granica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
ja ti isto nebi preporucija prenosenje vutre preko grane, ali ako vec prenosis to sta ti je sekac reka stavi sto dalje od sebe, dobro zapakiraj i to sve stavi u jedan najlon veci sa paprom (biberom) da pas nemoze nanjusit...stavi razredniku ispod sica :D
inace ja nebi prenosija iz razloga sta njihova vutra ubijaaaaaa, kad san ja bija na ekskurziji nabavit je bilo prelako i povoljno, samo ces viditi milion onih crnaca po ulicama, oni su uglavnom bezopasni, pricaju odlicno engleski, nikad ne nosi sve pare sa sobom jer je mog prijatelja jedan crnac odvea u ulicicu i izvadija pistolj te ga opljacka, zato nemoj nikako sam biti s njima...
posjeti hot peppers :D
 
27.01.2011
44
15
8
36
Da ,na ekskurziji smo bili ,samo sa faxom :) Ma poznato je mesto ,a i nije tesko da ga nadjes.U principu gde god da ti je Hotel hvatas bus 12 i on te vodi direktno do starog mesta tj centra grada .A kada stignes u centar videces jednu visoku kulu udaljenu mozda 200 metara od samog centra grada i tu je sat.E sada ne znam tacno kako da ti objasnim gde je ovaj bar ,ali pitaj nekog sigurno ce ti reci .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: midsomer
09.09.2011
0
0
0
33
aha, znaci koliko sam razumeo da trazim crnce i na engleskom da probam da mu izmuljam nesto :D
i u starom mestu tj u centru grada se nalazi kula i sat i tu cu da nadjem kafic, inace sta imaju oni? jel dobra trava? :) kako se krece cena odprilike paket jedan? :)
 
09.09.2011
0
0
0
33
aha samo jos jedna stvar. Ja sam paket platio 10 evra sad, i nznm koliko je bilo, mozda 3 glave ili tako nesto nisam siguran, 2 dzoka smo srolali od toga. e sad drugarica mi kaze da je to mali paket i da su inace dosta veci i da me diler zajebao. sta vi mislite?
 
12.09.2011
4
0
0
34
E burazeru sto se tice granice ja sam moglo bi se rec iskusan :) :)
Clan sam folklora i cesto putujemo , eo npr. par puta sam sa ekipicom sa folk-a nosio vutru preko grane, narocito Bugarska, Turska tu mozes lagano niko niti gleda niti proverava. Za madjarsku nisam siguran ali msm da je i tamo ok.
Naravno da je prvi put uvek frka , zato ako zelis biti siguran zamotaj to dobro, uzmi sampon sa onim gore sirim otvorom, ubaci unutra i mozes bez brige da budes.! Znam da su tako neki moji drugovi donosili iz amsterdama i nemacke !
Fin provod na ekskurziji..!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
zato sto prolazis kroz rengen, bio nebio sumnjiv. torbe i koferi isto.
odg. na originalno pitanje:
prva ideja ti je najbolja, grudnjak. nek se cura malo zakamuflira, intelektualne cvike i knjiga u ruke. recimo "Na zapadu nista novo":costumed-smiley-027
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
dodajblant je napisao(la):
zasto se ovdje moze o nosenju vutre preko granice, a meni zakljucali temu :/
mene samo zanima kako je sa aerodromima

cemu riskirat?...pogotovo sto je aerodrom puno kontroliraniji od vlaka i busa
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
sori onda, pitam samo da vidim kakva su misljenja
jer ono dal bi ti gledali u gace na aerodromu neke manje kolicine ako nisi sumnjiv ni nis slicno
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Ja sam ja je napisao(la):
Ova tema mi odgovara ,idem na matursku ekskurziju pa moram preneti 5-10 grama.mislio sam da pitam nekog starijeg džankija ali skontacu nesto odavde

krivo mjesto i vrijeme,radje starog djankija haltaj :vb_whip:
 
14.09.2011
4
0
0
30
maligan,i ja idem za 10 tak dana u prag.ponecu nesto za svaki slucaj,i evo ti moj savet.zamotaj to lepo,stavi u cips i zalepi ili sampon i sve to u neku torbu,ali ne u tvoju glavnu.tu malu torbu stavi negde na sredinu busa,sto dalje od sebe,kazi kao nema mesta kod mene, i to je to.nemoj ni slucajno da bacas u kantu.jedan lik iz skole je prosle godine bacio i dok su oni bleajli napolju vozaci ili ovi sa granice su izneli smece.baksuz.

eto toliko od mene i srecno :wave:
 
31.10.2011
31
1
0
31
imam pitanje sta mislite o auto vozu ,u auto da se usteka negde nesto malo trave ?i jel ima neko iskustva sa crnogorskom granicom i ako se ide autobusom ili vozom ?nikad nisam nosio za cg pa da pitam :) a da srbija makedonija i grcka kad se ide autobusom je skroz opusteno par puta sam iso i bilo je skroz kul ,pogotovo ako se ide ono od 7 uvece da stignes ujutru ,na prvoj granici si u toku noci udju pogledaju na brzinu uzmu pasose overe i to je to nikakva frka al u grcku ne treba nositi pogotovo u atinu ima svega na svakom cosku ,omonia i sitagma glavni trgovi imaju vise droge od brace sharic zajedno :)))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
aaaaaa, djetici mislim ce te bese ako te cape, pazi se coce, i naravno, konfiskuju oma kola u kojima nadju, ma konfiskuju oma sva za svaki slucaj, zadrze i voz a srbiji udare sankcije
 
31.10.2011
31
1
0
31
jebiga bas ne znam dal bi 5ticu ili 10tku zavalili da ustekam u tablu iza radija na primer ,ne znam uopste kako funkcionise to sa auto vozom ok pregleda i to al izolirka iza radija i da furam na muda :)) meni su grci najjaci ,dilere ubijaju od batina na ulici a za licne potrebe i narkomane ne diraju uopste ,mi smo pusili na granicnom prelazu pre freeshopa kad se ulazi u grcku ,ima sa desne strane neki vc i sve se vidi ,svi otisli na free shop nas 10 iza vca i dimi se skanija ko da se zapalio vc i mi izlazimo jedan po jedan a oni granicnici nas gledaju i smeju se :D mi odvaljeni :D tad sam ulazio u bus posto je bila exkurzija i penjem se na sprat i odvalim razrednu glavom ahahahhaa i spadnu mi naocare a oci ko dve lopte krvi ,jebiga pika za cio mi bile u neseseru na sedistu eh ta grcka :D
 
10.09.2016
1
0
1
56
Ja sam prelazio granicu nekoliko puta sa 2 do 10 g . Cak jednom prilikom su nam pregledali torbe a izmedju odjece se nalazilo oko 10g u kutiji od cigareta, rizle, mrvilica i srolan komad. Oba policajca su tvarala i pretrazivala i nisu nasli jer su srecom promasili izmedju slojeva odjece gdje se sve to nalazilo, imali smo srece. Nakon toga nikad ne stavljam u torbu uvijek kod sebe, niko nece pretresivati ako budete opusteni. A sto se psa tice na Albanskoj granici su uveli psa a on je imao dvije kutije od cigareta srolanih komada znaci bez folije ikakve i plastike, stavio je u pregradi iznad sjedista pas se ponasao sasvim normalno. Mislim da su male sanse da puste psa ako idete busom u sezoni.

@balcan.. jok, na srecu nije bilo murijaka. :) zivio sam u to doba na selu a svaki dan smo isli u grad autom. Kad bi sjeli u auto, posto pas nije bio vezan niti ista, on bi trcao za autom. Tako znam koja je brzina bila. Doslovce 60kmh je mogao drzati po minutu dvije bez odustajanja. A onda laganim tempom doma.. :) bio je lud ko siba.. beba moja.. dok mi ga redneki nisu upucali..
ja placem na ovu pricu od smijeha