Gro-lux visokotlačne natrijeve sijalice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.08.2007
9
0
0
34
Htjeo sam vas pitat jel se ko susreto s gro-lux sijalicama one su sijalice posebo napravljene za profesionalnu upotrebu u staklenicima i botaničkim vrtovima ima 20 posto jači isijavanje i kombinirana je tako da radi u spoju 20%MH i 80%HPS tako da ima idealno isijavanje plavog i crvenog spektra pa se s njima mogu dobiti super rezultati od početka do kraja uzgoja i recimo komplet od 1 sijalice 400 watta prigušnice i propaljivača košta recimo 450 kuna tako da nije ni nešto posebno preskupa pa eto ko je imao iskustva molim da napiše kakva...hvala unaprijed!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja sam imao dobra iskustva no ne sa GROLUX ali isti princip samo što je PHILIPS SON-t AGRO 423 W , 23 W plavog spektra i mogu samo reći najbolje .
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Posto sam osobno napravio cijeli grow samo sa GROLUX lampom (Sylvania HPS GROLUX 400) mogu reci da sam uocio neke stvari, mada to mozda nema veze samo s lampom.

1. Vegetacija mi je trajala 2 mjeseca, sporo su rasle... posto se za vegetaciju preporuca MH lampa, to moze biti uzrok sporog rasta, ali i neodgovarajuca zemlja je mozda i bitniji uzrok.
2. Cvjetanje je proslo odlicno, i biljke su odlicno napredovale.

Ipak razmisljam o kupovini MH lampe za fazu vegetacije.
 
16.09.2007
4
0
0
42
zakaj nitko ne napiše koje su stvari naj za svaku fazu rasta? koju zemlju,koja gnojiva,koja lampa,kakva voda? what is the best of the best?:signs054:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma šta uskoro, odmah haveru.... + kazni ga, ja sam već za druge stvari....
On izgleda nema pojma gdje je dosao... a ni komp. koristiti kako treba (očigledno....),