Graviola - biljka koja liječi rak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Power jel ti planiras da je drzis indoor zauvek (ili dok uslovi ne dozvole outdoor)? Jer ne znam sta ces kada ona postane drvo,mada ne secam se da li sam to citao vezano za graviolu,moze da bude non-stop indoor ceo zivotni vek,ali u skladu sa tim i raste (manje drvo,manji plodovi).Plus ako je prebacis outdoor kroz XY godina,ne podnosi zimu. :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ovu zimu ce da provede na prozorskoj dasci (mozda jos jedno presadjivanje), s proleca u vecu posudu i na terasu pa cu videti tempo rasta. narednog meseca stavljam jos dve menke pa cu mozda na jednoj malo eksperimentisati sa orezivanjem. moze ona fino da ide u vecim posudama, posto je sve krenulo iz znatizelje, ja sam za sada zadovoljan, posebno sto (za sada) odlicno podnosi centralno grejanje

2ihwcxf.jpg
 

wave

Aktivan Član
24.12.2013
92
80
0
Ima li tko iskustva s ovoim komercijalno dostupnim preparatima graviole pop pitanju tretmana raka, jer ovu što sam ja kupio, a i sve dostupne na tržištu sadrže samo prah na bazi lista a ne i ploda? Mislim da graviola sigurno može pomoći, štetiti neće sigurno.
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
ako se smijem javiti ,ja sam koristio graviolu jedan period ,ovu ovdje http://www.biobio.hr/graviola-kapsule-120tbl-21288
upravo tada sam upao u drugu progresiju (rak debelog crijeva s meta po potrbusnici i tankom crijevu 75 kemo terapija , sve moguce linije kemo u hrv i svijetu sluzbeno priznate) i mogu rec da sam se osjecao puno bolje i da su u to vrijeme markeri poceli padat jer sam poceto 3 liniju kemo erbitux i markeri CEA su pali sa 9,5 na 4, 7 ,ali napominjem paralelno sam bio i na kemo(erbitux i na gravioli. inace stomak ovu u kapsula puno lakse podnosi nego u prahu.. osim malo povecanog tlaka i lagane euforije nista drugo nisam osjetio..
 
14.02.2015
1
0
1
40
Ima li netko saznanja gdje se može naručiti zreo plod Graviole, da se lijepo ubaci u sokovnik sa ostalim voćem-povrćem... Za sada majka koristi Graviolu iz kapsula jer smo do toga najbrže i najjednostavnije mogli doći... i vjerujem da nije niti blizu isti učinak kao iz ploda direktno :( Hitno nam je jer smo u utrci sa vremenom!

Zahvaljujem na svim korisnim informacijama!