Grisnakova all–kemija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
#katanaModOn
Pozdrav drustvo,
ma nesto kemijam pa da vidim gdje sam. Ovo ljeto nije proslo bez rada. Uhvatio sam se klonova u potovima od 1 litre i srebra - znam da nije highend mod ali nemam ni vremena ni novaca za pravo bridanje.
Trenutno stvari stoje tako da mi MMxNL nije bas uspio jer sam drzao srebro u vodi preko 24 sata. Ostale sam drzao na 12 sati i za sada sve radi. Ali vidjet cu tokom growa oce li bit hermica i u kojoj mjeri zato sam se i odlucio na sumicu u boxu. Kakav ce bit trening neznam jos...

Box: 100x60x170, mat bijela, folija

Zemlja/mjesavina: Terra Brill (glinene kuglice+perlit) + mikoriza

Svjetlo: 120w diy led + mh/hps 250w + CT(to cu skinut za koji dan)

Ventilacija: Turbina 125vk (sa volume potom :D) + nekoliko pc ventova

Prihrana: imam BioTabs, imam Hesi, a bogami i Plantellu ali mozda bude isla samo voda, ali tu cu odluku donijet naknadno ovisno o...

Potovi: air diy potovi; 4x7.5l i 4x4.2l

Sjeme: dinachem i wwauto original sjeme, dok su dinachem2, ws, nl, 3ln (3 lieves per node) mojih ruku djelo (srebroMod na klonovima). Iz prve ture su ispale iz igre MMxNL i jos nesto ali se vise ne sjecam.

Termometar/higrometar: digitalni par i analogni par :)

Malo sam tanak sa vremenom jer radim dva posla ali nastojat cu pravovremeno radit update.
Toliko za sada uz par fotki naravno. :)

n1.jpg n2.jpg n3.jpg n4.jpg n5.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
#katanaModOn

Pozdrav drustvo,
topirane su wwauto, dinachem i nl, ostale pustam za sada da jos rastu. Mozda im budem kidao sporedne grane i ostavljao samo glavi vrh, ali to cu vidit u hodu. wwauto je najveca za sada+pokazala je pištoljke. :D

Ovoj malenoj "nerazvijenoj" sam korijen izvukao vani i smotao tako da ostane mala. (jos jedan trik manipulacije velicinom).

Nazalost samo jedna fotka (vise za vikend) ;)

IMG_20170913_181331-1168x2080-01.jpeg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Tek sad vidim. Pravi dernek ;-) hihihihihi veselo i pratim.

Doduse nisam svatio to utapanje i srebro? Mislis sjemenka utapana u CS ili brkan sve? Ako je pitanje glupo, zanemari.
Bit ce guzvanac, hihihihijihiji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
#katanaModOn
Pozdrav drugari,
malo kasnim... sorry, evo mali update. Pred dva dana sam ih prebacio na 12/12. Promjenio sam žarulju. Stavio sam Sylvaniu HPS. Zaćudo pod MH uz dodatak ovog leda se nakupilo lisne mase. (Iskreno taj MH je meni najlošije svjetlo koje sam koristio).

Temperatura u boxu je po danu oko 26, a po noći 21. Super za sada. Ovog vikenda sam ih drugi put zalio, usporavao ih malo sa rastom jer box već pati. Ali svaki dan sam ih zaljevao folijarno nakon šta bi se lampe ugasile. Dobile su pravo zaljevavanje (poluflush) + dobile su na kraju svaka po litru vode sa 4ml Plantella Orhideja i 5 kapi vitamina D. Plantella O. ima po meni super NPK (6:8:7) za prelaz na cvjetanje. Nakon zaljevanja su u dan i po porasle ko mrcine, nevjerovatno. Slikat ću ponovo za koji dan pa ću postat. Ova 3lpn - 3 lieves per node je bio ocito neki mutagen koji ja nisam dobio, vaj moj raste normalno dvije grane po nodu.
Evo par fotki...

b1.jpg b2.jpg b3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D