Grisnakova all–kemija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav drugari,
evo obečao sam par fotki još da se vidi razvojni proces. Super ide ali sam već u problemu, trebao sam ih ranije prebacit na 12/12 ili da su sve u manjim potovima od 4.2l, jer sada teško dišu, za 10 dana neznam šta će to bit :D
Pola ih je pokazalo pistile. Temperatura u boxu je 23/24. Po noći 21. Vlaga stalno oko 60%. To je to za sada.

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav društvo,
evo ovako; skrojio sam novi led panel da imam više mjesta, znači dva niza po pet žarulja, tako da sam izjednačio visinu led-a i hps-a, a CT sad puno bolje usisava topli zrak. Zaljevanje je svakodnevno. Samo voda. Neke piju manje neke više, ali svi koji se odlučite na grow sa nekoliko strainova u preko nekoliko potova - to zahtjeva svakodnevni posao :D Temperatura u boxu dnevna je 23/24, a po noći 21. Povadio sam sve posude za vodu nekidan iz boxa tako da je vlaga oko 45. Jako su se počele izduživat... ide to u nebo, a to ne volim. Sve su izbacile pistile.

b1.jpg

3lieves per node genetika je tu. U pretprošlom postu sam ishitreno rekao da je to očito bio nekakav mutagen ali eto nije. Dva noda ide normalno i onda krene sa tri lista. Sad bi ja tu genetiku pokušao crossat sa drugim strainovima (budovi su bili nabijeni), a da dobijem 3 lista po nodu... (čitam o toj genetici, xy, kromosomima, parenju, reversnom parenju, napunia sam mozak sa informacijama ko slon ali i dalje neznam kako to izvest.
:fuck:

3lpn1.jpg 3lpn2.jpg

Dva NL-a, usporedba u potovima od 4.2 l i 7.5 l. Nema neke prevelike razlike. Ovaj u većem je hermić ali nisam još 100% siguran. Bacio je pistile ali mislim da mu rastu i jaja... bit ću pametniji za koji dan :D

nl1.jpg nl2.jpg

Par fotki cijelog boxa i to je to za danas.

b2.jpg b3.jpg b4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav društvo,
jutros vidim da su se počeli formirat cvjetići, onako sramežljivo, pa reko sam sebi da ja to malo pročistim. Fino sam ih očerupao. Dobile su vodu :D
Ostalo ništa specijalno, jedino šta je jako primjetno je to da mi je dinachem iz mog sjemena čudan. Raste sve ko normalno, cvjeta ko i ostali, ali stalno je ko visibaba. :/ Temperatura u boxu je 24 dan, 21, noć. Vlaga je oko 45%. Za vikend ću maknit CT iz boxa i stavit filter jer miris postaje intezivan. To je to za sada uz par fotki.

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
el to na onog gore desno u cosku misli, mozda su mu listovi malo spusteniji ali ne izgleda da ima problema, ima takvih"tuznih" biljozi al na kraju ispadnu normalne bez obzira sto su im listovi tak mal opusteniji:rasta:,sam tjeraj dalje!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav društvo,
napravio sam malene modifikacije, dodao sam filter u box, okrenuo ventove na drugu stranu boxa, dodao još jedan pc vent od 12v na vrh boxa da gura vrući zrak prema filteru. Malene su sve ok osim jedne white siberian koja je počela pokazivat znakove gladi, pobljedila je tako da sljedeće zaljevanje ide hrana. Temperatura je malo narasla kako sam makao CT, sad ide dnevna 27/27.5,a noćna oko 20. Vlaga je ok, varira oko 45%.

Ima još jedna malena caka... kod rađenja lolija ne odstranjujem nužno granu i list, nego nekad sjećem samo granu tako da list energiju prebacuje na sljedeći nod.

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
:respect:
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Nema veze što ne dopire svjetlo skroz jako na list, jednostavno crpi snagu iz tog lista dok je ne iscrpi :) Isto ti je kad se biljka razboli, najbolje se vidi kod nedostatka magnezija, kad list uvene na pol puta već se signal (odnosno bolest) prebacuje na sljedeći nod... edit: Biljka ti je nešto kao BORG :D
:razvaljen::
 
Poslednja izmena: