Grape Crinkle - Gorilla Glue - Chemdawg < Autos < Super &Topping < CFL & LED > 420Florist

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Dok se one tamo biljke u drugom boxu približavaju kraju, vrime je za još jedan sešn, tako da od krajem februara malo pauze si uzmem tamo do iduće godine do jeseni..
Nećemo razglabati, niti nešto previše filozofirati, pa tak da krenemo:

Šator/box: 80x80x120 < Jardin
Filter: Prima Klima 250 PRO (nemam drugog)
Ventilacija: ide par jardin ventilatora
Vegi radim sa 125w ESL (6700k) zajedno sa 150w led panelom na vegiju
... što se tiče cvjetanja, tu gonimo 250w fullspectrum 18-6 režim
(Bridgelux/Epiled LED-Chips, 250w optical lens serija niello 600w)
Potovi: 7 litara (ne treba mi više, nit će bit mjesta)
Zemlja: Nirvana Scotts (unutra ima bat guana, kokosa, worm humusa, mykorrhiza mikroba, konjskog izmeta i još par nekih sastojaka)
Što se hrane tiče, ostajem na defaultu: BioBizz, Advanced Nutrients (imam još par atami produkata ali njih čuvam za fotoperiodne iduće godine jer su mi preskupi, i ne vidim logike trošit to isto skupo đubrivo pored biobizza na automate, a zemlja će valjda i onako pomoći.. bar se nadam)
Tehnike: super topiranje i topiranje na 2. katu < ovo radim radi experimenta
... ostalo sve po defaultu.. ne znam što bi više napisao..

IMG-20171123-WA0038.jpg

Sorte:

Grape Crinkle < Mephisto Seeds

Download.jpg

Size: 50-70cm in height
Aroma: Creamy fruit yoghurt, to Artificial concentrated grape flavouring
Taste: Fruity supremely paletable, hints of flowers, mulled wine and christmas spices.
Medicinal Benefits: Powerful Pain and stress reliever
Effect; Medicinal, smooth and balanced to sooth both body and mind.

Gorilla Glue < FastBuds

gorilla-glue-auto-feminisiert.jpg

Brand Fastbuds
Genetics Ruderalis/Indica/Sativa
Flowering Time 8 weeks from seed to harvest
THC 24%
CBD 0.8%
Yield (Indoor) 400-600g/m²
Yield (Outdoor) 50-300g/plant
Height (Indoor) 60-100cm
Height (Outdoor) 60-100cm
Available as Feminized seeds
CBD:THC 1 : 30

Effect

Gorilla Glue is one of our strongest strains and it’s fully loaded with trichomes, so its effect is to be more than desirable: a very cheerful and pleasant high, extremely positive. As this is a mix between sativa and indica, it’s perfect for those who are looking for relaxation as well as euphoric sensations and heavy feelings. The effects increase progressively, culminating in an cerebral stroke.


Auto Chemdawg < BulkSeeds (nije mi baš nešto favorit ova seedbanka, ali nebitno)

auto_chemdawg.jpg

Brand Bulk Seeds
Genetics Ruderalis/Indica/Sativa
Parents Auto 1 x Original Chemdog
Flowering Time 60-65 days from seed to harvest
THC High
Yield (Indoor) 280-350 g/m²
Height (Indoor) 45-85cm
Height (Outdoor) 45-85cm
Available as Feminized seeds

Taste & Effect

Auto Chemdawg gives off a spicy aroma with citrus notes and an intense aroma of pine and of course with notes of diesel.
In addition to all its virtues, this plant has great medicinal value, recommended especially to patients with insomnia.

 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sve osim Heavena (imam ga, ali ne vidim/primjećujem nikakve bolje ili lošije rezultate, a i previše skupo)
Što se tiče advanced nutrientsa, imam sljedeće u arsenalu:
Big bud, bud candy, tarantula, piranha, cal mag, over drive i nirvanu imam..
što se tiče biobizza: grow, alga, fish, bloom, topmax, heaven, acti vera i root juice
sa acti verom, root juice i malo topmax, "skoro" iste sastojke dobiješ kao kod heavena..
i onda isto imam čitavu paletu hesi-a, ali to koristim samo ako treba brzo fixati :D
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Sretno i da te gorila ne zeza ko mene moja pa da vidimo sta bude od nje na kraju!:thumb:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
retko tu si u pravu, gorilla glue je veoma potentant strain, dok crinkle grape ima najbolji miris i ukus od svih automata koje sam growao do sad a jesam sigurno najmanje 30-40 ih odradio do sada, no do sad nisam ni jednu sortu imao koja mirise stvarno na voce, livadu, i exetocino na prirodu, ma ne mozes opisati, growao sam već jednom ovaj strain, daj bože da potrefim onaj isti phenotyp.. sto se tice uroda kod ove sorte, njega nema puno, ali to mi ne igra ulogu..
Grape Crinkle is a super limited edition strain from the Artisanal collection of Mephisto Genetics. To obtain this sweet grape juice smelling prodigy they used some pretty exclusive genetics like Canadian Crinkle Cut, Supernatural (exotic genetix) and their own Ripley’s OG Automatic to obtain a perfectly balanced 50/50 Indica/Sativa.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Hvala svima, 3 im je dan od kako su proklijale, polako idemo tehnikama pa bom sta majka priroda dadne..
vlaga 60-65, temp 26-7, preko noci 21, ostalo sve po defaultu, eo par slika poslije zalijevanja..
vidjet cu kako im ova zemlja pase, jak je mix.. a i bas da vidim kako se ponasaju pod ovim mixom osvijetljenja @hazeri
ovo je nekih 210-240 watti..
20171207_231241.jpg 20171207_231136.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretan grow, lijepa priprema, jedina moja zamjerka je to što nisi napunio potove zemljom do kraja, uvijek me to bode u oči.. Al ajd oprošteno ti je.. Hehe.. :thumb::gled::djede:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Pozdrav forumaši,
dan 9-10 (slike od 17. prosinca), vlaga 55-65, temp dok lampe gore 27-28, kada su ugašene na 21.. nažalost nisam imao vremena super topirati, poso, kuća -> krevet, zalijem i to je to.. bacio sam im jedino toping.. još uz to blagdani, pa tučem dodatne sate na poslu, tak da..
(pošto svako svijetlo uzima svoju stranu esl lijevo, panel desno.. pa svako 2. dan zamijenim mjesta potovima..)
grape
IMG_20171217_1744021_rewind.jpg
chemdawg
IMG_20171217_1743124_rewind.jpg
gorilla
IMG_20171217_1744465_rewind.jpg

p.s
pronađite uljeza.. smiley9934
 
Poslednja izmena: