Granica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ovak ljudi imam problem idem na maturalac sad kao slijedeći tjedan i uzeo bi sa sobom onak 4g negdje sad me zanima gdje da to zabijem da ne padnem na granici...
Bed je ostavit u busu jer dok smo vani i pregledavaju nam putovnice i sranja mogu psa upeljat u bus, a ako uzmem sa sobom svejedno može našnjofat...
Razmišljo sam jednostavno pustit ispod nekog sjedala al glupo je jer može netko drugi past..

Sad me zanima iz iskustva jel provjeravaju na granici to sa psom, jesu vas provjeravali i di ste nosili. Ja sam čuo da stavim u vrećicu kave ili cedevite da pas ne ostjeti miris al ne vjerujem baš mislim ak je dresiran za takva sranja....
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
skini si film never get busted 2.. ima fini dio o psima, kak su trenirani, kolko su dobri i kak ih zbunit pa primjeni znanje na bus.. mislim da bi dovoljno bilo ful smrvit grancice, sjeme i lisce i posipat lagano po busu svuda, a travu zbuksat samo da nije u pogledu.. pas ce vjerojatno poludit a ovi sumljam da bi bus isli raskapat.. iso sam jednom do madarske sa oko 100g i nist nije bilo..
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
kako da mi sad znamo da ti nisi tu neki granicni policajac koji pokusava nase neke trikove prokuzit, pa ih kasnije upotrijebiti da dodje na naslovnicu 24 sata???
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
haha koja filozofija...ka prvo do sad nikad nisan čuja da policajci uleću u bus pun maturalaca i sa psima trce po busu i traze drogu...lol...pa kao da oni neznaju da netko ima tu i tamo, nisu ni oni glupi, samo maturalci kao takvi ne predstavljaju problem jer sigurno je da nece neki maturalac pokusati prosvercati par kila trave ili nekoliko desetaka grama žutoga za daljnu preprodaju....daj se opusti....
Jedino sta ce se desiti je da ce jedan granicni policajac uci u bus i svakome pregledati isprave i gotovo...A gdje bi oga sakriti 4 g trave?? pa svugdi....sakrij ispod sjedala ali ne svog vec onog ispred, zalipi trakom i NARAVNO, obrisi otiske prstiju ;D....ma paranoja oko nicega....btw mi smo na exs. nosili 20 g pa opet nikom nista...a i da ti nadu ispod sjedala aj nek dokazu da je to tvoje ili od onog na cije si sjedalo zalipija! KAKO SI!!!!!
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
kako da mi sad znamo da ti nisi tu neki granicni policajac koji pokusava nase neke trikove prokuzit, pa ih kasnije upotrijebiti da dodje na naslovnicu 24 sata???

Jebiga čovječe nikako, povjerenje jedino. Isto tako ja neznam da nisi TI granični policajac? Nikako jbg...


pa kao da oni neznaju da netko ima tu i tamo, nisu ni oni glupi, samo maturalci kao takvi ne predstavljaju problem jer sigurno je da nece neki maturalac pokusati prosvercati par kila trave ili nekoliko desetaka grama žutoga za daljnu preprodaju....daj se opusti....

Ma sve to stoji al to je slovenska granica. Mislim, ja nemam ništa protiv slovenaca niti ikoga drugog da me krivo ne shvatite, al znaju nas zajebavat malo na granici barem kad sam ja išo uvijek su nas puštali da čekamo 5 sati i to...


Al hvala ljudi svejedno ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
To su obicne predrasude. Ja sam isao iz Slovenije za Hrvatsku i drzali su me manje nego nasi policajci....previse se zamaras glupostima...i pm pa sakrij bilo gdje samo da nije kod tebe....ubaci u kantu za smece u busu prije nego sta dodete na granicu pa poslije izvadi a ako nadu nezna se cije je...ma miljon opcija...bez panike i predrasuda o slovencma ;D;D;DD;
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Bio na maturalcu....Ne sekiraj se...


Ko prvo, ne isplati ti se ništa nosit jer cijene tu i tamo (a i kvaliteta) nebo i granica, još ako ideš u Prag onda si lud da tu trošiš na vuvu kad je gore legala....

Dalje, granica.

Imaš samo granicu sa slovenijom kad ulazis u EU (ako si iz HR) i na njoj ćete svi lijepo izać van, stat u red, dat čovjeku putovnice, uć u bus i otić dalje, nema pregleda busa, a kamoli ne pasa i to....

Jedino nazad, ne preporučujem da nosiš, na aerodromu su jebeni pregledi (rentgen i ta sranja, ali nema đukela, bar nama nije bilo), al ono, ako imaš ****, zabi u neku kremu i nosi, tvoja odluka.

Al, za tamo, ne sekiraj se, nema pretraga nikakvih, a opet i da ima nema pasa (meni nije bilo) pa zabiješ negdje u bus, po mogućnosti u sjedalo od profesora pa i ako nađu (0.01% mogućnosti) profesor je kriv hahahahah
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Prvo da odgovorim Tropicu, nemam predrasuda nego je činjenica da nas znaju zajebavat na granici, inače osim toga nemam ništa protiv slovenaca to su mi imbecili koji gledaju na nacionalnost iako doduše volim čut dobar vic o slovencima kao i o hrvatima vic je vic. Osim toga ništa...

Ko prvo, ne isplati ti se ništa nosit jer cijene tu i tamo (a i kvaliteta) nebo i granica, još ako ideš u Prag onda si lud da tu trošiš na vuvu kad je gore legala....

Nažalost idem u Španjolsku a i bed mi je ić po cesti gledat od koga bi uzeo jer ih može bit i u civilu i to a u ovog od kog sad uzimam uvijek mi da predobru stvar a i stavi mi više svaki put jer dugo uzimam od njega a i dobri smo si...
Idemo busom tamo i natrag tako da od aviona ništa, a ionako toga neće bit više 7 dana smo tamo =).
Trebali smo u Amsterdam ić (!!!) što mi je ono kao da sam u svetu zemlju došao, ali debeljuca jedan valda htio trčati po plaži pa nagovorio raz za Španjolsku.. Al dobro će bit...

Ma hvala ljudi na savjetima nebi ni postavljao taakvo pitanje al jedna iz raza kaj ide s nama i puši napričala kako joj je frend pao kad su išli zbog pasa i sranja pa me frka uhvatila..
A bit će sve ok mauralac je maturalac hh pošaljem vam razglednicu =)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
hahaha a neeee!! pa di ces riskirat radi nekih 4g kad ides u zemlju hasisa!! tam ce ti ljudi doslovno u dzepove trpat, nalazit ces po parkovima po podu... iso frend prije pa naprico dozivljaje..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Haha, eto koja slučajnost, ja sam bio ovo ljeto u španjolskoj na maturalcu, neznam ko ti je pričo svoje doživljaje iz španjolske al sudeći po tvojoj skeptičnosti i strahu od civila, očito ti je lagao...Aj da tebi čiko priču ispriča:

Voziš se busom i kad dođeš u francusku (u nici stajete vjerojatno jednu noć) izađi iz hotela i nemoj se bojat, prošeći samo kvart oko hotela i već ćeš čut tamnopute mulce od nekih 17 godina kako šapču "hašiššš"... Ja sam mu samo klimnuo glavom, i krenuo za njim, do obližnje kuće (neki krek house xD), pričekao ga vani, on mi za 20 eura donio glistu od nekih 3 grama najmanje, prvoklasnog šita, skroz tamne boje....povuko sam doslovce 3 dima i smijalica......

Drugi dan idete u španjolsku.

E sad odma da pobijem te priče o civilima.... VUTRA U ŠPANJOLSKOJ JE PRAKTIČKI LEGALNA, tj tolko je dekriminalizirana i gleda se na nju ko da pljuneš na pod....U Lloret de maru (vjerojatno idete tamo) na ulici dugoj nekih 3 kilometra u centru grada, OGROMNA hrpa školaraca, turista, domaćih itd... na toj ulici ćešvidit jedno 200 crnaca koji prodaju lance, narukvice satove i to, a kad mu se malo više približiš odma počme "you need some weed" i te fore.... 20 eura, paketić od nekih 3 grama, više malo, neke domaćice njihove, smijalica teška, imaju i šita, mislim da je marokanac i isto je 20 ojra kocka poštena.......

Još jednom:

NE ISPLATI TI SE NOSIT SA SOBOM VJERUJ MI, imam i ja tu jebenu robu i sve to stoji, al u odnosu na cijene, količinu i kvalitetu tamo, MI SMO *****....


euforija je napisao(la):
hahaha a neeee!! pa di ces riskirat radi nekih 4g kad ides u zemlju hasisa!! tam ce ti ljudi doslovno u dzepove trpat, nalazit ces po parkovima po podu... iso frend prije pa naprico dozivljaje..

Točno to...doslovno te sile oni crnci da kupiš...

I da, jedan moj doživljaj što jednostavno nisam mogao vjerovat da se događa (nisam umislio iako sam bio ubijen svih 7 dana bez prestanka xD):

3 crnca prodaju satove, lance, narukvice na ulici, ja dolazim, kupujem vutru od ovoga, okrenem se, 5 metara iza mene, policajac i policajka (pješadija) priča sa nekim turistom i ne jebu mene ni 5%..... Prvo sam se zasro, onda sam se ulovio smijat.... hahahaha
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
BigL je napisao(la):
....U Lloret de maru (vjerojatno idete tamo) na ulici dugoj nekih 3 kilometra u centru grada, OGROMNA hrpa školaraca, turista, domaćih itd... na toj ulici ćešvidit jedno 200 crnaca koji prodaju lance, narukvice satove i to
prodaju oni svašta....ahahhahaaa
sad su me oprala sjećanja :sun2:
pjena party u colossosu, ekipa bez majci...kako smo se speglali
:happy031:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Aaaaaa, da, pjena u colossosu...prvo pjena pa hladna voda iz šmrka i ona presavijalica od muzike....

(za ljubitelje rappa, odite u londoner blizu je, ja sam otišao sam, moji su mi govorili da nisam normalan, nisam se nikome ni javio, uživancija za dušu, dere rep, sve sami crnci, marame, big booty bitchez i te fore....aaaaa, da mi se vratit...)


Ma sve živo prodaju, meni su nudili žuto bijelo, bonbone, ali NE NE....daj zeleno brother.... xD
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Punxerklc je napisao(la):
Jebiga čovječe nikako, povjerenje jedino. Isto tako ja neznam da nisi TI granični policajac? Nikako jbg...

ma ne, samo me malo puklo na salu :sun2:
a ako te bas paranoja lovi stavi u duplu vrecicu da miris ne pobjegne i gurnes prakticki bilo kamo, mi smo samo trebali svi izac van na granici sa slovenijom da nam udare zig u putovnice i to je bilo to, nisu provjeravali bus koliko se sjecam ( samo ako ces stavit nekud u sjedalo ili tako nesto nemoj zaboravit uzet da ne ostane u busu :p )

i to sto kaze Tropico, nemojmo siriti predrsude o slovencima, ulazis u njihovu zemlju i ako se nesto otkrije u zemlji, a proslo je granicu oni ce najebat tako da samo rade svoj posao isto ko i svi drugi
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Lijepo lijepo al što se tiče crnaca nisam znao išli smo u Italiju na 2 dana ono Verona i to isto su nas okružili crnci sa tim satovima i glupostima i pitali ih ono potiho kao "marijuana?", al nitko ne prodaje pa na njih nisam ni
računao. Što se Španjolske tiče, da idemo u Loret de Mar taj zanima me jel ima tamo kakvih klubova da znam pitat ono sam bržom muzikom punk, hardcore i takve stvari? Obično sam chill kad sam vani i to ali se volim razbacat u prvom redu na nekom koncu to mi je uživancija pa me interesira oću naletit tamo na šta slično?

Voziš se busom i kad dođeš u francusku (u nici stajete vjerojatno jednu noć) izađi iz hotela i nemoj se bojat, prošeći samo kvart oko hotela i već ćeš čut tamnopute mulce od nekih 17 godina kako šapču "hašiššš"... Ja sam mu samo klimnuo glavom, i krenuo za njim, do obližnje kuće (neki krek house xD), pričekao ga vani, on mi za 20 eura donio glistu od nekih 3 grama najmanje, prvoklasnog šita, skroz tamne boje....povuko sam doslovce 3 dima i smijalica......

Haš mi je bzvz totalno neznam zašto, nadam se da ćemo se sporazumjet ipak..
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
E da i planiram si bong kupit u španjolskoj gdje to mogu nać da se prodaje al ne neki suvenirčić kao zajebanciju tipa da frajeru dimove iz guzice vučem, nego obični neki. Ma kužite me uglavnom haha

03779.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ima dosta tih šopova, mi kad smo išli, u italiji negdje smo na autocesti stali i uz pumpu i restoran je bio taj neki šop, kupio sam si 2 male lulice, jednu staklenu i drobilicu drvenu....

A u francuskoj ima toga dosta ima baš neki smart šop bio sam unutra sve imaju, krcati su, od rizli, mrvilica, pa sve do digitalnih vaga i takvih sranja, nargila od metra i tako... xD ma nać ćeš ti to već...

A u vezi izlazaka, ima dosta u lloretu, u colossosu puštaju svašta od komercijale do jebenog tehna, imaš i klub sa hrvatskom muzikom, ulaz hrvatima besplatan, zaboravio sam kako se zove, a imaš i londoner za rapp i chill (meni omiljen heheh)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
U tropix puštaju Hrvate za džaba, a u Hollywood-u znaju puštat hrvatske pjesme ali to je užas, nisam došo u španjolsku da bi slušo severinu i coloniu
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
da tropix, bravo...

u colossosu nisam čuo hrvatsku, ma da su ove moje kujice iz razreda čule od prijašnjih generacija da u onoj gore prostoriji di puštaju drugu muziku, da možeš donest DJ-u cd pa ti on pusti što oćeš, pa tako i cajke.... BEKINA
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ima li ko iskustva sa Grckom (po pitaju vutre naravno) posto ex.je Grcka u mom slucaju ? Granica(da li se isplati prenosit),kakvo je stanje po pitanju dzeje,moze li se k'o u Spaniji od tih madafakin crnaca kupit kakvog shita na ulicama ??
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa snađite se za sakrivanje i kupnju.Kako vam može neko garantitari da nečete biti uhvačeni,ili da čete tamo srediti malo bez problema?
Exkurzija je sama po sebi zabavna,trebe,cuga,nema staraca a ostalo šta uleti dobro uleti.
Samo mislim da nije problem to tamo nači,lakše nego prije.
Ja sam 95-te u češkoj,kao maloljetan naša bez problema,iako onda baš nisan ni duva previše niti san tražija,ali opet se stvori odnekle,u klubu:)
Sad je ipak 2010,a kroz 15 godina puno se promjeni,u svačiju korist!