Golublji izmet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2008
11
1
0
37
Danas sam pricao sa jednim uzgajacem ruza...
koji mi je rekao da ruze zahtevaju isto toliko nege kao i nama draga biljka kad se uzgaja u indor okruzenju...

On za djubrenje-prehranu koristi iskljucivo GOLUBIJI IZMET... kaze da je to savrseno djubrivo i da se lako moze naci kod negog GOLUBARA???

Da li je to moguce?? Tj da li funkcionise to u praski sa nama dragom biljkom??
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
uz toliko substrala na ovom svijetu nećeš valjda u box trpati govna, neznam što se tiče ovakvog gnojenja totalno sam protiv. Podržavam seljake koji imaju toga na bacanje a i kupnja umjetnog bila bi im preskupa, ali tebi zbog par biljčica po meni je smiješno.. ali tko sam ja da sudim ako se želite s tim zajebavati :thumbsup:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Tako je...Ali ne bi bilo lose da se malo experimentise...Mozda bude pozitivna reakcija na biljku...Ipak kazu da je priroda najbolji lekar...


Uleteh u post b3-u...Samo da znate obraca se Bloodu...:rasta1:
 
01.02.2008
11
1
0
37
NE...NE...NE!!!! sasvim si pogresno shvatio...

Golubiji izmet mozes naci za Dz... kad i gde hoces...

A covek mi lepo kaze da ruze zahtevaju savrsenu negu... i da on njih djubri golubijim izmetom... probao je svasta (uzgaja ruze u plastenicima + rasveta vec 6 godina) i da je to provereno najbolje za prehranu biljaka... i najjednostavnije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MounthMan

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Interesantno je kako ljudi vole komplicirat stvari,shvati da to nije nikakvo otkriće ili nešto od čega će ti bijka rasti nekako nevjerojatno il štajaznam,uzmi preporučeno gnojivo u trgovini i amen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: greeneko

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
:hehe:
e pa probao sam djubrit sa izmetom suhim od goluba. Rastopio sam jednu malu zlicicu u pola litre kisnice i super su rasle. Jedino sam imao visak mudonja, valjda zbog kiselosti takog gnojiva. :(
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
Bloodspiller je napisao(la):
uz toliko substrala na ovom svijetu nećeš valjda u box trpati govna, neznam što se tiče ovakvog gnojenja totalno sam protiv. Podržavam seljake koji imaju toga na bacanje a i kupnja umjetnog bila bi im preskupa, ali tebi zbog par biljčica po meni je smiješno.. ali tko sam ja da sudim ako se želite s tim zajebavati :thumbsup:

a zasto ne u box trpati govna ? dobro priznajem, nije ni blizu najboljem rjesenju ali tko zna kako upotrijebit takvo gnojivo i kako ce utjecati na biljke , zasto ne ?
barem znas da je 100 % prirodno....samo treba znati da li se moze i kako iskoristiti .
pa nije tu u pitanju samo golublji izmet...sta sa kravljim ? npr. s tim gnojivom uspijeva svaka biljka ! !
priroda rules ! :))


Ograz je napisao(la):
:hehe:
e pa probao sam djubrit sa izmetom suhim od goluba. Rastopio sam jednu malu zlicicu u pola litre kisnice i super su rasle. Jedino sam imao visak mudonja, valjda zbog kiselosti takog gnojiva. :(

cisto sumnjam da je gnojivo utjecalo na spol biljke .....
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Da se gnoji sa drekom goluba mislim da bi hobisti vani vrištali na sav glas
PIDGEN SHIT, PIDGEN SHIT!!!

JEA MEN, DET IZ D BEST ŠIT IN D VRLD FOR AUR PLENTS...

Pa mislim, kakve veze imaju ruže i marihuana? Ili je taj uzgajivač ruža
neki komercijalista, a ruže su preneseno značenje za travu? Ili je ta trava
talijanski ljulj koji je tu da nam poljulja mir na forumu???

Imajte me u molitvama da nikada ne dobijem supermoderstvo, inače će biti mrtvih.
Ozbiljno.

:maryjane:
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ma batali gov-na!
To je otrov! :)
Golublji izmet je testiran i sadrzi 100 zaraza u sebi!
Dobar je za outdor!
Unutra nema potrebe da se zezas sa tim!
Ima tih prehrana za cvece i to koristi ako nemas nista specijalno za ganju!
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
de bokte zamisli, ides skidat sa spahtlicom govna golubova sa poda ono eee.....xD

jer nie jednostavnije uzet gnojivo NPK i sipat...xD

govna golublja...a neka sta probaj pa da vidimo ^^ Dx
 
01.02.2008
11
1
0
37
kada pocnem uzgoj... a nadam se uskoro... izdvojicu jednu biljku (tj saksiju) i djubricu je Golubijim izmetom, a ostale sa preparatima iz radnje pa cu videti rezultate....
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
I za prirodna djubriva postoji neko pravilo sta,kako,kad i koliko.Ako nesto prija jednoj vrsti biljaka ne znaci da ce prijati i drugoj.U ostalom cekaj da se javi Slo Era on zna dosta o prirodnim djubrivima pa poslusaj njegov savet.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
mislim da nebi smjelo bit tako lose ko sto pricate.
samo ta gnojiva od peradi imaju puno suhe tvari pa su jaca
nego recimo stajsko gnojivo, gnojiva od peradi su za vege fazu,
jer imaju par puta vise dusika nego svinjsko ili govedje gnojivo.
dok svinjsko i govedje gnojivo ima vise fosfora pa je bolje za
fazu cvjetanja. sad neznam ovo sto kaze doktor za zaraze, ali malo pilecih
govana, zas ne? ekoloski uzgoj, hehe
 
19.01.2008
44
7
8
*ebi ga taj covjek svoje ruze ne pusi... haha, za razliku od nas, sto se tice tog izmeta ne znam i nisam za, jer prije nekih godinu dana imali smo na balkonu u nekoj bezveze saksiji biljku za koju na pocetku nismo ni znali i vidjeli smo da je se ko nesto razbolila,,, nisam imo pojma o tome,kako, sta, vec to je bilo sasvim slucajno iskustvo, i mi smo od kunica izmet poceli da ubacujemo....

Kad je pocelo cvjetanje budovi su se osjetili na GOVNA.
 
13.09.2005
39
2
0
40
kakve veze ima ste ne pusi ruze, radje bi pusio travu uzgojenu organskim putem nego
uzgojenu uz gomilu kemikalija, pa makar ona bila za nijansu slabija.
Citam postove i nevjerujem da nema nikog koji djeli moje misljenje;
svi bi samo
Ja u svakom slujaju ne poricem da se s danasnjim gnojivima koja su
usavrsena i optimalizirana za uzgoj marihuane nemoze uzgojit kako treba- moze!
ali meni je sladje a mislim i kud i kamo zdravije i privlacnije uzgojit bez ili
ako bas mora sa jako malo dodatka umjetnih gnojiva.
Kako su groweri to radili prije?
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
redwild je napisao(la):
Kad je pocelo cvjetanje budovi su se osjetili na GOVNA.

icon_rolleyes.gif


trigger je napisao(la):
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!

Priprema zemlje puno znači, ali ne može zemlja stalno sama od sebe održavati svoja svojstva.. Dajte ljudi malo, pa pisalo je puno o tome ovdje!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
trigger je napisao(la):
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!

Priprema zemlje puno znači, ali ne može zemlja stalno sama od sebe održavati svoja svojstva.. Dajte ljudi malo, pa pisalo je puno o tome ovdje!
 
01.02.2008
11
1
0
37
redwild je napisao(la):
Kad je pocelo cvjetanje budovi su se osjetili na GOVNA.

jel se ti salis????

@ drzim se onoga sto prirodnije to zdravije, ali sto se tice hemije nemam nista protiv ako daje bolje prinose :icon_biggrin::icon_biggrin:
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
trigger je napisao(la):
sto se meni tice jebes umjetna gnojiva, golublja govna i dobra priprema zemlje su zakon!!!

E druze a koliko si puta stavljao govna u svoju ganju i pusio to???

Pa dali si svestan sta pricas coveku koji je pocetnik!

Ako znas toliko reci mu koju kolicinu govana da stavlja, koliko puta u kojoj fazi itd!

Kontam ja sta ti pricas ovo ono hemija priroda ali brate sta ako zajebe nesto?
Kako da ispere substrat od viska govana?
On bre oce WW da radi! Dace za seme 110e i da ga izjebu govna od golubova!
Na toj hemiji ti pise koliko cega kad i kako a to je njemu kao pocetniku najvaznije!
A sta je hemija? To je ono sto biljka uzima iz tih govana!
To ti je isto ko tebe neko da pita jeli volis vise da jedes suncokret recimo oljusten ili ociscen!
Isto sranje samo se ti manje drkas! E tako se i biljka verovatno manje drka da to pokupi iz zemlje kada su u pitanju Govna i hemija!