Grisnakova all–kemija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Osobno mislim da nece puno vise u visinu ic, ali mislim da si trebao zesci lst prije strechanja.
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Lst, da kad su do 4 komada u boxu, sa 7 komada neznam kako bi to izveo :D

edit: mogao sam widowicu samu razvuc preko cijelog boxa bez problema, ali volim istovremeno više sorti ;)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav drugari, evo me :D
Temperatura je malo narasla ovih dana, u stanu mi je 24, u boxu oko 28. Vlaga je odlična, ide između 32-43%.
Sve su dobile po pola doze gnojiva...
Plantella=NL
Hesi=Dinachem, WWauto, WS, 3lpn
BioTabs = Dinachem 2

Nisam lomio ove visoke, wwauto i nl. Gurnuo sam ih skroz u ugao, a wwauto sam sve grane stavio u jednu ravninu - žicom naravno :)

Imam problem sa BioTabsima (nisam ja kriv, biotabsi su :D :D :D), koliko god malo stavim spržim biljku. Spržio sam Dinachem#2. Možda BioT ne odgovara strainu, ali iskreno biljka nije ni pokazivala znakove gladi već sam ko budala grunuo pol doze reda radi. Lagano se pumpaju, ko da malo kasne, ali za sada mi sve izgleda ok. Evo par fotki i čujemo se uskoro :D

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Ne brojim dane, nekidan za vikend je zalivena sa 4ml orgat., bact. nisan dodavao.
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#napalmBizareModOn

Pozdrav drugari/ce,
stanje na obe – Dinachem nije bajno. Najgora stvar mi je šta se kod bio gnojiva stanje pokaže tek za par dana, a to je puno kasno jer biljka apsorbira gnojivo te tu hranu nema gdje uskladištit i onda krene mala snaga.... Ova druga je dobila 2ml hesi cvijet i po 1ml hesi boost i fosfor – nije joj to pasalo... Sinoć sam napravio flush, nakon toga po trečinu doze hesija. Odustajem od BioTabsa jer mi se na oko čini da je boja gnojiva pomješanog sa vodom hrđavija, odnosno tamnija iz novog paketa. Možda je proizvod druge klase namjenjen za balkansko tržište.

Vidit ću za par dana, jutros mi ne izgledaju nimalo bolje :/

IMG_20171013_101724-584x1040.jpg IMG_20171013_101757-584x1040.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Takva doza nemoze spaliti druze ni sadnice...jako mala doza.Nisu ti tabsi krivi jer oni rade u sinergiji sa drugim komponentama..Ali ti znas sta ti odgovara:thumb:Jer orgatrex sam ce malo dignuti biljku,zafriskati je..nikako spaliti.Ali da si odradio tablete,startex,microtex..temelj..vjerujem da bi vidio rezultate:):)
Kako god...samo deri,pratim:respect:
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
A da, znam da sam trebao stavit sve iz paketa, ali mi je logika govorila drugačije. Nisam htio stavit ni tabletu, ni startex, ni microtex, to mi je u glavi izgledalo ko da cu je spalit instant. Bile su odlične do tog zaljevanja. Ovoj drugoj sam dao 2ml hesija i spalilo je. Uglavnom idem sam sebi na živce kad ga use*em, a bogami idem sam sebi na živce i ako ne eksperimentiram :D :D

edit: Biljke po boji lista su bile odlične, samo je jedna pokazivala znakove da joj fali hrane... ali ono... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Razumijem te potpuno jer sam i sam takav,testirao bi,kombinirao,a kad userem onda se udaram po glavi.Ali kako znati sta je dobro za biljku ako ne isprobas sve solucije;):thumb:Podrzavam i pratim:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav društvo,
situacija je sljedeća; sve su pretrple stres od lampe ali ove dvije dinachem najviše jer su točno ispod hps-a.
Neki dan dolazim doma kad vidim da mi se timer od svjetla zblesirao, nije ugasio lampe i temp. u boxu je bila 51.

AAAAAAAAAAAAAAAAA:fuck:
dinachem#1
Enivej kako je bio i pot skoro suh spržilo ju je i to dobro, te je pohermila. Danas sam počupao jedno 7/8 bananica, ali kasno jer su dvije bile full otvorene što znaći da je pelud po boxu... Za sada je ostavljam, a ako bananice nastave morat ću je izbacit da mi ne opraši ostale ako već nisu oprašene.

Dinachem#2 je ok. Vratila mu se boja. Headovi se laganini pune i šta je najvažnije nema bananica.

Toliko za sada...

d3.jpg
d1.jpg
d2.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn
Pozdrav drugari, evo micro update...
Stanje u boxu regularno, temperatura je noću stalno 21,5, a ispod lampi je 25/28. Vlaga je ok. Stalno stoji na 35-38% - volio bi da tako i potraje ali u najavi su kišni dani pa ćemo vidit. Skužio sam da mi je idealna temperatura za moj box oko 23/24. Sve preko toga biljke negoduju, neka malo više, neka malo manje... Evo ostatka društva iz boxa, wwauto mi se nije dalo izvlačit, prevelika je :D Sve su zalivene i nahranjene sa pola doze hesi (cvijet, fosfor, bust).

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D