GreenLovePotion & Papaya

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Jako lijepo izgleda vještice
Vrlo dobro ih krotiš i vežeš....gušt za pratit....vidi se pomalo forma kako će izgledat kad se malo razviju
Vidi se da znaš kaj radiš
Bravo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sto se tice AN grow/micro/bloom varijante...dobile su jednu dozu micro josh pred kraj vege..a bloom su dobile 2/3 preporucene doze..grow nisu ni dobijale u vege-nije bilo potrebe.
e sada...kod tog gnojiva su preporucene doze malo zaguljene...jer se razlikuju od faze do faze.
recimo da oni preporucaju u fazi cvjetanja.. davati cca 4ml/1lit. bloom-a i 2,5ml/1lit micro i chak ( vjerojatno po potrebi ) 1,3ml/1lit grow

a AN sensi dodajem po pola doze ( 2ml/1lit )...ali i to ovisi jer imaju A i B koje se razlikuju po sadrzhaju NPK...zato i je odlichno..jer se mozhe kombinirati prema potrebi.

a Jungle Juice se mozhe kombinirati sa svim AN proizvodima + mozhe se koristiti i u *********** ( shto je bio jedan od razloga shto sam ga uzela+chinjenica da imaju izdvojen micro.jer..nekada se zna dogoditi da bash tih mikronutrijenata zafalil.a kako ga se mozhe kombinirati sa svim AN gnojivima...eto..)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Puff Puff Pass

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Ja sam isto koristio AN Jungle Juice i imao sam dilemu između te dvije tablice na kraju sam prema biljkama određivao doze ;) Ali sljedeći grow pratim tvoj dnevnik prehrane ;) Baš me zanima hoće li biti razlika između jeftinijeg i skupljeg proizvoda ;) Pratim i sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sve 3 herijuane su hermafroditi..popiiizdila sam..obzirom sam ovaj grow radila 95% zbog dobijanja sjemena herijuane + mozhda pokojeg usputnog krizhanja..sada sve to otpada.
regular sjeme-bez trunke stresa i bez ikakvog razloga pohermilo...dok su ostale biljke-koje su iz fem.sjemena-sve savrsheno ok..
josh nisu pochele otvarati cvjetove..pa ih nisam josh izbacila..kontam ih mozhda dati curi koja ima karcinom..pa da ih josh 15tak dana pusti negdje na balkonu i onda ih pojede svjezhe..
bashme iznerviralo to sa herijuanom...
stavila sam 3 sjemenke automat krizhanca auto haze x auto blueberry...koje kontam van izbaciti cim malo stasaju..
ali..sada sam u sranju.jer..necu imati adekvatnih biljaka( sorte ) za ulje-koje sam racunala za ljetne mjesece...
tako da ...bash sranje...
eto..toliko od mene..cisto da se izjadam.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
:sad2: baš mi je žao što je tako ispalo, ali očito nikada nemoš biti na čisto s "božjom biljkom" i nikako nevalja ako sve posadiš pa budu OK eto gužve i gdje onda s njima, ako malo posadiš i nešto isplaniraš sve ode u pm......
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
je power...sannie's seeds.. Herijauana IBL ..dakle..trebala bi biti original kao od Motorebel-a ..
jer on kao ne mozhe trenutno raditi..pa je sannie's preuzeo njegovu genetiku...
ali...ovo je drek 1.klase..
ne znam koji k. vishe.
izgledaju super..ujednachene biljke..sve ok...ali djabe kada su u samom startu cvjetanja pochele kao hermiji..

sjeme nije kupljeno direkt iz sannies shopa..vech od jednog seedbanka koji je specijaliziran za medical marijuana i navedeni su na sannies shop stranici kao jedni od njihovih preprodavacha-dakle-sigurna stvar..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
PowerSeed je napisao(la):
cudi me da distribuiraju tako lose seme, to je genetski zez i ne bi trebali takvo da prodaju, jesi im javila mailom mozda, cisto da vidis komentar
upravo sam im poslala poruku preko njihove FB stranice i direkt na sannie's shop...
sumnjam da che odgovoriti..
da se razumijemo..ja nisam to pisala kao reklamaciju-sa zahtjevom za povrat novca ili novo sjeme ..jer...svjesna sam da nishta od toga-pogotovo shto nemam broj pakiranja..nego cisto da im javim..da znaju shto se dogadja...ali..kao shto rekoh..sumnjam da che uopche odgovorit..poshto sam visjela da na njihovoj stranici su objavljene samo pohvale..tj. recenzije ljudi koji su im dali maximalan broj bodova( zvezdica )..a nekako cisto sumnjam da su bas aaapsolutno svi tako hebeno prezadovoljni..(pogotovo nakon ovakvog iskustva )..
bash sam razocharana...
a imala sam sjeme herijuane sto sam dobila..i ko za klinac..ja odlucim za sebe zadrzhati ovo..kao 100% originali svjezhe i sve...i eto mi kajle...
p.m.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Green Love Potion ( Samsara seeds ) 1 ( AN Sensi program )


Green Love Potion 2 ( AN Jungle Juice grow/micro/bloom )


Papaya (Nirvana) 1 (AN Sensi program)


Papaya 2 (AN Jungle Juice grow/micro/bloom)


sve su dobile po 2/3 preporucene doze bloom gnojiva - GLP 1 i Papaya 1 Sensi Bloom B
GLP 2 iPapaya 2 Jungle Juice bloom
slijedeche gnojenje dobijaju 2ml/1lit AN Big Bud
+ eventualno neku od loom varijanti sa malo vishe dushika/azota (N)-ovisnoo tome primjetim li zhuchenje dolnjih listova. jer...dushik u hranjenju gledam svesti na minimum u 2/3 cvatnje..

kao sto se mozhe vidjeti..Papaya se dosta vise izduzuje od GLP...ali posto sam iz boxa izbacila 3 herijuane(hermi problem)...necu ih vezati i krotiti -jer sada ima dosta vise mjesta u boxu..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@Gagiba ma nije stvar mantre..skuzhila sam u chem je problem..i zashto su herijuane pohermile...
naime...ja sam oduvjek bile ..naaaprosto neodoljiva za oba spola..i..kako sam se ( u proshlosti ) uvijek dobro kuzhila sa tim herijuinskim stvarima...vjerojatno se same biljke naprosto nisu mogle odluchiti na koji nachin da mi pristupe..pa su pokushale napasti sa obe fronte..tj.kao hermichi..to je jedino objashnjenje..
he he he

edit:
i..u skladu sa mojim danashnjim samoljubljem -koje je btw. off the chart..
evo.idem si sama lajkati ovaj post...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
zlavjestica je napisao(la):
@Gagiba ma nije stvar mantre..skuzhila sam u chem je problem..i zashto su herijuane pohermile...
naime...ja sam oduvjek bile ..naaaprosto neodoljiva za oba spola..i..kako sam se ( u proshlosti ) uvijek dobro kuzhila sa tim herijuinskim stvarima...vjerojatno se same biljke naprosto nisu mogle odluchiti na koji nachin da mi pristupe..pa su pokushale napasti sa obe fronte..tj.kao hermichi..to je jedino objashnjenje..
he he he

edit:
i..u skladu sa mojim danashnjim samoljubljem -koje je btw. off the chart..
evo.idem si sama lajkati ovaj post...
carica...... :notnice:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
danas sam posjetila grow ( poshto ne zhivim u stanu u kojem se nalazi..pa ne mogu i ne moram svaki dan obilaziti )..i..nazalost nemogu staviti slike papaya i green love potiona..poshto su bile jako zhedne i objeshene..ali..zatoje CBD Skunk Haze bio u najboljem stanju ( najmanje zhedan/objeshen )...pa reko ajd da ga okinem..jer..spominjala sam ga u michurinom dnevniku..dakle..evo mog CBD Skunk Hazea
inace su stvarno ujednachene biljke te sorte...ova se razlikuje od ostalih koje sam uzgajala samo po tome shto se jedva imalo izduzhuje u cvjetanju..
evo lepojke

CBD Skunk Haze je na kraju vege dobio malo bio gnojiva od koprive i to je bilo to u vege..nalazi se u posudi sa cca 14-15lit.zemlje ( substralova terra magma je neki standard kod mene + cca 8%perlita ) i..sada u cvatnji je dobio punu dozu Big Bud (adv.nut.) tj. 2 ml/ 1 lit. voda je uvijek na oko ph 6,5

sutra se zaletim poslikati papayu i gren love potion...poshto su sada vech u 2.tjednu cvjetanja ( odokativno-ne brojim i ne vodim bash neku evidenciju..shto je i jedan od razloga za otvaranje dnevnika-ovdje chu imati kronologiju dogadjaja ) + dati immalo klopice .jer..dobile su .dozu Big Bud-a ..ali..primjechujem lagano zhuchenje dolnjih listova..pa...dushik je uvijek bolje dodavati na samom pochetku cvjetanja..tj..ja gledam izbjegavati dodavanje dushikom bogatih gnojiva iza cca 3-4.tjedna cvjetanja ( ovisno o sorti tj.genetici i predvidjenoj duljini cvjetanja )

p.s. isprika na (vjerojatoj) masetini tipfelera..u zhurbi sam