Gorilla Breath by Đonson

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2019
542
8.156
233
::listomahanje::9.Update::listomahanje::

Pozz ekipa :):respect: gorilla je počela vraćati za treninge razapeća:crazyd:.Fino se ona produžuje ,nažalost uspio sam minimalno 5 vrhova puknuti dok sam je trenirao. Prošlo zalijevanje su bili boosteri+voda, jučer sam zalio boosteri + pola doze TNT-a + 6.5L vode.Vrhova ima dosta ,trebat će neke manje pošišat jer su zbijeni jedan na drugog.

Gorilla Breath
66.dan, 7.dan na 12/12
IMG_20201026_171511[1].jpg
IMG_20201026_171517[1].jpg
IMG_20201026_171626[1].jpg
IMG_20201026_172213[1].jpg
IMG_20201026_172232[1].jpg
IMG_20201027_063039_1.jpg
IMG_20201027_063603.jpg
:banana_rasta::respect::vutra::sun2::joint:smiley9934
 
Poslednja izmena:
01.11.2019
542
8.156
233
Probat ću ih nekako ukrotit to su vrhovi iz sredine krošnje ,a ima ih tisuću neznam di bi više s njima. Krenuo sam cropat par vrhova, prvog školski riješim i onda sam se uzbudio :lol: ::ludak:: i puko 2 vrha. Uopče nije problem da ode u visinu još ,ali vrhovi su ovaj grow kao srdele u boxu:rofl::lol:,valjda gorilla nije klaustrofobična.
 
01.11.2019
542
8.156
233
Vratiooo se Đonii:whato::::banjahanje::.
Prvo ću se ispričati ekipi:respect: što sam otišao bez pozdrava.
Nadam se da će te me razumjeti, kad sam sklonio gorillu upao sam u depru. Morao sam mob razbiti, pa sam odlučio uzet stanku od foruma kad nisam imao kako slikati.

Skoro sam bio naj**o, znači običan pretres se pretvorio u smijeh i nevjericu.
Pretresli su me dosta puta ali na ovakav način još nikada.
Nisam htio past, pa sam bacio.
Siguran sam jedno da sam pao došli bi mi doma.
Pošto sam bacio naljutio sam pajkane, ali to nije značilo da mi ukineju osnovna prava.
Plus nisam bio uhićen, a proveo sam pola dana u stanici. Kako sam došao do stanice? Morao sam otići do tamo pričekati pretres auta. Auto se pretresli međutim ja sam morao pričekati ronioce! Da dođu izonit što sam bacio hahaha..
Da napomenem pola dana sam čekao a ronioci nisu ni došli...
Ja sam bio uporan i nisam želio ući u stanicu ako ne moram, pa su me ubacili tj. točnije jedva ugurali unutra.

U stanici je bilo zanimljivo. Nisam bio u sobi za ispitivanje, već di se presvlače sa jednim krim korupcijskim civilcem i jedan plavac na ulazu.
Prvo sam dobio ponudu krim policajca.

Velika količina, velika svota novaca.. Hahaha?!? Znači smijeh ljudi moji oni se rugaju sa nama.

Zatim je krenuo na mobitel, koliko ja znam nema ti što pandur dirati mobitel ako nisi nešto skrivio.
Pokušavao ga je otključati ispred mene, uzeo sam mu ga iz ruke, razbio i spremio u đep. E nakon što sam to napravio krenulo je triskanje, prijetnje i ku*enje kao da je šerif.
Nije mi dao vode pola dana!! Hahaha pa dao bi vode i gubavcu ako je žedan.
Nije mi htio dati ni za poziv!
Njegova greška jer sve je to đoni zapamtio!

Najgore od svega ja u stanici a zimnica u kući.

Nisam puno mislio maknuo sam grow i zimnicu da budem siguran.
Gorilla je ne završena, bila bi to prava mrcina, ali zato je đoni krenuo s novim growom:sun2:.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Nek si ti na slobodi, sloboda je najjbitnija. Ali bro moras biti cool, ako ti je htio otkljucati fon, trebao si ga pustiti da pokusava je 4digit pass ti ima potencijalno 10.000kombinacija a 6digit ima milion. Pa si trebao ostaviti momka nek se pati. Ili ako imas prst ili glavu za otkkjucavanje, sigurno ih nebi sjekao da otkljuca phone.