Grisnakova all–kemija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn

Pozdrav društvo,
vidi se da nisam uz njih, slabo ih pratim pa samim tim radim i greške... 3xNL su dobile jednom samo vodu, dugo zaljevanje je išlo 10 ml plantelle list i to ih je spržilo. Presadio sam ih u potove od 7.5 litara. Napravio flush... ma ide ok. Temperatura u velikom boxu je 26 dnevna, o noćna oko 18/19. Vlaga je 65%. Topirao sam i treću. Prebacio sam ih jučer na 12/12.

HoneyCream je ostala u malom boxu, nekako mi izgleda zakržljalo. Doduše nije dobila 24/0 svjetla prvih 7 dana boosta ko ove tri... Enivej i nju sam topirao. Temperatura je oko 26 dnevna, noćna oko 19/20. Stoji još uvijek na 18/6 i bit će tako dok se ne razvije... Dobila je hrane isto koliko i ove tri. Ima retardaciju, raste list iz lista eyessss:
To je to za sada uz par fotki, cujemo se, pozdrav ;)

hc1.jpg hc2.jpg hc3.jpg hc4.jpg nl1.jpg nl2.jpg nl3.jpg nl4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
gris bro ako se sjetis na kraju mozda jednu fotku korijena.
Interesuje me kako ispade u tim tvojim izbusenim kanticama.
Imam obicaj za biljke na terasi da totalno brutalno izbusim saksiju, a za neki naredni indoor sam ucinio samo ovako (slika dolje) , pa se pitam oce li bit ok ili da ih jos malo dovatim busilicom... Konto sam air pruning na uglovima saksije..
image.jpeg

Bez obaveze naravno..:respect:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
Kontam to, nego meni je air pruning najbolji drug, pa u tom smislu da li je toliko rupa na saksiji dovoljno :) Inace ja kad se dohvatim busilice, to bude vise suplje nego sto ostane plastike :D Ima u vanjskoj galeriji fotka 2l saksija i korijen kako je ispao, nego u indooru mi se ne radi to, jer takvu treba potapati, natapati, zalivati sa svih strana, a nezgodno mi po kuci tako.. :)
Ostavicu ove moje ovako, pa cemo vidjet kad ih iskoristim :)

Fala drugari :respect:
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn

Pozdrav drugari, evo mene, tu sam u sjeni na forumu zadnje vrijeme... ah da barem vrijeme na ovoj ravni nije linearno :)
Ove tri NL sam malo raširio, držim ih polusuhe, malo ih zaljevam, temperatura i vlaga su ok - sve standardno. Dobile su pola doze Hesija, vidim da su sad vec gladne pa sljedece zaljevanje opet ide hrana. Ma u biti ništa pametno nemam za reć u vezi njih. Sve tri su cure, skroz ok, nema bananica, dobro podnose stres, izgleda da sjeme radi :) Jedna ima flat stem (poliploid). Uslikat ću ga za vikend.

HoneyCream je poljubičastila u malom boxu, neznam jeli strain takav ili je od hladnoće, oper ne vjerujem da je od hladnoće jer je dnevna u malom boxu oko 25/26, a noćna oko 20/21, nisam pametan... Bila je nekako skroz stala sa razvojem nakon topiranja, pa jedno 10-tak dana nije se micala ni vamo ni tamo, evo unazad oar dana vidim pridigla se, nju jediu nisam uslikao - to cu za isto za vikend.

Evo par fotki od ovog trojca

nl1.jpg nl2.jpg nl3.jpg nl4.jpg nl5.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#katanaModOn

Pozdrav cijenjeno društvo,
kao prvo i prvo sorry na zakašnjenju sa updateom... hebiga, roda nam je došla prije dva mjeseca i donila joše jednog klinca da ga pričuvamo jedno 20-tak godina i to... uf mrtav sam, šta da vam velim, prvo obaveze pa onda hobi. :)

Neznam više od kud da krenem, ali evo ovako u glavu... ovaj experiment je čorav ali box nije prazan. :)
Naime kao drugo i drugo jedan NL je bio hermić šta hoće reć da sjeme nije baš naj. A kao treće i treće treči NL uopče nije NL već kako sam preturao po čašicama izvadio sam očito ovaj šta ima 3 lista po nodu... neznam šta da kažem osim da sam ponekad debil :D :D

Tako da su mi u hps boxu sve tri: NL, 3LPN i HC. Mali box sa ledom je ugašen, štednja je.
Honey Cream je fino narasla, kasni za ovima sa cvjetanjem jer je bila u vegetaciji pinku duže.

Temperatura u boxu je; 25 dnevna, noćna 21. Vlaga je stalno na 45%. Zaljevam ih malo 1.7 litara po potu od 7.5l. Par zaljevanja je išlo voda+Plantella orhideja 5ml, pa sljedeće voda+Hesi bust i fosfor po 1ml i tako par ciklusa. Sljedeće zaljevanje ide samo voda.

Moram ih malo podšišat kad uhvatim vremena. Lampa ih je malo spržila. Spustio sam ih sinoć na 35-40 cm i na toj visini ću ih držat do kraja. Evo par fotki i nadam se da će sljedeći update bit brži od ovog :D

hc1.jpg hc2.jpg hc3.jpg nl1.jpg nl2.jpg nl3.jpg tl1.jpg tl2.jpg tl3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :)
 
Poslednja izmena: