Greengo's grow box domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
Po mojem iskustvu, iz proslog neuspjesnog growa, biljkice ti se dosta slabo razvijaju pošto im je to vec 24 dan vegetacije ...
ne mogu ti dati nikakav konstruktivan savjet posto koliko vidim sve sto radis je ok osim sto sam skeptican prema zaruljama, ja osobno u boxu imam 5 komada philipsovih 6500 k ...
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Do sada su biljke vec trebale uci u cvetanje ali....
Mislim da ce one i dalje tako rasti lagano dok ne potrose poslednji mineral iz zemlje.
Mozda im je hladno ...
U svakom slucaju,sretna ti Nova Godina i u njoj jos sretniji novi grow!! :sick:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
GreenGO je napisao(la):

poz,na trecoj se slici vidi termometar,pa kolko padne temperatura tokom noci? ja bi reko da je temp.u pitanju :popworm:


EDIT:tek sad vidio da je vec pisano,ispricavam se pa neka neko nadlezni obrise,hvala
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
temperatura pod lampama je trenutno oko 25-26 jer to na slikama je slikano kasnije kad je usao hladan zrak
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drzim fige druze, u nacelu izgledaju skroz ok, jedino sto stalno dumam zasto tako spor rast... ne znam...

vidim nisi ih presadjivao u normalne saksije, jel planiras? razmisljam i o ovome sto je dede napisao

DEDE je napisao(la):
Pozz
Saksija je od MFP-a. Ima da ti istruni i povuce svasta iz njega. Bolje koristi normalnu saksiju ili si trebao u taj tvoj zvucnik plasticni dzak ili vecu kesu pa u nju zemlju.