Gorilla Bomb, Pineapple Chunk, Master Kush, CBD Tunderstruck - 4 Hansa - autopotovi 25L - by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Da, zemlja se osusi prije nego biljka ponovo uzme vodu. Za to je zasluzan Aquavalve - koji kontrolira dotok vode biljkama. Kad se pusti voda sa rezervoara (samo jednom, ventil ostaje stalno otvoren) aquavalve se otvara i pot se napuni do 2 cm sa vodom. Ponovo se napuni tek kad biljka popije svu vodu tako da ti se tu odradi mokro suhi ciklus. A i zato je na dnu pota 5-6 cm kuglica.
A sto se tice vode - evo ti novi info - od ponedjeljka do danas (cetvrtak) 25 litara popile.;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
BioTabs tablete nisam stavljao jer nema potrebe zbog "jake" zemlje.
Mislim da to druze nije bas pametno jer Bio tabs bez obzira na zemlju prilagodava mikrosvijet.Ti nebi pogrijesio ili pregnojio da si stavio prilikom presadivanja tri,cetri tablete,mikrotex u zemlju i rupe i jos startrexa.Jer su tablete sporoopustajuce gnojivo i sve radi u simbiozi sa tekucim gnojivom.Ali sve pet..treba svaku kombinaciju probati:thumb:
Samo je moje misljenje kako gnojivo Bio tabs treba ukomponirati sa svim kompomentama tj.odraditi temelj,odrzavanje i finalni boost:):thumb::thumb::thumb:Naravno..za dobre rezultate finalnog proizvoda.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Plagron Royalmix je stvarno jaka zemlja (guglao sam dosta po netu da vidim sta pisu ljudi), full je organic, nije bilo nikakve potrebe za BioTabs tabletama u startu. Mikotrex sam stavio u rupe i u startu u zemlju umjesao Startex. Kada ih prebacim na cvjetanje onda idu po dvije BioTabs tablete u svaki pot. Do tada nista jer nema nikakve potrebe. Zasad sve 5. Biljke su odlicne.
BioTabs tablete su NPK 15-7-8. Dodavanjem tablete u startu u tu Royalmix zemlju (to je jaca zemlja od BioBizz AllMixa) bilo bi definitivno previse dusika u zemlji. S obzirom da zemlja trenutno u sebi ima sve potrebno za kvaliteten rast nema potrebe da ju dodatno gnojim. Kad oslabi ide Bactrex, Orgatrex i tablete. Plus "banana" PK 5-8 u cvjetanju. Kod prebacivanja na cvjetanje ce dobiti sve potrebno.;)

Vege je, da tako kazem, pickin dim za odraditi. Na cvjetanju se poznaju junaci.:D:D:D
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ovo bi po svemu trebalo izrodit baš zvijeri. 25l je baš poprilična količina zemlje, kvalitetna zemlja, biotabs i 4 hansa, očekujem svemirski rezultat! Pratim i želim svako dobro!
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
... u 9 dana 30litara , toliko ja ne potrosim u cijeli grow

E pa ja sam s autopotom shvatio koliko sam zapravo premalo vode davao biljkama. U autopotu uzmu same i piju ko blesave. Moja 4 autopota su spojena na bidun/kanister od 20l i ode to u tren. Ali samo tank van, properem, izmućkam, napunim i vratim, ubodem dva izlaza pumpe za zrak i jedan izlaz od navodnjavanja i gotovo. Najbrže ikad! Najduže traje punjenje vode u bidun :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and ultras94

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - staviti cu 26 dana u 25 litarskim potovima - 1 dan na 12/12

Pozdrav ekipi sa Vutra.org i lurkerima sa strane!:respect:

Nemam sta puno napisati jer se nista ne dogadja, samo rastu i piju vodu.:D Tjedno popiju oko 50 litara vode. Danas su zalivene svaka sa litrom Orgatrexa (5 ml) i Bactrexa (1 gram) i prebacena je rasvjeta na cvjetanje, odnosno 12/12 rezim.

Pineapple Chunk sam ipak morao malo zauzdati LST metodom. Druge za sada ne diram.

Temperatura varira ovisno o vanjskoj temperaturi - dan 24-28 stupnjeva, vlaga oko 45 - 50 %, noc 24-25 stupnjeva, vlaga oko 55%. PH vode ne mjerim jer nema potrebe, a biljke ne pokazuju da im nesto ne odgovara. Znaci, samo utocim vodu u tank i to je to.

Zaboravio sam napisati u uvodnom postu - Hansovi su 180 watta (za one koji nisu citali prijasnje dnevnike). Jos ce cca. tjedan dana biti u vege modeu, pa ih prebacujem na flowering mode.


Udaljenost Hansova od vrhova krosnji je od 33 do 36 cm, ovisno kako rastu.

Biljke su trenutno visoke oko 40-45 cm. Stratch bi trebao biti za duplo, plus minus.

Ajmo sad na fotke, jer bez fotki nije zanimljivo.:D:rasta:

Sve zajedno - gore lijevo Master Kush, gore desno CBD Tunderstruck, dolje lijevo Gorilla Bomb, dolje desno Pineapple Chunk
zajedno.jpg


CBD Tunderstruck
cbd tunderstuck.jpg cbd tunderstuck1.jpg

Gorilla Bomb
gorilla bomb.jpg gorilla bomb1.jpg

Master Kush
master kushjpg.jpg master kush1.jpg

Pineapple Chunk - ona mi je nekako cudna od prvog dana, ko da je hebe genetika
pinepapple chunk.jpg pinepapple chunk1.jpg

:wave: :vutra::wave: