Great white shark

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2015
8
0
3
31
Pozdrav svima!
Kupija sam pak(10kom) feminiziranih sjemenili Great white shark(bulk sees bank)

Pa me zanimaju vasa iskustva o sorti te vremenski i svjetlosni period po kojem je naj bolje uzgajat te ako je neko imao iskustva o tome koliko je prinos po biljci


Box je 170*170*186
Lampa:Hps 600w
Dobra ventilacija,temp 23c,vlaznost 43%

Sjemenke 11.12 stavljene na klijanke
 
04.12.2015
8
0
3
31
Haha hvala, stavija sam wc ventilator za upuh umisto ispuh pa pre jako ubaciva(zaljepljen pa ga nemogi skinit) ali nabavia sam potenciometar pa cu ga moc regulirat.
Koliko dugo da je drzim na veg a koliko u cvjetanju i nezz radi visine do koliko idu i kad ih smijem prebacit na cvjetanje


* * *
Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Sam otprilike procjeniš kad ti se popuni box i kad se biljoze fino rašire, pa onda prebaciš na cvijetanje. Čini mi se interesantna sorta, par banaka je ima i svakoj su različite. E sad kad si već otvorio temu u dnevnicima onda nas izvještavaj, i daj nabaci koju slikicu boxa i setupa da vidimo, teško je vizualizirat nasljepo.
Nek ti je sa srećom ;)
 
04.12.2015
8
0
3
31
Nezz kako slike objavit,svaki put kad odaberem sliku izgasi mi stranicu..sa moba radim
 
Poslednja izmena od urednika:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Nek je sa srećom!:thumb: I daj nabaci nekakve slike pa da možemo prokomentirat malo!I daj probaj neki vent za ispuh! Jel imaš kakav vent da cirkulira zrak i da malo ljulja biljoze?
 
04.12.2015
8
0
3
31
Sutra cu sredit ispuh i stavit potenciometar na usis,sjeme su na klijanju jedna je isklojala 2mm a ove ostale si se napuhale dole na spicu.
U igowu sam kupija vrece od prirodnih vlakana za lakse disanje korjena od 11l sta mislite o tome,oce li biti malo s obzirom da nisu automati
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Orijentiraj se prema prostoru kojim raspolažeš, ako misliš da će biti stiskavac onda im ni netreba više od tih 11 litara, a ak će biti komocije onda bar u 15 litara pikni svaku. Neznam zašto se većina novih loži na te vreće za grovanje, nije ti to niš posebno. Za to ti je najbolje čekati da vidiš hoće li sve isklijati, pa onda moš računat koliko ćeš mjesta imati. U svakom slučaju veće posude, veće biljke i rijeđe zaljevanje. U tim vrećama se i zemlja brže suši pa ćeš ih morati i ćešće zalivati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
kakav je to reflektor? sta bi mi bilo naj pametnije JEFTINIJE i ISPLATIVIJE po pitanju svjetla napravit(sta da dodam,napravim hps-u kao ispomoc) dali ima svrhe napravit jos jedan reflektor i nakitit stednih zarulja 5-6-7kom..i ako ima koje jacine i kakve zarulje
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
jel ima neko pametno rjesenje sta da radim..imam jos 11 automat sjemenki na klijanju i ovih 6 isklijali malo sam se zaletija ali racuna sam da ce "poginit" koja na eksperimentiranju sad nez koje pomocno svjetlo stavit u box kao ispomoc hps-u a da naj jeftinije prodem?(mislia sam napravit poveci reflektor od lima za stedne zarulje i stavit 7-10 komada samo nezz dali ce imati svrhe?Barem da obasjava mali dio di ce bit automati a ove fem sharkove da stavim ispod hps-a) ?? stvarno potrebna pomoc;(