Grcenje jezika nakon konzumiranja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2012
14
0
0
33
Hitno! Ja sam s drustvom(nas 3) sinoc ispusili 3 jointa i jednom se poceo grciti jezik i da ga ovaj drugi nije uhvatio za jezik neznam sto bi bilo...a sad dali to ima veze da je biljka prskana??? i smije li on uopce vise pusiti..da vam jos kaze:nije mu se nikada desilo to u zivotu ,dakle prvi put !

(pusio je s nama 2 godine skoro,znaci nije prvi puta zapalio i to je nevidjeno koliko je bio blijed )
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
34
špricano!
paradajzi, rajčica kako želite, također koji su špricani grče jezik, te zna naoteč.
ali to je alergen, alergija na sastojak tog šprica!
99% sam siguran...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
najjaci je napisao(la):
pusio si neki skank od koga trnu zubi :D

šta ti je čovječe, ne postoji takva vrsta od koje ti se nešto počne grčiti ili trnuti, nema takvog "skanka"...

vutra radi upravo suprotno, olakšava i sprječava grčeve. ovo je možda bila neka kemija ili je moguće da je bilo plijesni ili nečega takvoga pa je lik dobio alergijsku reakciju...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Meni se jednom desilo da mi je utrnula vilica... Ali to je bilo jer sam mesala lekove i vutru... tacnije, pila sam neuroleptike u to vreme i jos svakojaka sranja... pa mi je utrnula vilica od overdose-a... ista situacija se desila i jednom mom ortaku... isto utrnula mu je vilica zbog tih lekova i vutre.. Tako da je mozda i tu ta situacija, samo sto je jezik u pitanju... Znaci li je vutra prskana, kako ste vec rekli, ili je mesao jos nesto sa vutrom, ili ste se mnoogooo napusili i istripovali :icon_lol: Meni je uvek trip da mi se "zaglavi osmeh" kad se prenapusim, i onda mi od samog tog tripa ukoci i trne ceo taj deo, samo zato sto se istripujem...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
njet njet marihuanos sa ulice od krezube dilerČine konzumato njet njet snifati glade mirisi i gurati tamponose namocene alkoholose u dupetose njet njet

djeco ispod 18 letos dimos brzinom munjos...crta,magla,dim na 1,2,3
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
kakvu pjesmu brate nisam slušao ništa nit imam namjeru....samo sam se preventivno izblejao na djecu koja se na pervezan nacin zabavljaju
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
uglavnom vutra za ovakvo nesto nije kriva, doduse moze da se desi nekom da zaplice jezikom al to je uglavnom sve sto se tice jezika :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Moguće da je "zabrijo"... Kad opet zapali, vrlo vjerojatno će mu se isto desit. Hoće to tako :) ja sam uspio lika uvjeriti da ga netko gleda i da je ljut na njega što je napušen. Koja paranoja stari moj xD
 
27.03.2012
26
1
0
30
Jaooj,sigurno do same biljke nije..:) 100% siguran..:)
Inace Zlo&Naopako sto to?xD Kako ja ne volim kada me neko tako utripujeee iz prostog razloga sto kada sl. put pusim istu biljku krenu mi slicni tripovi..:DDD
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Treba tog lika pitat jel sta prije konzumiro ako nije kakav je bio osjecaj ista mu se motalo po glavi.Kakav je dim pusio,koji okus,pocetak i kraj rada.I mislim da cemo onda dobit odgovor.
 
04.06.2012
5
0
0
31
Imam jedno pitanje i zanima me na cemu sam...znaci pusio sam travu 7-8 mj. i bilo mi je odlicno i onda mi se desilo da sam slabo jeo a ispusio sam dosta pa mi je doslo do grcenja jezika i sav sam poblijedio...sutra dan sam se najeo ko krava i zapalio joint i onda sam poblijedio koljena su mi klecala i imao sam osjecaj kao da cu ponovno upasti nakon toga sam navecer pusio i nista mi nije bilo i onda sam pusio narednih 4-5 dana svaki dan i onda mi se desilo da sam opet poblijedio i kad sam isao spavati cudno sam se osjecao kao da mi srce lupa i kao da imam povisen tlak i onda sam se bacio brije na 2 tjedna i otisao doktoru izvadit nalaze...doktor mi je rekao da su nalazi super DA MOGU KONJU REP ISCUPAT a ja sam mu rekao da sam upao zbog alkohola...mene zanima dali ja smijem pusit i dalje....ja sad kad pusim s drustvom nije to to sve se uspanicim nmg sjedit na jednom mjestu...samo da vam kazem kad sam imao 13-14 god. imao sam HERPES to je oslabljen imunitet mene sad muci sta da radim? ajde plzz pomozite ako znate sta o tome...!!!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
govoris da si pusio svaki dan ovo ono i normalno i onda te tek opet... mozda je u vutri, ako si zdrav, pusis cesto a tu i tamo te fata to nesto... pogledaj vutru koju pusis... druge nema po meni :)

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
a neznam citam ovaj tvoj post i gledaj, ako si pusio samo 2 vrste kako ti kazes, i neki put ti bude slabo, a neki put ti nebude nista... onda si se prepusio i uspanicio najvj i takve brije u glavi su da je lose i tako ti moze bit, sasvim normalna stvar kad popusis malo previse :) svima se dogadja... znojne ruke, nemiran si, ili se nemozes pomaknut, svakakvih stvari ima da ne idem sad u nedogled skuzio si me valjda :)

peace out !
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
SnoopDog, ak ti nije dobro jednostavno nemoj pusit.
Meni se davno znalo desavati da mi usta postaju mjesalica za beton. Ljudi na travi cesto stiscu zube, a to moze dovesti do feelinga grcenja, trnjenja i slicnih nuspojava.
 
09.03.2011
13
1
0
36
I meni se mozak grci godinama,pa sam ziv idalje :dada...Ali samo jedno cu spomenuti,nemojte da varite prskane marihuane!!!! i nemojte (labilnim) osobama davati da vare gandzu!!
 
04.06.2012
5
0
0
31
jest flyhigh prepusio sam se...tako isto kad mi se bio grčio jezik slabo sam jeo navecer i slabo bilo sta za pit a bilo brije cudooo...tako i kad sam poblijedio nakon 4-5 dana ista situacija brije cudooo ispuseno...a znam ja sta meni jos skodi 100%...cigare mi skode...ja pusim briju ispusio 4 komada i pusim 5 nista mi nije ko novi samo se usio ko tele....ispusio cigaru odma mi lose itd.