grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo fotki suhih hedova..
.. .. ..

..i smoke report..posto je bila uranjena berba vrlo sam zadovoljan onaj purple ima intenzivan purp miris i lagan okus daje kratki hay ali brzo zkucava i ima rad od cca 2 sata,a one druge indike su laganog frutek mirisa i malo intenzivnijeg okusa odmah nakon par dimova se osjeti dobar hay i tako fura do kraja..sad su na curingu i mogu rec da sam stjecajem okolnosti pogotovo s ovim na kraju iznenaden potentnoscu ove vutre..
..kolege do pusenja..poz..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bravo, bravo..
s obzirom što si sve doživio i preživio super je too
iduće godine ćeš rasturiti

lp
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Najbolja je tvoja koju si sam uzgojiš, zato i jest tolko potentna ;)! Uf, bilo je dobro, ajde sljedeće godine da ide sve ko po špagi, bez majstora, radnika i ostalih .... problema koje si imo, bravo!!!!!
Spuši si i jednu za mene, i imam pitanje, šta misliš koliko će ti to trajat šta imaš sada? Tj. da li ti je omjer truda, vremena, svega, isplatljiv za dobivenu količinu! Mislim, možda pitanje nije diskutabilno jer je tvoje i to je neprocjenjivo ali, eto..c ya ;)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
e gle sad omjer truda i kolicine..misim da su mi presudile bube na kraju i tocka!!!!..ko sta highty kaze tvoje je tvoje..ne!?
poz..
p.s. ne mislim previse o tome kolko ce trajati,al cu ustedit brdo novaca jel pusim jednu placu mjesecno i rjetko ko u ovom drustvu si to moze priustit,da ne radim pusio bi k... do sad :rofl:..
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ajde, ajde, ne moraš nama lagat za bube, crve i ko zna još kakva vanzemaljska bića. priznaj da nisi moga više čekat :icon_lol:
dobro je to ispalo na kraju, bravo :hehe:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
je ja sam jedna labilna osoba koja je sve to isplanirala i sama sebe uvjerila u to tolko da sam stvarno vidio gusjenice,pauke,patuljke i vile i to u svakom topu lol..
aj..poz..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to sam i ja kontao al nisam hteo da kazem
bilo bi bolje posle mesec dana al sta je tuj e :)
bravo care ... meni,, posle tolko kradja biljaka vec frka da ostavljam da zazri do kraja..
al imam resenja prskam sledeci put sa totalom hahhaha pa nek crkavaju joj besan sam...
a tebi svaka cast i uzivaj sa plodovima pozdrav..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
..i to je bilo hal..ma pojele bi ih 100%.. :icon_lol: ..
..meni nije tolko do krađe,nego mi je frka zbog murje ja sam tamo po 15-20min prolazio zadnjih 100m..cekiro,zajebavo se sa psom..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.