Gorilla Bomb, Pineapple Chunk, Master Kush, CBD Tunderstruck - 4 Hansa - autopotovi 25L - by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Odlicne su sensi,gadno je kad se u pocetku cvetanja pojavi problem tj zutilo lisca,ali sad te bas zabole za to :makaze:.Meni se najvise svidela analiza kauboja wejna al da se ne vracam bez potrebe na problem koji si odlicno prebrodio a sad je red da uzivas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - hervest Master Kush!:makaze::makaze::makaze:

Nakon 57 dana cvjetanja Master Kush ode pod noz. Zadnju hranu (PK 5-8) je dobila 7.10 i to 10 ml u litri vode. Kompletnu biljku zajedno sa potom nisam mogao izvuci iz boxa jer su mi ostale biljke vezane spagom pa sam je rezao u boxu.
master kush trimanje2.jpg master kush trimanje1.jpg master kush trimanje.jpg

Kako ce koja zavrsavati tako cu raditi update. Slijedeca je Gorilla Bomb.

Stanje u boxu od prije koji dan.
zajednicka.jpg

:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - hervest Gorilla Bomb!:makaze::makaze::makaze:

68 dana cvjetanja i vrijeme je da ide pod noz. Trihomi vecinom mutni, pokoji amber.

17.10. je nahranjena sa PK 5-8 (5 ml na litru vode) i pola grama Bactrexa. Zadnju klopu je dobila 23.10. PK 5-8 10 ml na litru vode. Od 23. je samo na vodi.
hervest gorilla bomb.jpg hervest gorilla bomb1.jpg hervest gorilla bomb2.jpg hervest gorilla bomb3.jpg hervest gorilla bomb4.jpg hervest gorilla bomb5.jpg hervest gorilla bomb6.jpg

Slijedeca je na redu CBD Tunderstruck. U boxu je temperatura 25-26 stupnjeva dan , noc 20-22 stupnja. Vlaga od 40 -50 posto.

Rezime cijelog growa cu napraviti kada poberem zadnju biljku.

:wave::vutra::wave:


 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
THE END!!!:respect::respect::respect:

Danas skinute CBD Tunderstruck i Pineapple Chunk. Vrijeme cvjetanja za njih dvije je na kraju ispalo oko 70 dana. 8.11. su dobile svaka po 10 ml PK 5-8 i 1 gr Bactrexa i to im je bilo zadnje gnojenje. O tada samo na vodi.

Vlaga 35-45 %, 26 stupnjeva dan, 22 stupnja noc.

Ajmo na fotke, pa na kraju kraci rezime growa.


CBD Tunderstruck i Pineapple Chunk prije :makaze::makaze::makaze:
gotove.jpg

Pineapple Chunk
pineapple gotova2.jpg pineapple gotova1.jpg pineapple gotova.jpg pineapple susenje.jpg pineapple susenje1.jpg

CBD Tunderstruck
cbd tunderstruck gotova2jpg.jpg cbd tunderstruck gotova1jpg.jpg cbd tunderstruck gotovajpg.jpg

I zajedno na susenju
susenje zajedno.jpg

Rezime growa:

S obzirom da su sve biljke bile posadjene u dosta jaku zemlju (Plagron RoyalMix) na pocetku growa nisam ubacivao BioTabs tablete u zemlju misleci da ce biti okej da ubacim tri tablete u zemlju kada ih prebaci na cvjetanje. To mi je bila greska jer su tada malo pregnojene pa su krenuli problemi sa listovima (zutilo koje se javilo zbog pregnojenosti).

Pineapple Chunk je od pocetka bila full cudna - listovi sa kandzama, kao da je imala previse dusika....ma skroz cudna kroz cijeli grow. Imam filing da njoj treba vrlo malo gnojiva pa joj RoyalMix zemlja i nije bas pasala, a pogotovo sto sam u tu zemlju dodao i Startrex i Mycotrex pa je dodatno "pojacao". Bas sam se razocarao u nju, al vidjet cu na kraju kakav ce biti dim. Ima dosta veliki stretch kod switcha na 12/12.

Gorilla Bomb je u jednom trenutku pokazala znakove pregnojenosti (zuti listovi), al to se vrlo brzo sredilo jer je bila samo na vodi neko vrijeme, a odradjen je i flush. Nije bila nesto posebno zahtjevna za uzgoj. Jako lijepi miris ima.

Master Kush
- ona mi je definitvno najdraza u ovom growu. Toliko trihoma, kao da ju je netko posipao secerom. Ona je dobila najmanje hrane od svih, odnosno najmanje je trazila. Prelijepi cvjetovi.

CBD Tunderstruck - Ne pretjerano zahtjevna za gnojivom, ali pred kraj cvjetanja (zadnja dva tjedna) pocinje odbacivati listove. List se posusi i i otpadne. Otprilike 2-3 komada dnevno. Mislio sam da je neki problem, al nije...ona to tako namjerno.:D
Najzednija od svih za vodom.

Skoro sve ide u ulje za lijek.

Hvala svima koji su pratili i uzdravlje!:respect::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ajmo deco vesanje na kraju im kazes badovima (da budem bizaran :kafa::idea::zvezda:::objesen:) :clap::
.Nego odlican grow postao top :) grower super ide:clap:::clap::, ajde da vidimo neki intersantan strain next time.Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma frend...To su odlicno uzgojeni masni,kvalitetni topovi:respect::thumb:
A trihoma..braco mila..bice ljeka:thumb:
Svaka ti cast,kvaliteta na nivou:razvaljen::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
Sretno i da ulje ispadne kako treba. Drzi se brate ti misli pozitivno i bice zena uredu... uf bolest je nesto najgore uzivotu drzi se brat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star