google

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ja sam ovaj forum nasao na googleu,ustvari stranicu vutra.com i zelio sam se malo vise informirati jer imam malu biljkic za koju bih zelio da naraste
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
WizzAss je napisao(la):
ja sam takoder naso preko google-a. nemam biljku, al bi htjeo imat :twisted: samo neznam kako bi to objasnio starcima :cry:


Jednostavno je zasadi, i kada malo naraste pitat cete jeli to marihuana, ti reci da je i to je to,
neboj se nishta ti se nemoze desiti ako su ti roditelji normalni, i generacija 1960 ili negdje tako
onda ih posalji na vutra.org i tamo im pokazi korist od trave i to je to, tako sam ja
 
11.07.2007
3
0
0
55
nasao sam vas preko poznanika koji mi je preporucio stranicu radi uzgoja biljke koju sam zasadio na balkonu u stanu(strogi centar grada):thankyou::leafblunt:.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ortak je trazio nesto o vutri i naso sajt i rekao mi ga je,medjutim ja samprimetio forum i ulogovao se...welcome rookies....peace & respect
 
14.08.2007
10
0
1
41
e da i ja overim prvi post, i ja vas nadjo preko googla josh davno (ima 3 godine ako pamtim dobro) i evo odluchih da se i ja registrujem i malo trujem okolo :sun2:
 

ja0

Aktivan Član
14.08.2007
102
8
0
44
Ras Tafari je napisao(la):
Jednostavno je zasadi, i kada malo naraste pitat cete jeli to marihuana, ti reci da je i to je to,
neboj se nishta ti se nemoze desiti ako su ti roditelji normalni, i generacija 1960 ili negdje tako
onda ih posalji na vutra.org i tamo im pokazi korist od trave i to je to, tako sam ja

ili stavi biljku kod maminog cvijeca da zaljeva pa kad te pita sto je to ti reci da je to grcka perunika kao sto je moj frend reko.
 
04.09.2007
5
0
0
55
zahvaljujem na pozivu da se pridružim ovoj plemenitoj inicijativi--evo gledam kako mi ego bubri! nažalost, vrijeme me trenutno gazi i nisam siguran da se mogu posvetiti i marihuanarstvo blogu i pisanju na vutra.org. dakako, nemam ništa protiv da se sadržaj s marihuanarstva ovdje linka/preuzima ili šta god. ja sam siguran da ćemo mi na blogu komentirat i linkat i vutru i legalizaciju jer smo jednostavno dio iste priče. kad razmislim, ne čini mi se loše da sličnih sajtova ima više, pa neka, ehm, cvjeta 1000 cvjetova, a (virtualna) aktivistička mreža neka raste. ko šta kaže narod, zajedno smo jači.

prijateljski pozdrav
jahić