekog ko ima farmu cincila i neka ti on spremi jedna vreca ti je dovoljna
 
03.07.2018
4
0
1
36
kakve veze ima ste ne pusi ruze, radje bi pusio travu uzgojenu organskim putem nego
uzgojenu uz gomilu kemikalija, pa makar ona bila za nijansu slabija.
Citam postove i nevjerujem da nema nikog koji djeli moje misljenje;
svi bi samo
Ja u svakom slujaju ne poricem da se s danasnjim gnojivima koja su
usavrsena i optimalizirana za uzgoj marihuane nemoze uzgojit kako treba- moze!
ali meni je sladje a mislim i kud i kamo zdravije i privlacnije uzgojit bez ili
ako bas mora sa jako malo dodatka umjetnih gnojiva.
Kako su groweri to radili prije?
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!
 
03.07.2018
4
0
1
36
kakve veze ima ste ne pusi ruze, radje bi pusio travu uzgojenu organskim putem nego
uzgojenu uz gomilu kemikalija, pa makar ona bila za nijansu slabija.
Citam postove i nevjerujem da nema nikog koji djeli moje misljenje;
svi bi samo
Ja u svakom slujaju ne poricem da se s danasnjim gnojivima koja su
usavrsena i optimalizirana za uzgoj marihuane nemoze uzgojit kako treba- moze!
ali meni je sladje a mislim i kud i kamo zdravije i privlacnije uzgojit bez ili
ako bas mora sa jako malo dodatka umjetnih gnojiva.
Kako su groweri to radili prije?
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!
 
03.07.2018
4
0
1
36
Pozdrav ekipa
Evo bio vidio i uvjerio se., ovako mi je rekla jedna osoba koja je u svojoj struci i praksi top sto se tice proucavanjem i testiranjem prirodnih gnojiva.
Citiram:
Gnojivo kao sto je golublje ima najbolja svojstva iskljucivo za nasu temu.
A sad doziranje se vrsi samo na jedan nacin kako bi postigao cilj. Na saksiju od 10L ide 15 _ 20 grama gnojiva i to samo ma vrh po zemlji prosut i zaliti. Vise od toga ne jer je jako. Obavezno mora biti suho a ne svijeza kakica od goluba. Kad sam vidio kako izgledaju njegove saksije nema dileme nego raditi na taj nacin. Ja sam obavio svoje saksije i budemo vidjeli rezultate.
 
12.10.2018
6
0
1
22
NE...NE...NE!!!! sasvim si pogresno shvatio...

Golubiji izmet mozes naci za Dz... kad i gde hoces...

A covek mi lepo kaze da ruze zahtevaju savrsenu negu... i da on njih djubri golubijim izmetom... probao je svasta (uzgaja ruze u plastenicima + rasveta vec 6 godina) i da je to provereno najbolje za prehranu biljaka... i najjednostavnije...
Nisam profi ali znam sa 100%,sigur.da je naj skuplje org.djubr.izmet slepih miševa, a i golubije je super (pomoglo mi je da sa kašnjenjem uspem biljku odgajiti) u lošoj zemlji, verujte mi na reč da ništa nisam znao od svega što vidim napokon ovde i drago mi je što sam vas nekako pronašao . Pozz 15393578072633592610805396617071.jpg 15393576764257377202895367829060.jpg
 

Claudius

Aktivan Član
16.05.2019
182
842
93
Mozel se gnojiti golubinjim gnojivom, valjal to šta?
post premjesten i malo prelistaj ovu temu
 
Poslednja izmena od urednika: