GreenLovePotion & Papaya

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
hvala..

samo..ostaje mi ta dilema...dali lollipopat ili ne...nekako uglavnom nemam taj obichaj..jer...i te male cvjetiche mogu koristiti kod za ulje + ni nemam bash vremena..ali..sa druge strane...dolaze vruchine + vlaga je uzhasna ovih tjedana...a time bi dobila bolju prozrachnost i cirkulaciju zraka..kako u "kroshnji"..tako i u boxu..
hamletovsko pitanje...lollipop ili ne???
a sada je krajnje vrijeme za taj zahvat...pa mi bash dilema
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Kad već radiš usporedbe onda lolipopaj jednu drugu ne da vidimo i tu jel ima kakve bitne razlike u finalnom proizvodu ;)) Samo prijedlog ...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
da..mozhda..
jer..ima josh jedan razlog zashto ne prakticiram lollipop za ove od koji ulje radim...a to je razlichite faze zriobe tj...cvjetovi na dnu i na vrhu se razlikuju u kolichinama kanabinoida i terpena koje sadrzhe...pa...nekako kontam da na taj nachin..tj. korishtenjem za ulje i tih dolnjih "poluzrelih" cvjetova...dobijam na shirini kada su kanabinoidi i terpeni u pitanju..
( tomeni neka moja logika kazhe..iako..nisam ishla dublje prouchavati...niti znam dali postoje neke kem.analize tih dolnjih ili popcorn budova )
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ja bi isto jednu lolipopiro, a drugu ne sve je to škola za ubuduće pa vrijedi probati i sam sam svoje prorijedio(prozračnost i lakše održavanje kod ovih vrućina s time što sam i "višak" tj. 5-i kom. morao vratiti u box pa je sad malo zagužvano ali kako bi tek bilo da nisam rezo ajmeee) i znam da će biti manje uroda ali mislim da bi moglo biti kvalitete nad kvantitetom a i prvi je puta pa je sve dopušteno :ridinghorse: treba steći iskustvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
losa vijest...sve je otishlo k vragu..
nisu nekih 45dana cvjetanja i...nazhalost.ostala sam bez lijeka za ljeto..
stan u kojem je bio grow..se morao isprazniti hitno..i eto..
nema vishe nishta..
ne znam kakvo cu ulje dobiti od nedozrelih biljaka...ali znam da mi nece biti dovoljno i da neche imati CBD-a koliko meni treba...
jer..THC ulje tj. ulje od THC sorti..ne mogu uzimati..
ali...napravit cu si to ulje ..jer..nemam drugog izbora...
zalosna sam jako..najgore je..naravnoshto sam ostala bez lijeka..ali i shto ne mogu zavrshiti ove sorte ..koje bi sigurno bile odlicne za medicinske korisnike..
bas sam jako zalosna.
u depresiji sam od kada se to dogodilo-pred 3 dana..
a i sa sushenjem je problem..poshto ih nisammogla donjeti doma da se sushe...pa ne znam ni kako ce to proci...
tuga i zalost..ocaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI