Grafičke želje i pozdravi by Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ukratko, klikni desni klik na potpis svoj i odaberi "Copy image URL" ili kako ti vec pise kada kliknes desni klik

desni_klik_Copy_image_URL.jpg


Klikni gore u korisnicke opcije

korisnicke_opcije.jpg


Odi na "Editiraj potpis"

editiranje_potpisa.jpg


Uglavnom sa ove slike gledaj samo prvi dio gdje pise da dodas kod "
" kako ti je prikazano. Nakon toga oznacis to i stavis da ide u sredinu, pogledaj ikonicu ispod edituj potpis. Dvije su zaplavljenje, druga ti je za poravnavanje na sredinu!

bez_selecta.jpg


Ukratko ovako bi ti trebalo izgledati polje:


"
loop_sign_vutra.png"
"​


Makni samo navodne znakove ako ces pejstati ovo moje i potpis ce ti biti postavljen. Naravno nakon sto pejstas moras stisniti tipku dole desno "Spasi potpis".

Ako zelis dodati i tekst koji ti je sada u potpisu samo lupi enter i napisi sta hoces. Ovako bi to trebalo izgledati odprilike :)


"
loop_sign_vutra.png"
"


"i said 'no' to marihuana...it just wouldn't listen...

loop_sign_vutra.png



"i said 'no' to marihuana...it just wouldn't listen...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ola oprah daj ak ti nije problem iskombiniraj neki potpis sa
druid.jpg
ovom slikom i dodaj mu neki bud u ruku po svom ukusu i WEEDetix negdje :D nije zurba uzmi si sve vrjeme svijeta
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Primljeno na znanje :) Potpis ce ti biti gotov vjerovatno sutra ujutro, odnosno negdje do 3 sata cirka. Dobar render, nadam se da ce se dati uklopiti na pravi nacin :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
IMG_1127.jpg


majstore ajde ako ti nije problem i meni ovakvu :D
probaj ga sto vise po duzini da mi je preko cijelog potpisa ako je to uopce moguce (jer ja nemam pojima nista) xD
ili iskombiniraj neki dio koji se najcisce vidi ili nesto ces ti jeben* vec napravit :)
hvallaaaa :D

peace out !
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Pozdrav. WEEDetix evo tvoj je gotov, DJ na tvom jos radim, slika koju si dao i nije neka da se moze s njom raditi, ali trudim se :) WEEDetix, dodao sam bud u ruku kako si rekao, al is obzirom da smo ograniceni sa visinom a i render koji si dao je "duguljast" neznam da li se vidi bud. Odnosno vidi se ali ne bas jasno. Pokusati cu jos na tome poraditi. U svakom slucaju dodao sam i vutra list u ovu kuglu na njegovom stapu. Ostatak je fan art :) Editiram kad sam gotov za sign od DJ-a



WEEDetix_sign_vutraorg_oprah.png





DJ evo i tvog signa. Malo sam improvizirao, odnosno napravio sam ti "logo" s obzirom da je slika koju si dao takva kakva je, odnosno ne mogu na njoj nista napraviti da je promjenim a da izgleda kako spada :) Evo frende. Napominjem, sve promjene odnosno ako zelite nesto promjeniti na signu ili Vam se ne svidja, slobodno argumentirano u inbox ili ovdje pa cemo da poradimo na tome :) Rispekt

DJFly_High_sign_vutraorg_oprah.png
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Oprah je napisao(la):
Drago mi je da ti se svidja. Ako trebas pomoc kako postaviti potpis i uskladiti link na grow s njim samo pisi u inbox. Btw travahr evo ti avatar samo transparentan. Ljepse izgleda kontam bez te podloge :)

travahr_vutra_medicina_oprah_avatar.png

Yo man extra. Hvala.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Meni se isto svidja. Prvo sam počeo kemijati sa fontovima i onda sam upalio ilustrator. Stvarno izniman softver :) Cekamo DJ-a da cujemo da li se njemu svidja :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Drago mi da ti se svidja. Iskreno mislim da ima i boljih rendera od kojih bi napravio sign, ali u pripremi je par komada koji su na vutra temu samo sa random nickovima :) Mislim da cu i sebi napraviti novi sign ovaj sam radio napljugan na losem laptopu :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E,Oprah imam jednu molbu ne vezano za potpis,meni je dobro i ovako.Ima tema,ma da ne duzim evo ti link https://forums.vutra.org/sport/10502-borila-ke-ve%9Atine.html...

Znači,Borilačke veštine,pregledaj malo po temi i kao što je brat opa cupa rekao,citat

opa cupa je napisao(la):
dovoljno za neki mali turnir:)...Vutra fight team-No pain-No mercy..imamo predstavnike 4-5 borilackih vjestina. Imamo i sikirće u slucaju da nekog treba nasekirati..

Dakle bitno mi je da se dobro vidi Vutra fight team-No pain-No mercy,a ostalo prepuštam tvojoj kreativnosti i duhovitosti a imaš je koliko vidim.Ako ti nije problem i kad budeš imao vremena,pa kad uradiš nalepi tamo u temu Borilačke veštine.Ja sam pokušao nešto da uradim u Corel-u ali mi ne ide baš najbolje.Hoću da bacim natpis na majicu.

Ko zna,mozda se nekad ,kad se legalizuje sve ovo, i skupimo pa napravimo neki turnir ali obavezno naduvani :dada

Unapred zahvalan ,član budućeg Vutra fight tima, Hooker ( boks) :ludak
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
natura je napisao(la):
mozda bi ovo fly high moglo malo bolje da se vidi.. neka druga kombinacija boja mozda..

Cilj je istaknuti render odnosno sliku, mislim da sam to i uspio, odnosno ne istice se toliko Fly High. Spomenio sam i gore iznad da slika bas i nije najbolja, ali je zelja jbg :) U svakom slucaju slazem se s tobom.

@ Hooker

Poradim na tome sutra ujutro, nemam danas vise cajta. U svakom slucaju drago mi da me pozivas da napravim tako nesto ( glupo mi se sam trpati ) :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
WEEDetix pojma nemam koja je sorta. To sam izrezao sa neke slike stvarno sada vise neznam, bile je "on the fly". E sada Hooker, malo sam sjeo i detaljnije se poigrao sa majicom. U pripremi je muski model u bijeloj majici te zenski modeli sa bijelom i crnom majicom. Slike su velicine 20cm x 20 cm što je dovoljna veličina za XXL majicu. Napravljena je na takav nacin da se moze aplicirati na jako jednostavan nacin, bez previse kemijanja oko printanja, znaci font plus silueta ( svaka kopiraona moze otprintat na majicu ).

Sve sto je potrebno napraviti je snimiti željenu sliku na USB stick, prošetati do najbliže kvalitetnije kopiraone i dati im USB stick i majicu na koju zelite da Vam otisnu. Sve skupa 20 minuta posla i 30-50 kn bez majice. Kontam da svi imate neku prikladnu majicu kod kuce :)

Pogledajte pa recite sta mislite?

Verzija jedan

Verzija_1_bijela_vutraorg_majica_shirt_oprah_glo.png


Verzija jedan na crnoj majici

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png


Verzija dva bez žutog odsjaja ako zelite crno bijelo

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah.png


Verzija tri ako zelite zuti odsjaj, odnosno print u boji

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png


Verzija tri na crnoj majici

Verzija_1_crna_vutraorg_majica_shirt_oprah_glow.png
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne bi da ispadnem kreten, posto danas ni nisam okej, ali meni se ne svidja, ne svidja mi se pozicija vutra loga u stomaku tog fajtera i to sto ne pise kako su hteli "no mercy, no pain", sada izgleda kao "mercy, no pain", odnosno kao da neko moli za milost.
ne zamerite, moje misljenje samo.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
mislim da bi se lakse uklopilo,ako ih stavis trojicu u nekim kung fu pozama(a la 'charlie's angel's),onako u siluetama,a ispred njih da pise 'vutra.org'-a iznad,onako,polukruzno 'no mercy no pain'.
jos ako izvedes da izgledaju k'o raste,dredovi i to...mislim da bi bilo super....ne znam koliko si me skapirao....i koliko je to tesko za izvesti...
eto samo ideja...

ili ovako nesto-

naravno,sa drugacijim licima,al' svidja mi se ovo sa rukama,dobra FORA-power,peace and suck it
Uploaded with ImageShack.us
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
da li se ovde jos primaju molbe? evo bice crno na belom ako genjo ne promeni boju foruma
slucajno nalete na ovo i zelim ovakvu majicu, hehe, da se smejem sama sebi kao prava ljanka
ne zuri se uopste

tshrt.jpg