Green Poison Auto, 400w Hps, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
50 DAN / ulazim u 8 tjedan od sjemena ;)



Danas na 3 biljke napravljena defolijacija. Svjetlost se probila do najdonjih vrhov.


Pretpostavljam da ima i pobornika i protivnika ove metode. U vanjskom uzgoju mi se pokazalo kao odlična metoda kada ju radim zadnjih 20 dana prije kraja.


Za unutrašnji uzgoj na automaticima nemam iskustva ??? … vidjet ču kako će reagirati !?



41OKgGsl.jpg
o97epRul.jpg
tRk3qm6l.jpg
gKqSU7zl.jpg
tDdiSi2l.jpg




Pogledajte ovu zanimljivu pojavu, jedna od nižih grana sazrijeva i izbacuje trihome na veliko, dok ostale grane na istoj biljki još ne pokazuju ništa. Nisam imao prilike ovo nigdje vidjeti.



3BZjLREl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
54 DAN OD SJEMENA

Pozdrav svima koji prate ovaj dnevnik :)

Evo mali rezime događanja :

Stale su u rastu sa danom 50-im. Krenule su u cvjetanje sa 25 cm i 28 dana starosti. Protegle su se u prosjeku 3 puta od početka cvjetanja. Dvije su otišle na 85 cm, ostale su oko 65-75 cm.

...cure se polako debljaju, mogle bi i malo bolje. Nisam dodavao ni kalcij ni magnezij.
Ne vole jače gnojenje, reagiraju i na pola doze Plantelle cvijet.

Sutra 3 cure ispirem i režem ih za 6-8 dana, a 3 cure zadnji puta gnojim sa 1/2 doze Plantelle. Njih ču vući 5-7 dana duže da vidim razliku u dimu. To mi je nekakav plan !?... ako cure ne ubrzaju... ;)


W5Hk7vrl.jpg

up3pcEal.jpg

JsChk2il.jpg

d2ptOqrl.jpg

CW3IzaEl.jpg

WBx9Diml.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Nekako sam dobio dojam da bi mogle biti brzo gotove.
Nemam iskustva sa autoflowerima, a rastu i pune se svaki dan naočigled.
Ne volim da imaju gnojiva u branju...ljut i hrapav dim.

Nagovorili ste me :) , sutra sve gnojim i vozim dalje...slike za 4-5 dana pa nova procjena.

I tako mi još novo sjeme nije stiglo pa nije red da mi box bude prazan ;)
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
57 DAN OD SJEMENA

Dobra veće svima :)

Vidim da je veselo na Vutri pa da i ja ubacim koju sličicu ;)

Jučer sam ih počasti sa 2/3 Plantelle, dodao nešto malo magnezija, kalcija i željeza sa 1/4 preporučene doze i odlično su prihvatile....napokon

Vjerovatno je i Pot H oslabio (nakon gotovo 6 tjedana)pa nema loših znakova nakon gnojenja. Baš naprotiv, krenule su popunjavati rupe na granama i debljaju se.

Vidljiva promjena nakon 36 sati od gnojenja. Razmišljam da im pojačam svjetlo sa 18/6 na 20/4 !?
Dali ima smisla da im sada mjenjam režim svjetlosti jer ih namjeravam voziti još 18-20 dana.
Ono što piše na pakovanju da je u 8 tjedana za rezanje....???, sa 8 tjedana tek kreče u eksploziju ;)

6mfU5ozl.jpg

baXH8P2l.jpg

uwSbccfl.jpg

X7MBwHfl.jpg

69tkaAJl.jpg

uXLu64dl.jpg


Slika ispod, vrh ! Ova je neka čudna, listovi su 2 puta deblji, pod rukom jako ljepljivi i kao da su plastični...nisu hrapasti nego glatki, dosta su krači nego ostali kao da se ne mogu jače razviti. Isto tako i vrhovi...pistili uljepljeni-spojeni, kruti i masni. Od početka klijanja imaju neku mutaciju i nedefinirane gene. Neke imaju razliku sazrijevanja od grane do grane na istoj biljci. Jedna grana kao da je starije i zrelija 10 dana od drugih. Šteta što je autoflower pa da kloniram ...možda je nešto extra doobro ;)

tsxoEB2l.jpg

XMz7O0Tl.jpg

XMz7O0Tl.jpg

L1BjVuol.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
64 DAN OD SJEMENA

Cure se polako pune, nisu baš nešto ujednačene. Sve u svemu i jesam i nisam zadovoljan. Mislim da berba neće biti loša ali me nervira ta neujednačenost i genetski poremečaji. Od zadnjeg javljanja su na 20/4, temperatura i vlaga su odlični. Plan za dalje je: sutra (65. dan) full doza Plantelle pa 69. dan ispiranje. Rezanje planiram na 77-78 dan.
Još oko 2 tjedna.


FKNvHK9l.jpg
pJS1yKNl.jpg
xLy9F81l.jpg
wKOcrAil.jpg
wKOcrAil.jpg
FHqhaasl.jpg
dtNAFjIl.jpg
x2WeDlBl.jpg
x2WeDlBl.jpg
aDiAUSgl.jpg
FrfUXhVl.jpg
bBo0Zeql.jpg
59HmnSfl.jpg
5qOBYTBl.jpg
AXfqYiLl.jpg
dKZS8QGl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
pozdrav ekipi :)


Stigao Jack 47 auto...napokon...moj slijedeči grow... ;)


...a ovo je gratis (jedno sjeme, slika) i molim pomoć jer na google nisam uspio ništa pametno nači ???
pomozite mi da odgonetnem što je Auto Jaggen i kakve su mu karakteristike ???



t3CC5O9l.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Auto Jaggen je u sustini sativa, inace selekcija Jack Flash-a ukrstena sa ruderalisom, a Jack Flash je Jack Herer x {Super Skunk x Haze}, uzivaj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.