grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
nek mi neko veli meni se na postu nevide slike(da ih stavi oped)
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Lepe biljchice imas, site je kul samo da se chuvamo gusenica i ostale gamadi. Meni su prosle godine gusenice sjebale mnogo hedova izlegle jaja po njima katastrofa, napishi iznad slika od kog su datuma slikane da imamo u vidu.
I kako pravis otrov od cilija i chesnjaka? beli luk je cesnjak a sta je cili? izvini ako je glupo pitanje. pozzdrav
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kažeš da ne možeš često vodu donosit pa naprvi onda ono što sam ti predložio. Prekrij oko njih zemlju korovom. Ne znam koliko točno pomaže u zadržavanju vlage ali sigurno pomaže.
Inače lijepe su.

A ovome iznad mene, čili ti je vrsta paprihe chili paprika sigurno si to čuo milion puta i imaš za kupit u svakoj mogućoj trgovini
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
chili sa ch, a ja razmisljam C cili pa da nije nesto novo. E a kako se pravi i kako se primenjuje?
hvala
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
fala na ljepim rjecima...
sutra ujutro prije posla imam radne akcije pa cu fotkat cjeli plejs zbog ukupnog dojma....
prijatelju fotke su radene malo prije stavljanja postova,a koje nisu iznad njih pise...malo citanja i istrazivanja ne skodi..srljas ko ja prosle godine sve sam htio znat al da bude na pladnju..zakaj bi trazil okolo,ak mi mogu sve rec kad pitam jel tak???:) al grjesis saznas jos puno toga usput sta nikad nebi ni pitao..ma nije bitno kak oces..

al ajde nebudi ja ljen pa cu ti olaksat:cesnjak (bijeli luk) nakockice-jedno pol glavice,10-ak g cilija(chilija)haha..sori.. flasa od pol litre sve stavis nutra +voda i nek se paca(namace) 10-ak dana..otprilike to je to(inace sam nasao il jednu il drugu opciju al ak im se jedno svida valjda drugo nebu..ziher je ziher :) )
ja cu to jos razrjedit sa litrom vode da ne pobijem sve u krugu kilometra..uzet malu prskalicu za cvjece(ono kaj ima deterdent il one glupostu za staklo...ima miljon opcija)i svaki tjedan poprskat biljku u vrjeme vegetacije..ja mislim da bu to ok............................................................................

sad ja jedno pitnje: ce bit ovo gnojvo n-p-k 8-2-6(otprilike jednom tjedno) dovoljno za prihranu do 7.mj.

ljudi uzivajte...i sretno s..kaj god radili..pozdrav
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo gotove radne akcije pocupo sam sav korov u okolici da bi pokrio cjeli plejs..
sad nebi trebalo bit tolko problema sa zaljevanjem..jel samane(hvala na savjetima!!)




pozdrav odo..... :joint2:...........!!!!!!!!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Vidim da se naradio čovek
možeš bez beda direktno oko njih pokrit pošto su one već izrasle i neće im ništa škodit da skroz do stabljike pokriješ.
Iskreno ne znam koliko pomaže u zadržavanju vlage ali kažu da pomaže tako da vrijedi pokušat.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
eto palo je prvo gnojenje i spricanje protiv gamadi!!
i koja fotka..


ekipa pozdrav!!.............
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
pokrivaj oko biljaka i to sa zelenim biljkama,trava ti je dobra za to kad budeš kosio svu travu sakupi u vreču i odnesi na plejs,naravno prv o ju namoči,inače malčiranje se to zove i po jebenim vručinama če ti jako pomoć,ja da sam na tvojem mjestu lagano bi za tjedan dana počeo lst pd 90 stupnjeva da počne više vrhova tjera i sigurno ti je brže i bolje nego topiranje,inače samo ih održavaj što nižima da ti ih netko ne uoči,na sajt nikad nemoj dolazit istim putem da ne napraviš put,ako netko vidi put budi 100 posto siguran da če otić vidjet kud vodi,tako ti djeluje ljudska psiha!
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Jel si prskao onim sa chilijem i lukom? I sta se prska oko biljaka ili po njima?
Samo neka napreduju pozz:sun2:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
jbg put je vec godinama..ovo je druga godina hodanja po puteljku al ga skriva suma!!
a mogu bit visoke tri metra zbog drveca okolo
reci mi na kojoj visini savijam biljku (pri zemlji,na sredini???)
poz..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
eco je napisao(la):
jbg put je vec godinama..ovo je druga godina hodanja po puteljku al ga skriva suma!!
a mogu bit visoke tri metra zbog drveca okolo
reci mi na kojoj visini savijam biljku (pri zemlji,na sredini???)
poz..
ako češ ju privezivat onda ju privežeš pred vrh,di je malo tvrđe i lagano ju savineš 20 ak stupnjeva i svaki put kad dođeš malo u više savineš,to je inače pravilni lst,svako naglo savijanje ti se više nezove lst,jer nije ništa onda low stress,možeš kako god očeš,pazi da nepukne biljka,lagano ju gnjeći na mjestu gdje ju savijaš,i nemoj se sekirat ako ti pukne vanjska kora,bitno je da ne polomiš drugi sloj kore onaj unutrašnji,ako pukne kora neče joj ništa bit,ali ako pukne glavna žila onda če ti krepat ili ju moraš odrezat na tom mjestu gdje si ju slomio!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
nevalja je napisao(la):
Jel si prskao onim sa chilijem i lukom? I sta se prska oko biljaka ili po njima?
Samo neka napreduju pozz:sun2:

po njima, danas sam poprsko i tako svaki tjedan ,ma ja mislim da ce radit..stvarno je jakointenzivan miris a ne vjerujem da ce imbit ukusno(i muhe su zaobilaaile biljke)haha
apoceo sam i gnojit danas,i mislim za koj dan zapocet lst cini mi se zanimljivo

aj..uzivaj pozdrav:sun2::sun2::wave:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Super to izgleda prava mala plantazica, samo se chuvaj pantagane xD, a upitno je kako ce taj chili i bijeli luk uticati na zdravlje biljke a i na ukus...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
m4r3 pa kako ce dijelovati ? provjereno ce djelovati !
sigurno bolje nego neka kemijusina iz poljp apoteke....padne kisa svako malo i sapere ti to sve sa biljke.
Zbilja se netreba zabrinjavati jer neće štetiti!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
hahhah.. pauci su zajebani... meni su isisali celu 170cm bilku visoku tako da resavaj problem..
idi u poloprivrednu apoteku objasni o cemu se radi mislim nemoj reci da gajis vutru nego npr. duvan
i objasni da ces to pusiti nek ti nesto preporuci mada sad nesto kontam da neverujem da ces nesto naci al vredi probati..
iako nadjes to ce biti neki glupi otrov ale mozda ljudi an forumu ponaju neke zajebancije osim to sa koprivom i lukom pa preporuce..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ma tamanit cu ih svaka 2-3 dana,dok ne poijem cve pauke u okolici :punch2::)
..neg nekako mi sve vise se cini ko da biljke stagniraju kaj i zasto ih jebe ??..nemam blage veze,a mozda mi se sam cini..
..a na 3 sam poceo lst,slike za koj dan

"samo se chuvaj pantagane xD,"??????????????????????

poz..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.