Grčka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
Jao ljudi sta sam sve vidjela....travu je tesko dobiti,zato ima svega drugoga.ispod glavne trznice gdje se prodaje meso i riba je centar dilera.znaci paralelno sa ulicom odoz athenes tj.nekih 150 metara nize je gnjezdo svega.nije tesko za naci,ja nasla iz prve.samo slijedi ove koji se spricaju nasred ceste i doci ces kud trebas.a kad si tamo-zacudit ces se koliko ih ima.nekih 60 ljudi na tom malom raskrscu sporednih ulica.murja se vozi sim tam,ali to nema uopce smisla.glavni maheri su grci.oni sjede par ulica dalje u kaficu i kontroliraju posao sitnih dilera tj.cuvaju robu koju su u blizini sakrili.NIGERIJANCI su uglavnom sitni dileri.rade bez zarade-samo za vlastitu potrosnju.trazih za 20 eura trave-dobih kutiju od sibica punu stare smrdljive valjda industrijske konoplje.bolje nije bilo za naci navodno.dao mi je diler i svoj broj telefona ako mi zatreba jos -on bi mi donio,pa da nemoram u grad.sve u svemu trava je bila za k...c!kolko god zamotali nije bilo smisla.nije bilo ni puno.trecina je bila sjeme.ali staro.stavila sam ga da klije ali je bilo presuho.tako da 2 tjedna nije bilo takve uzivancije.
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
je bilo kad sam se vratila natrag.prijateljica se trebala brinuti o biljkama,ali je vjerovatno skurila mazak kokainom.jedna biljka je bila prezrela,mozes pusiti samo ako odmah poslje ides u krevet,a druge su pozutile kao da imaju zuticu.nikad vise ne ostavljam djevojke same.nikad vise....ljuta sam ko zmaj.:violent018:
 

Duxkg

Aktivan Član
21.03.2009
49
1
0
36
Za nedelju dana treba da idem na Krf ,pa me interesuje kakvo je stanje na carini,da li se moze nesto preneti?
 
31.10.2011
31
1
0
31
eh sto je bilo lepo ,pre par godina ,maturska exkurzija u za grcku ,pred kraj oktobra mi 50ticu skanije tal nas 3 drugara i za grcku ,prvi dan je popuseno oko 10 gr bilo ciste skanije ludnica u svako doba ,u sobama na terasi i ribe su cak pusile, pa u solunu smotan top u meku od 2 100s` zle u sred meka ljudi jedu mi varimo ,cak smo i kralju sparte dali pocast i popusili 5ticu u krug kod njegovog spomenika eh ta lepa vremena ,a sad susa nisam okusio ni dz od dzidze vec 6 meseci zbog glupe ribe ne mogu ni da :read: ko covek samo na spravu mislim :(
 
28.03.2015
7
0
1
Zna li neko da mi kaze mozda ko je putovao za Grcku , kakva je situacija sa vutrom na ostrvu Krit , da li ju je tesko nabaviti , odnosno gde je mogu nabaviti ...neka informacija ...