Granica upušenosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2011
20
0
0
32
e ovako,mene zanima,prilikom konzumacije izvjesne nam biljčice,dali postoji određena granica do koje se može upušit(pa je sve daljnje pušenje praktički bacanje vutre) ili vrijedi još još i još???:icon_mrgreen:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Meni se desi da ima još 1-2 cm i poželim odustati jer mislim da sam pretjerao. Uglavnom idem do kraja, nije nikog joint ubio:) Ali par puta je ostalo jer bi high bio prejak, iznenadan i nagal:icon_mrgreen: Skoro uvijek pušim sam, i volim dozu ljeka svaka 24 sata. Ne volim velike pauze jer se u tim slučajevima obično i dešava da mi ostaje i tripujem kao da sam na white & yellow, barem kako su mi prepričavali. Ne volim teške droge. Dat ču karton sam sebi:angry015:
Dakle imam granicu pogotovo kad je dobar dim, ne želim pretjerati, ne želim se prepušiti. Imam svoju mjeru. Ponekad me sram u društvu, svi 100 na sat ja 20 vozim:sick:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Svakako individualna stvar.
Pre par godina bih tu granicu nazvao imenom: stond.
Sada,to može biti samo malo kuliranja nakon buxne. Tačnije,ako me dobro oboji jedna buxna,nema potrebe za drugom.
Ali ne postoji opcija Zagasiti.

@Green
I mene bi bilo sram ;D
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
Dim koji sam pusio u zadnje vrijeme je bio preprepredobar. Kada rolam buksnu, uvijek srolam neku vecu malo i sam je popusim na 2 puta(neznam zasto ovo radim ali naviko sam na to :D) uglavnom, kada dodjem negdje otprilike do pola buksne pocinjem zijevat i pocinje mi se spavat(ovo mi se desavalo svaki puta kada sam zapalio ovaj dim) e onda fino ugasim pljugu i znam da ce mi bit dosta. Budem bas onako taman haj :D Znao sam ponekad skurit cjelu i ono, prestoned budem da bi izlazio uopce iz sobe. Neznam mozda ovo cudno zvuci ali po ovom zijevanju sam znao kada pocinje rad i kada mi je dosta. To mi se desavalo samo sa ovim dimom. Zato mi se i dopado i to mnogo :vb_kez:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kada se zagasi,pa odstoji malo,dim je drugačije ukusa nakon drugog paljenja. To mi ne prija. Upravo sam se setio jednog od važnijih razloga zašto ne gasim.
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
LucidDream je napisao(la):
Kada se zagasi,pa odstoji malo,dim je drugačije ukusa nakon drugog paljenja. To mi ne prija. Upravo sam se setio jednog od važnijih razloga zašto ne gasim.

da da, malo sheban okus bude..al kazem, naviko sam na to :D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Naravno da postoji granica , samo je ne vidi bas svako
meditationf.gif


Situacija : U drustvu vas nekoliko posle sat vremena frend mota drugi dz . Osecate se odlichno vec ,vozi vas bas taman , da li cete prihvatiti kad dodje dim do vas ?
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
Meskalito je napisao(la):
Naravno da postoji granica , samo je ne vidi bas svako
meditationf.gif


Situacija : U drustvu vas nekoliko posle sat vremena frend mota drugi dz . Osecate se odlichno vec ,vozi vas bas taman , da li cete prihvatiti kad dodje dim do vas ?

mislim da me nebi dugo nagovarao :D :smoke18:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Bastarajmz je napisao(la):
popusio sam skank prije 4 sata...jos me roka ko pomahnitalo. dali je to normalno? :D huhu

hahahhaha normalno ili ne It's oke hehehe

ja licno ne volim kad nas ima mnogo i samo se pusi bez ikakvog cilja, i samo ono, roll roll roll idi bre moram da iskuliram pluca malo hehehe a i apsolutno ne potrebno bacanje vutre (moje misljenje) nego lepo kad krene da pusta (od vutre zavisi kad ce) ako ocu jos cool ako necu isto cool hehehe
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Meni licno ako popusim dobru pljugu da sljaka 2-3 sata,nema smisla odmah nakon pola sata,sat paliti drugu.Nikakva korist,nikad me ne digne vise nego sto sam vec bio,cak naprotiv,smori me ili baci u stond,a stond ne volim :snupi:


Moj trenutni best recept je 1 dzoks 1 pivo,ladno ko zmija i to je to show must go on :happy031:
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pazi kad nisam ni skontao :)
Ako su prva rec i druga iste,a jos uz sve to spol bude ♂ :signs053:prestajem da duvam vutru dok je vreme :assshaking: