granica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Otvori kesu chipsa ubaci unutra i onda je zavari. Ja sam tako nosio u Grcku na ekskurziju.
Samo je vazno da ti iskuliras a ne da se zentas.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hm.. koliko god ljudima pokusao objasniti neke stvari, nikako da shvate. Nakon sto sam objasnio kako miris probija kroz SVE ti uletis sa vrecicom cipsa. LOL!! Prosao si samo zato sto te nije isao njusiti pas, jer da je, najebo bi ko zuti.

@balcan njemacki ovcar spor? hm.. nebih se bas slozio. on u trku moze potegnuti 40km/h bez beda.
imao sam i snaucera velikog koji isto ne izgleda bas agilan a trcao je svaki dan kilometar-kilometar i pol 50-60km/h bez stajanja.

dobermani jesu brzi, ugriz im je tu negdje ali se vecinom izbjegavaju zbog mentaliteta jer znaju biti vrlo zajebani a nikada nece biti privrzeni i odani kao njemacki ovcar.

usto, cesto pod stare dane znaju skroz popizdit i onda ugrize gazdu. Treba s njim jaaako puno raditi i puno mu vremena posvecivati kako bi dobio zeljenu razinu privrzenosti i odanostia cak i nakon toga postoji mogucnost da ce jednog dana jednostavno puknuti.

makar ja sam zagovornik da pasmina nema veze sa time kakav ce pas ispasti. Susjed je imao pit bulla s kojim sam se igrao kad sam imao valjda 5 godina i nema sta mu nisam radio on me samo lizao bez prestanka. Sve ovisi o odgoju.

ipak postoji jedna pasmina koja me iritira uzasno.. PINC! :))
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Weed Killah je napisao(la):
@balcan njemacki ovcar spor? hm.. nebih se bas slozio. on u trku moze potegnuti 40km/h bez beda.
imao sam i snaucera velikog koji isto ne izgleda bas agilan a trcao je svaki dan kilometar-kilometar i pol 50-60km/h bez stajanja.
izvini ali da li ti je šnaucer naletio na policiski radar pa si provalio brzinu?
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Šta ste navalili da bedačite čoveka sa psima? Te grize za grkljan, te brz ko munja, te osetiće ga na vutru iz nemačke dok je on još u srbiji...tra la la .. Ma bre on će granicu da prespava i niko ga naće kinjiti ni proveravati kao što nikoga do sada nisu.:snupi:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ej moderatori može ovo pod životinje pa da nastavim svoju sagu o njemackim lovnim terijerima koje obozavam. hehehehehehehe salim se naravno nego vidis kako svaku temu treba podrzati i od nicega ispadne dobar topic :joint:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
@balcan.. jok, na srecu nije bilo murijaka. :) zivio sam u to doba na selu a svaki dan smo isli u grad autom. Kad bi sjeli u auto, posto pas nije bio vezan niti ista, on bi trcao za autom. Tako znam koja je brzina bila. Doslovce 60kmh je mogao drzati po minutu dvije bez odustajanja. A onda laganim tempom doma.. :) bio je lud ko siba.. beba moja.. dok mi ga redneki nisu upucali..
 
29.10.2007
10
0
0
34
Ljudi opušteno ne nosim 10 kg vec 10g snaci cu se nekako.

Nego cimanje mi je jedan je kod nas prošle godine iz škole pao izbacili ga zbog marihuane,ali za njega su znali natripovala ga profesorica i on prizno.

Ispričala mu je pricu o psima i rekla je da ce biti tamo
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
E, jel vidiš kako su prošli oni koji su slušali priče o psima???

A verujem da te priče nisu bile ni upola živopisne kao balkanove i kilahove.



Zato ti poslušaj mene i uštekaj tu gandžicu u kesicu pa u sendvič ili kako ti je šandor

napisao u kondom pa u nutelu.

Aj zdravo i srećno!
 
11.01.2008
24
0
0
35
Hahaha, a nasi murjaci su cudni. Neznam gdje da skrijes,oni traze... Pogotovo ako ofirno izgledas. Ja imam pirs, poduga, cupava kosa. jednom su me toliko peglali preko granice da su me jedva pustili hahaha ugl. najgori dio i jesto to sto nisam imala nista uza se hahahahaha
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Najbolje je da stavis u sendvic, pa na granici kao jedes, a ako dovedu psa koji pocne da te njuska ti samo NJAM i ode dokazi :b_woot:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Stara mi pricala kako su jednom neka dva frenda odlucila otic do Mađarske,onako iz zajebancije,ništ kupovat,malo razgledat gradove,zabavt se,probat hranu.....i tako sve što su si kupili je kravata i sendwich.Kad su došli na granicu,otvore oni gepek,nema ništa,ništa pod sjedalima.........i carinicima je to bilo toliko sumnjivo,jer svi se vracaju puni gepeci ili bar nešto a ovi bez icega.Zadržali su ih 2 dana i doslovce im rastavili auto da zavir u svaku prazninu.

ZAKLJUCAK:Ako idete autom ne kupujte samo drogu,nakupujte i drugih stvari(ne bongova).
 
16.11.2007
21
0
0
36
Pa najlaksi nacin da to uradis ne kazem da sam ja to radio al sam cuo je da kupis gumenkaste klikere male koji mogu da se prepolove na pola ili nesto u obliku vece tablete ali cak mozes i tablete od odredjenih lekova koji su veci prepoloviti isprazniti i napuniti travom tako nekih 40 do 100 tableta sa hlebom bez problema moz progutati i drzati do 6 sati tableta progutas i kad predjes odes i iseres se negde u sumu ili gde vec stanes da obavis s***** i pokupis tablete i eto ni kerovi ti ne mogu nista 100% ako ides busom stavis iznad rezervoara zalepis,ako ides kolima najbolje je da stavis u retrovizore da ih napunis itd jos milion primera ali najbolje je da stavis u kofu sa katranom u specijalnu kutijicu a kutijicu u kofu itd srecno druze...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A majke ti i do gutanja smo došli ko u onom jednom filmu di žene heroin švercaju u želucu mislim nije mi baš toliko do dima da ga jedem pa serem pa pušim, nisam gadljiv ni najmanje ali ko će to gutat i onda to čeprkat iz govana ma daj ajde rađe ču suv bit... još da mi govna pod nokte zapnu i iza ušiju se zavuku
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
A frajer je to opisao tak detaljno da vjerujem da je to i napravio.
Pa nebi isao jest pa srat pa pusit...pa ti si lud.
Ovaj post zasluzuje bar -30 bodova.

odvratno.
 
02.12.2007
24
1
0
33
WEED_NOVI_SAD--ahahahahah,vristim,ti si lud, nemres to napravit, di ces kopati po govnu svom, onda nebi ni furo sa sobom ak bi to napravio

weed _kilah---citao sam sve do sada i apsoluno se slazem s tobom, brijem da je lik upravu 110%!!!!a i tesko da ce te prek granice provjeravati psi ak ides autom ili nekim kopnenim prijevozom, budi chil i to je to a ovo zbuksaj u kosu ak imas cupu i omotaj tek toliko vreciama al drito prije granice, nekih 10 min prije! Tak bi ja napravio!!!!
 
02.12.2007
24
1
0
33
ma lik me je nasmijo do suza...hhhhhh...nemojte mu oduzimati bodove jer mu je ovaj upad bio fakat carski!!!!!!!! Svaka cast...nasmijo sam se kad sam se najmanje nado! i jos uvijek vristim! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
WEED_NOVI_SAD je napisao(la):
Pa najlaksi nacin da to uradis ne kazem da sam ja to radio al sam cuo je da kupis gumenkaste klikere male koji mogu da se prepolove na pola ili nesto u obliku vece tablete ali cak mozes i tablete od odredjenih lekova koji su veci prepoloviti isprazniti i napuniti travom tako nekih 40 do 100 tableta sa hlebom bez problema moz progutati i drzati do 6 sati tableta progutas i kad predjes odes i iseres se negde u sumu ili gde vec stanes da obavis s***** i pokupis tablete i eto ni kerovi ti ne mogu nista 100% ako ides busom stavis iznad rezervoara zalepis,ako ides kolima najbolje je da stavis u retrovizore da ih napunis itd jos milion primera ali najbolje je da stavis u kofu sa katranom u specijalnu kutijicu a kutijicu u kofu itd srecno druze...

Gluposti. 1.Ako isprazniš bilo koju kapsulu od bilo kojeg ljeka i napuniš sa travom ili necim drugim,ovojnica ce se raspasti u želudcu jako brzo,gotovo odmah,jednako ko da je i dalje ljek u kapsuli. 2.Ne jesti,jer ce to uzrokovati da želudac pocene ispuštati kiseline i puno toga bi se moglo razgraditi u cemu ti cuvas drogu. Jel netko zna kakva je procedura za put avionom?Ne bi ovo radio da pušim nešto iščeprkano iz govneta ali progutat pa se izrigat kad dodjem na cilj,to može.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Pre tri dana iz New Yorka sam se vratio u nasu lepu domovinu, na aerodromu u NY. pedeset ljudiprolazi skener i carinu ja dolazim na red i odvajaju me.... Ljudi znaju svoj posao, nisam nista pusio sigurno deset da na pre tog pretresa:
Da ne duzim, kad su me odvojili odvedu me u neku spravu koja izagleda kao svemirski WC, stojim unutra polu go i bos prilazi debela crnkinja i okrece prekidac i iz milion malih otvora na mene izlete vazduh pod pritiskom. Ja se usro nisam znao u prvom trenutku sta se desava. Izadjem odatle i provalim na ekranu 10-ak natpisa razlicitih droga i u produzetku da sam negativan. Sreca da nisam poneo ono sto sam kupio drugu...
NIKAD NISI SIGURAN!!! ONI SU NEGDE TAMO....