Goran Davidovic osudjen na godinu dana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kazna je?

  • preoštra

    Votes: 0 0,0%
  • taman

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    56
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
hahahahahaha :rofl:

ma nije bre covece nego nisam mutav ni ja umem i ja da ...... a na kraju.... :?

ja kad radim onda RADIM da se vidi i da delo ostane a ne cenim price sta bi bilo kad bi bilo :D

kratko i jasno brate to to i to
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Weed-ran je napisao(la):
doors_of_perception je napisao(la):
...ja govorim kako bi trebalo bit...a one takve nisu i neæe biti.

nisu, ali hoæe bit, sjeti se definicije evolucije - napredovanje bez kraja, jednom æe sve biti savršeno, to je neupitno, osim naravno ako u jednom periodu ne napravimo fatalnu grešku i uništimo vlastitu civilizaciju. Ja sam filozof, i ponosan sam na to, takoðer slažem se s doorsovim rjeèima; "...idealistièka, koja po meni osobno jest realistièkom, pošto jest realnim tražiti najbolje za sebe i boriti se protiv ugnjetavanja volje i "ljudskih" prava."


U citatu koji si naveo, brate Weed-ran, uèinio sam meðu-suprotnost: "Ja govorim kako bi trebalo bit" se odnosio na "idealistièki pogled", a dio: "...a one nisu i neæe biti." se odnosio na "prihvaæanje zbilje i djelovanje u iskljuèivoj "prizemnosti" s njome" (da preuzem materijaliziran Misaoni Protok, koji sam veæ kazao kako tom znaèenju ne pridodajem usporedno znaèenje Realnosti).

Evolucijski mi Neprestano bivamo unaprijeðeni. Neprekidno... Beskonaèno... Naše Postojanje svakim proživljenim i spoznatim Trenutkom individualne vlastitosti biva obogaæeno novim znanjem. Znanje i jest jedna od sudbina svjetlosnog Biæa, Kap Mora... neprekidno uèimo i bivamo oplemenjenji novim darovima Igre Sluèaja... Ali "ljudska vrsta" (sam naziv je po meni besmislicom, matematièkom-numerikom elitistièkog miljea, auto-destruktivnost i doslovna teška gluparija... Sve jest Energijom!) došla je u iskljuèivost jedne od svojih dualistièkih polutki, materijalizam. Iskljuèivost znaèi apsolutizacija, ukidanje Evolucije u smislu opstanka "vrste". Po pitanju samospoznaje... mi de-Evoluiramo. Po pitanju rada na Sebi... mi de-Evoluiramo. Po pitanju Slobode... mi de-Evoluiramo. Duša, tj. takozvanost "nas" Evoluira. U Moru Postojanja, Jastvu Energije, utonuæu Bitka tzv. "ljudska vrsta" jest tek ne-Uravnoteženje Energije. A ona æe se Uravnotežit, i na destrukciju odgovorit destrukcijom. A u tome nema veæe Ljepote...jer tako mora bit... pošto inaèe nikad ništa ne bi niti Postojalo.











Hahahahhahaha.... nekoliko puta sam se baš rasparo dok sam èito... :lol: :lol: :lol: :lol: Nemojte samo utonut u meterijalizaciju natetnute simbolike znaèenja rijeèi... pišem nevidljivim slovom :wink:



Srdaèan pozdrav :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Samo još jedno pitanje za neznalicu;

Da te murija uhvati s travom i kazni zatvorom, i da te ponovo i ponovo uhvate kasnije, bi li je prstao konzumirati kao što se oèekuje zakonom? Bi li te kazna sprijeèila da ubuduæe konzumiraš marihuanu? Evo samo još odgovori na to pitanje i gotovo.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
PRVO
Pitanje nije na mestu...nije zabranjeno konzumirati vec posedovati ...

inace ja ne pusim u hu hu godina u nazad
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
DRUGO
Poredis neporedive stvari...
Covek je kaznjen zato sto je druge maltretirao
Koriscenjem cannabisa ne ugrozavas nikoga jer je to licna odluka
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
i TRECE
Weed-ran je napisao(la):
Samo još jedno pitanje za neznalicu;

Da te murija uhvati s travom i kazni zatvorom, i da te ponovo i ponovo uhvate kasnije, bi li je prstao konzumirati kao što se oèekuje zakonom? Bi li te kazna sprijeèila da ubuduæe konzumiraš marihuanu? Evo samo još odgovori na to pitanje i gotovo.

Da te murija uhvati s travom i kazni zatvorom, i da te ponovo i ponovo uhvate kasnije

zar ti ovo ne govori dovoljno ...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ja smatram da pisem na Srpskom i da se vecina iz bivse Yu razumemo sa pismom...ako me ne razumes pisacu ti na Kineskom
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Nisi trebao da brises post koji si poslao posle ovog zadnjeg sto sam napisao (slike)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.