granica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2008
7
0
0
113
nisam znao gdje da stavim ovaj topic,nadam se da sam ga dobro stavio...

zanima me kako ste (vi koji jeste) prenosli travu preko granice, gdje i kako je po vama najsigurnije?
 
03.01.2008
7
0
0
113
delboy je napisao(la):
Ovo nije sajt na kojem ces saznati kako prenijeti travu preko granice.

Admin ,ovaj zasluzuje ban.
zasto ban??

pa otvorio sam temu i pitao jer me jednostavno zanima, i nisam dosao na ovaj site samo iz tog razloga naravno,nego me zanima i zasto nebi pitao,tako da stvarno neznam zasto bi to zasluzilo ban...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
A vidi dovoljno je što pola ljudi uzgaja nebi bilo pametno sad još da ispadne da imamo i ekipu koja šverca.Ali eto nema ti tu baš neke mudrosti,ako na granici nema pasa stavi u gace,opusti se i prensi.....naravno podrazumjeva se da prenosiš male kolicine samo za sebe...Uvjek se može dogodit da najebeš ali imaš i i knjiga i video snimki koje savjetuju kako prenostiti travu tako da je sigurnije.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
delboy smiri se malo, nemora da se radi o švercu kilogama trave... dobro je znati neke stvari ako si recimo želiš ponijeti malo za na skijanje u inozemstvo...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Vutru u vrećicu, vrećicu u kondom, svežeš kondom, kondom zatrpaš u nutelu ili nešto tako i onda ako baš želiš 100% nutelu u čmar ali to je već malo ekstremno
Mislim da kerovi ne mogu nanjušit kroz vrećicu u kondomu u nmuteli ali nemoj me za riječ držat
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
mogu nanjusiti kroz apsolutno sve. Bitno je spakirati neposredno prije prelaska granice tako da miris ne stigne probiti. A probit ce koliko god imali vrecica i u koliko god neznam cega to bilo zamotano.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ili niko neće ili neznate
al ajde
uzmeš fino sapun,pa ga sa jako tankom žicom presjeci na pola
da nebi crtao poslije,znači sapun položiti,okrenuti na bok,presjeci
ka dvije pljeskavice da bude,ustvari filetirajte sapun
uzmete kašičicu,pa dubite sredinu,kada izdubite,ne pretjerujte jer ovo nije za štek za krijumčarenje već za ličnu upotrebu !
dskle izdubiliste obije polovine,stavite unutra dobro zamotanu u providnu plastičnu foliju
i sastavite dvije polovine simulirajući sapun `ka nov`
zatim operite ruke sa preostalim otpadnim sapunom
i operite ruke sa punjenim sapunom
dva do tri puta i biće kao jedno biće
ako vam probije sapun prilikom pranja
onda vam nema pomoći jer ste stavili previše
i švercujete opijate iz karakase,nije za to
zalijepite pakovanje kao da nije otvarano i budite samouvjereni
jer najgore što može da vam se desi je da tužite palmolive što vam je uvalio gandzu
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Šaman Šandor je napisao(la):
Vutru u vrećicu, vrećicu u kondom, svežeš kondom, kondom zatrpaš u nutelu ili nešto tako i onda ako baš želiš 100% nutelu u čmar ali to je već malo ekstremno
Mislim da kerovi ne mogu nanjušit kroz vrećicu u kondomu u nmuteli ali nemoj me za riječ držat

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Procitao sam negde da su neki likovi prosvercovali vutru preko granice u rezervnoj gumi na dzipu...Masta moze svasta...:devilfingers:

Ili kako kaze Balcan,mozemo da tuzimo Palmolive...:ludaci_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Jel ikom jasno da kad neki murjak dodje ovdje, sto nebi bilo prvi put, vidjet ce sve ove divne savjete i (mozda) slat dalje? :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@ROX Videce ali nemoze sve prepricat...A i uostalom ako neko odluci primeniti neki od ovih saveta bice svestan da je ovo vec poznato pa ce nesto prepraviti,ubaciti nesto svoje,iskombinovati, i stvoriti fantastican plan baziran na planu koji je procitao na nasem forumu...Znaci,svaki nacin za prenosenje vutre preko granice koji cujemo posluzi samo kao ideja koju uz prepravke realizujes...peace:goldmaryjane:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
haha.. i sta bi mu to znacilo? otvarat svai sapun koji vidi? ili sjeci svaki komad iz palmolive-ovog slepera koji fura 150000 komada? makar, poznajuci anse murijake nebi mi bilo niti cudno :)

a i nije uvijek najnormalnije furati sapun sa sobom.. pogotovo ako ides najedan dan u slo ili tako nesto :) ja sam recimo par puta za osobnu uporabu naravno u labelu. kupis novo labello.. odsarafis ga do kraja i otrgnes skroz pri dnu. Vratis sarafic (ono sto se okrece da bi labelo izaslo van ili se vratilo unutra na pocetni polozaj. Stavis unutra hed zapakiran u foliju i onda ovisno o tome koliko hed azuzima mjesta otrgnes donji dio "sticka" iz labella i vratis ga nazad unutra. Hint: nemoj previse nabiti heed u labello jer ce labello prestat funkcionirati. Labello furas najnormalnije u djepu kao da nije nista posebno i ne mislis na to hoce li naci ili ne. Just chill
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pa da nasi murjaci su oduvek bili "pametni"...Veruj mi kilasu brate,da nije tastera(dousnika) u narodu nista ne bi uradili zato sto nista ne bi znali...Kao sto isti taj narod kaze :"Ima nas svakakvih"...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ma ne, samo si mislim......siguran sam da s vremena na vrijeme lurkaju po ovakvim forumima kako u nas tako i sire. Bio bi bed da nabijemo par stranica savjeta koji uspijevaju samo za njih da vide sto im neide. No opet, forum je tu upravo radi informacija....neznam....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pa baš je zato sapun za ličnu,staviš u neseser sa ličnom higijenom
i vjerujte da njih ne zanima pun sapun trave
može i u stick kao labeloi zvučeš staviš vratiš i još miriše
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@ROX Ispravno razmisljas ne zameram ti,nego sam ti samo rekao kako bi to funkcionisalo kad bi neko(razuman,pametan) upotrenio ove nacine...
-Ne moze neki supak koji je pao zbog toga sto je omanuo nacin koji je procitao na nasem furumu i odradio doslovce kako je pisalo(a mislio je da je samo on to procitao),da krivi forumu vutra.org-a...Moze ali koga boli briga za njegovo misljenje,jer ako mu se to desilo onda verovatno nema dovoljno mozga ili jednostavno nema srece...:goldmaryjane:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ili uzmes iz nekog izloga ono divovsko labelo reklamno 4metra visoko pa u njega natrpas 100-150 kg i furas to na prikolici iza auta (po mogucnosti stara bmw sedmica sa zatamnjenim staklima) i nema sanse da te provale :)) jos ako su bosanske rege a ides recimo iz slo u hr ili tako nesto da vidis veselja.. :)