Grace Glass Bong

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
7
9
3
Bok! Planiram uskoro baciti stari bong na smeće jer je prošao sito i rešeto i nemoš na njega više ništa,a u ostalom bio je i malo žešće sranje pa jel..uglavnom riješila sam napokon odvojiti krvlju zarađen keš i kupiti novi pa me zanima mišljenje malo iskusnijih kolega o grace glass bongovima,konkretnije o ovom http://www.gracebong.com/images/GG.jpg , u obližnjem hedšopu prodaje se za 50€.
Hvala unaprijed svima koji su voljni pomoci :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
prvo vruća voda da smola omekša, onda unutra alkohol i šaku soli i mućkaj i tresi dok ne skineš. tako ja čistim i funkcionira super. mora biti puno soli da sastruže ostatke smole, inače ništa od čišćenja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
08.03.2015
18
33
13
vidio sam dobar defuser za jednostavan bong samo se ubace kuglice u vodu tako da se dim bori sa njima da izade na povrsinu samim tim provede vise vremena u vodi i ohladi se vise. fina ideja
 
22.10.2014
37
37
18
Pozdrav decki imam pitanje ejdno,sutra mi dolaze 3 bonga sva tri imaju usjek za led, 2 imaju i perculatore i zanima me dali je moguce upaljacem zagrijati dovoljno staklo na bongu da mogu pusiti ulje jer plamenik nemam ? dobit cu nastavke za jedno i drugo pa me zanima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
kupi ugljen za crtanje i užari ga upaljačem pa tim ugljenom isparavaj ulje, nemoj grijati staklo upaljačem jer može puknuti. drugo rješenje je da nađeš neki masivni metalni predmet i ugriješ ga na svijeći pa njime isparavaš ulje.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
koliko znaci imati bolji bong sa onim cudesima unutra umjesto obicnog ravnog u koji se moze umetnuti led?
koliko sam shvatio taj perculator il kak se vec zove, sluze za ohladit dim?
zar nije dosta imati dugacki 50-70cm i oladit dodatno sa ledom, tak da se lakse cisti?
lp
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
perculator je još jedna posudica sa vodom ispred glavne posude, tako da dim dva puta ide kroz vodu i bolje se filtrira, difuzori razbijaju dim u sitnije mjehuriće kroz mnogo sitnih cjevčica, u istu svrhu.
vjerojatno se kroz takve bongove dim već dovoljno ohladi da ni ne treba led, nisam probao pa ne znam.
što se tiče ovog zadnjeg, tu se slažem, najlakše je čistiti obični stakleni jer kad se sve one sitne cijevčice na difuzoru začepe, a ne možeš do njih, jedino što preostane je da uliješ u bong 2dl medicinskog benzina i mućkaš dok ne ode sve...