Grčka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da treba biti zajednicka tema kako nabaiti negdje travu.

Za London vec ima,za Nizozemsku nije problem.....

Evo mene zanima kako nabaviti u Spaniji u onom ...de maru?
Kazu nude te posvuda.A jel valja?Jel ima neko savjet kako doci do dobre trave i hasha tamo?Ne ocekujem sad upute idi iza x hotela i pitaj malog zelenog dal ima zelenog....nego samo koji savjet gdje cesto bude dilera,dal daju da vidiš robu prije nego kupiš,dal je policija opasnost itd.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ditry cuvaj se mjesta di masovno turisti prolaze jer ce te oderat. Kao pravilo, sto si blizi turistickim atrakcijama to je veca sansa prijevare. Naucio to u Pragu.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Imaš pravo to bi svugdje trebalo vrjedit.

Možda da probam otic u klubove za koje nas upozore,da kradu,otimaju ljude i ubacuju drogu u pice...

Jedan lik je prico da ima neki rastafarijanski klub gdje te dileri upute ak nemaš rizle,to zvuci dobro,dileri na pauzi,bolje raspoloženi više daju....

Nažalost to je mjesto gdje ljudi budu 1 tjedan i više se ne vrate pa vjerovatno dosta varaju.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
U ateni na glavnom trgu mozes rijesit... samo malo pronjuskaj, vrti se u krug i vec ce ti se obratit. I nemoj da ti uvale dop.

Nama su kad smo pitali za vutru rekli da je 10 eura gram a 10eura i gram dopa pa smo budale rekli da je za vutru previse i uzeli ono drugo, zajeb... na srecu nitko nije osto zakacen. Mladost ludost...
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
E i mene zanima...u 10. mj se ide na apsolventsko u Grčku...tura Kreta, Santorini...čuo sam od jednog lika koji ide svake godine da trave jednostavno nema al ne vjerujem...tako da svaka informacija je dobro došla...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Na Siciliji je koka jeftinija od vutre koju je gotovo nemoguće za nabavit. Ima nešto šita, ali svi uglavnom briju na bijelom :icon_arrow:
 
28.03.2007
5
0
0
34
Priča mi je lik kad je iša rješit u Ateni da ga je neki ogromni niger s dredovima ,šta je više ličia na predatora nego na rastu,odvea u geto i da je umra od straha kad je vidia di je doša,kaže da je Bronx Monte Carlo naspram ovoga...i kažeš na glavnom trgu,nego da te pitan ovako politički korektno koja etniča pripadnost čini većinsku dilersku populaciju?
...da znan našta ću ciljat...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
S atenskom policiom se NE ZELIS zajebavat!

U 12 sati je "gotovo" ulice se prazne, na glavni trg dolazi marica velicine busa i izlaze policajci naoruzani sacmaricama i submashinama (counter strike, live... ako zelis mozes nakratko bit terorist;)) razdvajaju se na parove i patroliraju. Kad traze dokumente jednu ruku drze na pistolju u futroli...


Ne zajebavam se, tako je bilo prije 4god i mislim da se nije puno popravilo, uglavnom ako zele mogu te pojebat u dupe. Watch it
 
30.12.2008
5
0
0
33
ako idete brodom u grčku, bez problema možete uzeti trave kolko god hoćete (ali samo na brod)...nema kontrole, pseta, policije, ničeg, samo lijepo imajte uvijek sa sobom (nikako ne u putnoj torbi jer njih ponekad odvojeno konroliraju)...kada izlazite iz broda u grčku, tu je situacija svaki put drugačija, ali prema brodu nema opće problema
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
kad sam ja bio na matursku ekskurziju sto se tiche carine mogli smo nuklearno oruzje prosvercovat a ne vutru.niko te nista ne pita.ponijeli smo nesto trave,ali sto se tice nabavke u atinu nismo nesto imali srece.na kraju smo kupili prljavoga za 10 eura i ja sam bio komiran 2 dana ali bukvalno.od tada nisam dira to zlo.dakle,za vu se morate malo potrudit tamo i nemojte ovako ka ja...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
fffreakhc je napisao(la):
ako idete brodom u grčku, bez problema možete uzeti trave kolko god hoćete (ali samo na brod)...nema kontrole, pseta, policije, ničeg, samo lijepo imajte uvijek sa sobom (nikako ne u putnoj torbi jer njih ponekad odvojeno konroliraju)...kada izlazite iz broda u grčku, tu je situacija svaki put drugačija, ali prema brodu nema opće problema

hvala na savjetu :rofl:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
a ja mislila da pitam one indijce koji prodaju pizdarije po plazi. a sta cu sad ako je tako zajebano? a idem opet svekrvi na more,kako cu ja sad to izdrzati? i to idem avionom-znaci nema u makedoniju -pa onda samo u grcku i uzivaj...
 
30.10.2008
8
9
0
35
šta se grčke tiče, bila san prije tri godine, nisan ni pokušavala doli nabavljat.. al ono, koliko se sićan, mogla san od doma ponit bez problema..isto smo išli brodon. al bija mi je jači brod iz splita za anconu..hahah, tamo moš radit šta te volja, jer sve šta vidiš oko sebe je pod u potpunosti prekriven talijanima koji spavaju. ako neki talijan ne spava na podu, onda..ne znam..falija si, to nije talijan :D
a policija..zapravo nije ni bitno kakvi su u kojoj zemlji, bilo di da ih vidiš, zaobilazi u širokon luku, to je najsigurnije :D