Gomila Lajkova za Džabe i ostalo na društvenim mrežama ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Pozdrv vutraši! Rešio sam da podelim sa vama ideju, kako za dž (besplatno) postati vidljiv širem krugu ljudi na društvenim mrežama. Sistem provereno deluje jer ga i ja koristim kako bi zaradijo na internetu.

Šta je sve potrebno ?
Upustvo:
Nakon obavljenih registracija i kreiranog bloga potrebno je da baner sa MyDailylikes postavite na vaš blog.Zatim kopirajte link od vašeg bloga i ubacite ga u Hitleap i pokrenite ga kako bi zaradđivao poena umesto vas, a ne da bi vi morali da lajkujete, gledate video na youtube-u, folloe twit i još mnogo drugih gluposti, zatim iskoristite vaše zarađene poena na ono što je vama potrebno.
face.png twit.png you.png hjhjhj.png jkjkj.png Screenshot (1).png
Važno je da napomenem da pravi ljudi dele, lajkuju, gledaju ili koju već opciju izaberete od gore ponuđenih!
Ukoliko neko ima još ideja neka slobodno napiše, samo da nisu neke aplikacije koje nude tisuce lajkova u sekundi.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chakos

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tvoj prvi link je zapravo referalni link /?ref=22797
sto ce reci:
For each user that signs up under your referral link, you get:
- 250 points for free!
- $0.07 for free!
- 10% from money spent by your referrals for free!

mislim da se ovo malo kosi sa jednom tackom pravilnika
"11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta..."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
što to prijateljski dijeli sa nama
mislim da bas ne deli mnogo al na ovaj nacin teoretski moze mnogo da dobije na svoj nalog jer imamo prilican broj aktivnih clanova. da je prijateljski rekao bi: ljudi ajd ko hoce da mi bude referala za to i to... pa onda to obavio preko pp sa dobrovoljcima. tema se zatvara i ide yard
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.