Great white shark

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
duga prica kako se to desilo ali sad sta je tu je,ajmo pokusat spasit stvar.
posto je tih 11. automata nadam se da nece puno mjesta zauzimat samo bi treba dodat jos svjetla a to nezz kako i sta
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ima ona stara poslovica kaže "Posle j***** nema kajanja"

E pa druže...i da uspijes to sredit nekako,neznam kako bi ti dnevnik završio jer ako si bacio oko na pravilnik skuzio bi sta je brojka za "osobne potrebe",ja neznam di letis...

Al kako si i mene u mom dnevniku pitao "koliko mozes dobit kolicinski i koliko brzo",vjerovatno te samo plus i minus zanima kad je u pitanju naša sveta biljka :)

Kako pwr kaže,a logika potvrđuje - veci box,vise lampi.

Pamet u glavu.
 
Poslednja izmena od urednika:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
osta sam na 20g i zadnje pare ulozia u box tako da dok sam cekao sjemenke automata su mi uletili ovi sarkovi i bija sam nestrpljiv i stavija ih da klijaju,uto su dosle ove i onda udrija racunicu da su autamoti bolji jer sam u kraju i onda se stvorija problem zao mi sarkova a box je ok za 10 automata i od toga neka 1,2 poginu i ja zadovoljan ali eto desilo se ovo;(
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
hahaha 3 sam ubija dok evo mozgam kako rjesit problem,ali nista jos nisam izmozga ,mjesta ce biti za sve i treninzi razni ,cak se razmisljam i zicu stavit fixno na neku odredenu visinu samo se bojim da svjetla nece biti dovoljno,box inace nije u pravilnog oblika tako da se nadam da cu ih uspit nagurat pa ko prezivi

Nezasitan si eto što se dogodilo :p
a kako necu bit nezasitan,biljcica mi je veoma potrebna za normalan zivot,spavanje,jelo,zivce itd itd ali s obzirom na cjene i stanje od ima par mj ovo je vise ne izdrzivo,trbam mjesecno min 60-90 g sta sada kosta od 4000-5000 kn imam 1 djete od 4god i drugo na putu,zivimo od 3500kn i kako da ja funkcioniram i uopce si je priustim a zbog ptsp mi je jako potrbna tako da moram si je obezbjedit pa na koji to nacin bilo da bilo..sve sam pokusa do sada ali nista od toga nije nekog duzeg vjeka sad da provam jos i ovako
 
Poslednja izmena od urednika:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Da se vratimo na ono bitno a to je dnevnik i biljcice ;)
od 18.12 su 3 sarka u zemlji i izasli su-prvi red na slikama
ovo ostalo su automati koji ce ostati u box dok ova 3 sarka idu kod udomitelja cim malo porastu :) :)
Automati su isklijali 18.12 i od tada su u zemlji ali od listica jos nista.
ukratko to bi bilo to,cim niknu idu slike ;)
Svi savjeti i kritike dobrodosle


ps. evo nece slike da mi ucita,cim uspijem smanjit velicinu stavljam ih
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
@oDin. nezz ja rukovat sa ovim

Evo sve su izasle:) :)
i dalje neznam kako slike objavit ali eto nek su one meni izasle za ostalo cu lako:)

i usput ako neko zna nekakav jednostavniji program za smanjit velicinu slike link bi bio pozeljan;)
hvala svima i osprostite na ovako nerednom dnevniku:) :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Naravno da i dalje neznaš kako postaviti slike kad nisi posvetio tom problemu ni 5 minuta života.

Evo servirano kao i obično :

https://www.vutra.org/threads/upute-za-postanje-slika.2248/

https://www.vutra.org/threads/važno-postavljanje-fotografija-u-dnevnik-uzgoja.13340/

https://www.google.hr/search?q=image+resizer&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=bfl6VvK8FMyvsQGf3qW4DQ

Pojedinci su stvarno nevjerovatne ljenčine.

Eh da je ovo moj forum,nebi sekunda trpio neke članove :) Kakva demokratija,ban i bok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
vidis da sam se pritrpa biljkama pa cili dan oko njih a i :joint2::udarac::drull: skroz tako da sorri al evo sad cu uz tvoju pomoc uspit rjesit problem:mario::ja se nadam:gled:
@Smells :respect:

2r7lpnm.jpg


2h50374.jpg


33a6qrq.jpg


2vbvfvp.jpg


2d1mqdl.jpg


nazalost samo 3 sarka su ostala to su ova 3 prva ljevo skroz,ovo ostalo su automati: Jack Herer,Lemon Skunk,Mazar i jedan AK47:zvezda:::razvaljen::

SVI PRIJEDLOZI I KRITIKE SU DOBRODOSLE CAK I VISE OD TOGA.OVO MI JE PRVI GROW I NEMAM SKORO PA NIKAKVOG ZNANJA I ISKUSTVA(PAR PROPALIH INDOORA) TAKO DA SAVJETUJTE ME ZA SVE :p:spliff::spliff:
 
Poslednja izmena od urednika: