Gorilla Bomb, Pineapple Chunk, Master Kush, CBD Tunderstruck - 4 Hansa - autopotovi 25L - by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Pozdrav ekipa,:wave:

Doslo je vrijeme za nesto sasvim novo za mene - autopotovi od 25 litara, odnosno samonavodnjavanje.:thumb: Tegljenje kanti sa vodom odlucio sam ostaviti iza sebe.:D

I ovo ce biti medicinski grow, odnosno za ulje za zenu.

Sjemenke - foto, fem - Gorilla Bomb (Bomb Seeds), Master Kush (Humboldt Seeds Organization), CBD Tunderstruck (Sin City Seeds), Pineapple Chunk (Barney's Farm)

Zapravo ovaj grow je poceo jos 1.7., ali sam napravio mali zayeb i stavio istovremeno klijati 4 regularke i 4 feminizirane. Proklijavanje - vlazna maramica dok ne pusti klicu, a onda u zemlju.

Mjesec dana sam cekao da mi regularke pokazu spol, a one druge 4 su se mucile 2 litrenim potovima. I nakon mjesec dana - 4 corka - svi jajani, mamicu im. Ah da....radilo se o Lee Roy od Rare Dankness-a i to mi je trebao biti glavni strain u ovom growu, al eto, ja ovaj loto nisam pogodio.:D

No ajmo mi lagano u otvaranje dnevnika po PS-u.:respect:

Grow box - Pirate Box 120x120x200
Turbina - Prima Klima 430m3/h
Filter - Prima Klima Cocos (tako nesto :D) 480m3/h
Rasvjeta - LED Hans 4 kom.
Klipni ventilatori 4 kom. i jedan veliki za na pod

25 litarski autopotovi - 4 kom.
Tank za vodu - 100 litara

Zemlja (klijanje) - Plagron LightMix
Zemlja (vege, cvjetanje) - Plagron Royalty Mix
Kokos kuglice - Plagron

Gnojivo - BioTabs, Orgatrex, Bactrex, Micotrex, PK 5-8 (za cvjetanje)
Rezim svjetla 18/6

Mix zemlje i kokos kuglica sam radio u slijedecem omjeru - kokos kuglice na dno pota 5-6 cm, 19 litara zemlje pomjesane sa 3,5 litara kuglica. U zemlju dodan Startrex od BioTabsa.

Proklijale su 1.7.....evo koja slika kad su bile male.
P1070026.JPG P1070027.JPG

17.7. su topirane prvi puta
zajedno copy.jpg

I tako prodje neko vrijeme i ona 4 Lee Roya pokazu da su jajani i ostadu ove 4 curke na daljnje njegovanje.:watch::love2:

U 25 litarske autopotove presadjene su 27.7. - 27 dana su provele u 2 litrenim potovima i samo su jednom dobile Orgatrex 2 ml na litru i 1 gram Bactrexa na litru vode. Zalijevane vodom iz pipe odstajale 20 do 30 minuta.
presadjene.jpg
Kod presadjivanja svaka zalivena sa 2.5 litre vode i prilikom presadnje u rupe dodan Micotrex (mikoriza). BioTabs tablete nisam stavljao jer nema potrebe zbog "jake" zemlje.

5.8. pustam autopot sistem u pogon i dalje je na njima da piju vodu po zelji i usput ih jos jednom topirao.:D:D:D
zajednicka.jpg zajednicka1.jpg

Od kada su presadjene nisu dobile nikakvu klopu - samo voda i to je to. Nikad zdravije biljke nisam imao!:respect:Samo dizem svjetlo i gledam kako rastu.:respect:

Evo kako izgledaju sa danasnjim danom (malo su jos povenute jer je fotkano odmah nakon paljenja svjetla)
:gled::respect::gled:
Gore lijevo Master Kush, gore desno CBD Tunderstruck, dolje lijevo Gorilla Bomb, dolje desno Pineapple Chunk
nova zajednicka gore.jpg krupna zajednicka.jpg sira zajednicka.jpg u ravnini.jpg

Pineapple Chunk
pineapplechunk.jpg

Gorilla Bomb
gorilla bomb.jpg

CBD Tunderstruck
cbd tunderstruck.jpg

Master Kush
master kush.jpg

To je to za sada. Ne planiram nikakve LST-ove i sl. Pustit cu ih neka normalno rastu.:):thumb:

Uh, skoro zaboravih - Hansovi na vege modeu na 35-40 cm od vrha biljaka, vlaga oko 50 posto noci i dan, temperatura dan 29 stupnjeva, noc 25 stupnjeva.

Znaci zasad samo vodu piju, nista vise.:let::wave:

:vutra:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hehehe.:thumb: Moram priznati da ima dana kada zaboravim da uopce growam jer ovi autopotovi su milina jedna za growanje. Nema stelanja PH, ne moram tokom vege pipnuti gnojivo (taj Plagron je full organic zemlja i ima dovoljno nutrijenata za 6 tjedana (pa da je i manje ja zadovoljan)).
Vrijede svake kune ti autopotovi. Da ne kazem kolika je usteda na vremenu jel nema zalijevanja i miksanja gnojiva. :respect::respect::respect:
P.S.
Od kada sam ih pustio na autopot navodnjavanje u prvih 9 dana su popile 30 litara vode.
 
15.04.2017
166
209
43
Kako funkcionira taj autopot , zar nismo naucili da se zemlja izmedju zalivanja mora osusit da bi korijen dosao do o2 tj kisika iz zraka , ako je non-stop vlazno opet nije dobro , u 9 dana 30litara , toliko ja ne potrosim u cijeli grow