Grape Crinkle - Gorilla Glue - Chemdawg < Autos < Super &Topping < CFL & LED > 420Florist

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nakon par dana sušenja (5-7 dana je visilo u šatoru 35 vlaga, 24 temp), onda ostalo ovo vrime u galonu i boveda packs, na sobnoj temperaturi..
Eo kako sada izgleda crinkle grape:
IMG_20180210_1911062_rewind.jpg
Što se okusa tiče, dominira puno na citrus, i ima onaj teški ukus kusha, mahovina, zemlja, a high efekt, diže te i spušta te..
Neku noć, "dogovorili" se nas par da idemo u kino, kako god, ovi otišli bez mene, ja zaspao već u 19:30 doma, jest da sam bio umoran ko stoka zbog posla, ali 0.5 me odvali scena, ali ipak, ne znam.. ako ste growali mephisto seeds sorte, tačno se osjeti onaj njihov TOUCH u sorti..
Nzm, sad će vas par pomislit.. "šta ovaj priča", možda sam se i pogrešno izjasnio, no nzm.. growao sam do sada 9 sorti od mephisto seeds, i svaka sorta je do sad imala onaj "posebni" touch mephisto seedsa, isto ko "genetski otisak", msm daj mi sad neki strain od mephista da probam, 80% sam siguran da bi pogodio breedera.. naravno, kapa dola breederima, fantastične strainove imaju, velik postotak thc-a, stabilni genotipovi , skoro svaki put, nikad kržljavi biljki (ovo nije kritika), ali no, do sada je samo chemdogging bio VEOMA jedinstven strain ( @hazeri šta ti kažeš ), dok kod ovih ostalih strainova.. zapališ, i odmah znaš šta čadiš, msm od kojeg breedera..


Chema sam isto pod nož bacio nažalost, mislio sam ga gonit još min 1.5 tjedan, pošto mi dolaze oni žohari minjati ona mjerila na centralnom grijanju, pa reko da ne bi šta nanjuhali, ovako sada barem imam par dana vremena KOLIKO TOLIKO osušit dok ne dođu, pa u kakav galon veći, pa čim odu, odmah ponovo na sušenje.. kako god.. trichomi su pod mikroskopom koliko toliko bili mlječni, miris je predivan, stvarno.. miriše veoma na žvake i na domaći voćni kompot kad baba napravi haha.. ja sam braćo i sestre više nego zadovoljan, iz 7L (6.5 nisam do kraja popunio) preko 533g mokrog.. :D
(klipe/grane igraju naravno isto ulogu, ali stvarno sam na minimal skratio.. znači na nulu ošišane..)
IMG_20180211_0131205_rewind.jpg IMG_20180210_2234453_rewind.jpg IMG_20180211_0022070_rewind.jpg
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
ja zaspao već u 19:30 doma,
Godine rade svoje:)
posebni" touch mephisto seedsa,
Istina,imaju taj jak miris i tocno osjetis razliku.Radio sam od RQS-a,Dinafema,Seedsmana automate zajedno sa Mephistom...jedino Dinafem se ajmo reci moze mjeriti..moje misljenje.Mephisto genetics radi samo automate,na AN-u su jako popularni...nije to bez veze;)Definitivno mi je Mephisto na prvom mjestu..evo ide brzo i out...:thumb::sun2:
znači na nulu ošišane..)
Takve su najbolje:):spliff:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Čestitke drug, izgled i boja govore kakav je to miris u pitanju.. Odlično, sad uživaj zasluženo! :thumb::rofl:::kauboj::::roor:::cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Hvala dečki, što se mene tiče, da ne spamamo, može u završene se prebaciti ::listomahanje::
Imam još nešto automata, to ću još ovaj run odradit, neda mi se za to extra otvarat ponovo dnevnik (ide poneka slika tamo u onom postu galerija, if u know what i mean), kada sorte nisu ništa posebno, bilo x puta na forumu, tako da ću sačekat pa pripremiti krajem marta par fotuša sour diesel, kings kush i chocolate mint og :skot::
"testiram" još ove "serije" đubriva, kako bi ja to nazvao, od advanced nutrientsa, u ovom je išao samo Advanced Nutrients Sensi Groow & Bloom uz biobizz haven, i ostale advanced nutrient stimulatore, dok u sadašnjem pržim advanced nutrients connoisseur groow/bloom a i b i uz ostale AN stimulatore, uz to one baje great white ::lulamira:: dok još mi treba stići AN iguana juice pa sam uz to kontao bacit kakav mini sešn indike auta u drugi šator, možda se i to završi do sredine/krajem 4. mjeseca, pa njih uzgojim sa iguana serijom i great whiteom na kakvoj bio zemlji.. pa ću poslije izabrati "seriju" đubriva koju je najlakše voziti a da ne treba puno, kontam da ću sa iguanom fine rezultate dobiti jer će uz to ove baje ići, a fina bio zemlja, pa bom vidjet ću :D inače oguli se, uz preporuke od @beštija i @1310 vjerovatno ću zamjenit ove epistar panele uskoro sa cxb3590 3500k, usput da i pohvalim obojicu koji su sa strpljenjem mi objasnili neke stvari, a i kroz moj "neki researching" po netu kroz strane grow reporte, dolazim do zaključka da je ipak bolje investirati u 150-200w cxb3590 na 80x80 ili 300-400w cxb3590 na 120x120 (pošto 2 šatora imam, i jedan u garaži gdje testiram kineske cobove i svoja sra¨a, tamo mi je pola strane malo otišlo u helać, lemilica ispala sa strane i zagrijana probušila šator :cool:) , tako ako budem vjerovatno ću apgrejdat prvo 80x80 (pošto mogu čitav setup raširiti, ima u ovom šopu svaki diy dio, hvala beštiji ponovo, raširiti na 300w za 120x120 sa vremenom, to je uzeti jedan hladnjak i 2 coba..) znači u sredinu se doda još samo jedan hladnjak i dodatno 2 coba.. kako god, vidjet ćemo, peace
21c6be12-55ad-4cf4-ac6a-e4636c3cce8e.jpg
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
He he ,žohari, čekam žohare da ruter promjene, oba boksa i pribor, skladište raznog materijala sve je u istoj sobi, jučer lažna uzbuna, propuh non stop ,dimim pa se osjeti ohladio se stan, cijeli dan se nisam ugrijao, malo sam reda napravio, jedina korist.
Čestitam na ubranom i na uzletu mladica, napiši nam parametre ako je to bord.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Taj se gore goni na 4 ovakva coba: https://shop.pro-emit.de/cree/100/cree-cxb-3590-3500k-warm-white-cxb3590-35g-db-n0h-000b1.html
a ostalo je sve default, holderi, hladnjaci, i meanwell driver.. možeš složit kako oćeš sam..
a imaš i ovakvo nešto
https://www.rapidled.com/2-x-2/ no pošto je iz usa, zbog carine, ostat ću gore kod ovih..
jedino što bi me zanimalo od rapidled-a je ovo:
https://www.rapidled.com/6-x-20-premium-heat-sink-and-enclosure/
pa na takva 2-3 led stripove složit..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and tiki

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
neki ekstra model coba, nisam data gledao ,puna mi glava od brojki, imamo različit pristup, mogučnosti su nam drugačije ali cxb definitivno radi a s ovim modelom za očekivati je dobru vagu! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist