LED Green Poison, Sensi Skunk - Zeus 308 XT 3500K 140W + 44W E27, Hesi, LST, HST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marven

Aktivan Član
16.02.2019
169
1.159
143
34
Evo i konačni post u ovom dnevniku, pa može u završene dnevnike.
Ovaj puta malo manje teglica nego prethodni uzgoj, ali definitivno kvalitetniji prinos. Green Poison je 5.1. išao u teglu, a Skunk dan poslije, prilikom sušenja u mreži atmosfera je bila 20-23°C , 30-33% RH, dakle tjedan dana, djelovalo mi je sve suho, grane pucale, ali se kora držala čvrsto. Čak imam dojam da je za dan predugo, nisam mogao spustiti temperaturu.
Svaki uzgoj skupi se iskustva i novog znanja, pa vjerujem da je i sada tako, s redovnim flushom pred kraj. Od kad su u tegli već dan poslije miris je toliko intenzivan da se miris sijena, zemlje i svježe trave ili izgubio/utopio ili ga nije ni bilo. Naravno, na sušenju se osjetilo sve redom. Prilikom otvaranja tegli prostoriju ispuni miris kao otvoreni box.::listomahanje:: Stavljena Integra 55% koja mi od prije stoji u zatvorenoj tegli, ne znam jel to još dobro, sutra kupujem 62% 8g.

Efekti i rad....eh, nov sam u svemu ovome, pa ne znam kaj bi se tu sve dalo osjetiti, evo to onako narodnim opisom.

Green Poison, miris četinara, borova šuma, takav mi je aftertaste, ali baš fino::ludak::... kao oni mentol bomboni, slični 505 s crtom samo zeleni mentol su, Pino Silvestre bočica....to mi je slika u glavi kad udari, zimzelene borove šume pod snijegom.::volimj::
Lakši je malo za koncentraciju od Skunka, ali svejedno pred kraj bude teže sedativno stanje, pa ono, nije baš za rad na poslu, jer skreće i skraćuje fokus, nije baš sigurno, haha. Zato me natjeralo da ne pušim svako malo, pogotovo prije posla, nego tek na kraju dana.:D

Skunk, jbt, to je težak dim. Od tamo davno kad mi je netko prvi puta ponudio pljugu Skunka, trenutno sam ga zapamtio po mirisu Tamjana, u crkvama ili doma na šporetu na vrućoj ploči ga se može otopiti, težak i gust dim, specifičan, to mi je asocijacija... dimu treba dugo da se makne iz prostorije, stalno je ta nota njegova prisutna... upija se brzo u odjeću, skoro mi miris napravio scenu na poslu...:zvizd::rasta: No, dim grize za oči, koncentracija se suzi toliko da nakon nekog vremena kao da me resetira, izgubim svijest na tren, fokus mi se zalijepi na jednu točku, ko smrznut, u glavi misli pokušavaju teći, no stalno se ponavljaju ispočetka, totalno izgubljen, svjestan, ali u svijetu u glavi nevezano za realnost, sline cure bez kontrole, ma kaos... Totalno jebena pljuga!::grupnjak:::banana_rasta:

Skunk je u većoj, a GP u manjoj tegli, tu je i sav trim u pol litre teglici.
IMG_20220111_203727.jpg IMG_20220111_203746.jpg IMG_20220111_203843.jpg IMG_20220111_203759.jpg IMG_20220111_204215.jpg IMG_20220111_211436.jpg
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Čestitam na završenom. Zanimljiva razlika čovječe. Kod mene nema šanse da na 30-35% duže od tri dana ostane. Ti kažeš 6 :D Zanimljivo. Da podijelim svoje iskustvo, 11 dana na 65 % vlaga. Prva 3 dana odvlazivac, ostali dani ovlazivac na 55%. Ostane miris i okus nevjerovatan. E da, ta jedna vrećica je za 15-25 g kažu. Tako da ce ti ta jedna biti malo u toj tegli ako vec planiraš korisiti :)