grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
eco je napisao(la):
ma tamanit cu ih svaka 2-3 dana,dok ne poijem cve pauke u okolici :punch2::)
..neg nekako mi sve vise se cini ko da biljke stagniraju kaj i zasto ih jebe ??..nemam blage veze,a mozda mi se sam cini..
..a na 3 sam poceo lst,slike za koj dan

"samo se chuvaj pantagane xD,"??????????????????????

poz..........

Hahahaha pantagana u prevodu znaci stakor/pacov, al nisam mislio bukvalno na obicne stakore, nego na plave gice tj. murjake :)

btw. jbg taj outdoor koliko ima prednosti toliko ima i nedostataka sto se tice tih stetocina, al jbg ko nema uslova za indo i to je super.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo danas sam stigo prije posla bacit fotke male na kojoj je napravljen(bar sam probo)lst
na sta to lici??..i lici li uopce??

....... ...... .....

pozdrav..:wave:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sjebaces tako biljku sa tom plastikom ili sta je to vec ..
uzmes krpu pocepas,, napravis veliku omcu sa tim privezes i kanap na krpu ..
a to liste okolo biljke sta ce ti to nemoj kasnije da bude problema ako uskisne nece biti dobro jeste da to drzi vlagu i kamuflaza al bar 50cm dale od stabiljke stavi ..
video sam gore preporuke da stavist tako al ja mislim da to bas nije dobro ..
moze poceti kisnuti (sam onako proceni sta se desava kad ima naslage necega mokrog i dobices odgovor ) pa ce biti lose..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
a to mokro sam pospricao ono od cilija i cesnjaka,budem pomako malo to lisce..jbg..svako veli drugo!!!!
..tu plastiku sam imao pri ruci,i planiram je zamjenit sa nekim konopom,i pazio sam da ne stegne bilju povecaj fotku pa ces vidit kolko "lufta" ima izmedu..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
povecao sam ja fotku i poet ti kazem da to nije dobro stavi krpicu e onda ce biti ok.. sa velikim luftom sa krpicaom nema sanse da se izdere stabiljka a i sa konopcom ce biti bolje nego sa tom platikom al ja ni konopac nebi stavljao...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ZOKI je napisao(la):
povecao sam ja fotku i poet ti kazem da to nije dobro stavi krpicu e onda ce biti ok.. sa velikim luftom sa krpicaom nema sanse da se izdere stabiljka a i sa konopcom ce biti bolje nego sa tom platikom al ja ni konopac nebi stavljao...


ok fala na savjetu,al ko sto reko ovo je bilo privrmeno rjesenje,to sam imao priruci..
..sutra idem zamjenit to sa nekom krpicom/spagom
a sta da radim nakraju sa ovim zelenjem okolo da micem il stavljam..fakat nisam pametan..........:knockknock:.......
poz..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kontam si da vuna dođe super za lst

A ovo što se tiče pokrivanja ja sam čuo da valja i to ljudi rade u vrtovima i tako i ne znam šta bi loše moglo od toga
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
rade samane al ne sa svezom travom tj. ne sa svakom travom . treba malo i znati o tome ja eto nenzam a verujem da ni decko nezna pa sam pu preporuci da je kloni ako neko zna nek prporuci ja sam siguran da nemoze sa svakom travom ..
evo primer imao sam kajsiju pored koje sam iznosio travu iz dvorista koju sam kosio tokom cele godine i kajsija se osusila je to bila velika kolicina trave al ona je pocela kiseliti valda ju je to ubilo ..

ako bas oces stavljati travu okolo nemoj mokru stavi suvu ...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Igrow-Soil Cannativa je napisao(la):
"al jbg ko nema uslova za indo i to je super."

ja bih rekao tko nema uslova za outdoor i indo je super

1.Indor je sigurniji 100 % to je samo jedna od prednosti.

2.Kod indo-a mozesh napravit do 3-4 sjetve godisnje, dok je kod out-a to samo 1

3.Puno manje problema sa stetocinama ili ih nemash nikako ako se malo potrudish.

Eh et to su neke od prednosti, a sto se tice prednosti kod outdoora, tu je prednost sto nisi ogranicen prostorom, sto priroda odradi dosta posla, al et svakom odgovara nesto, ja nebi rizikovao sa outdoor-om, osim ako bi imao neku vikendicu ili sajt koji je 10000000 % siguran, jer to je kod nas krivicno djelo, a fkt ne zelim da imam ikakav dosje.
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
e tebra idi u neku shumu i skini prvi sloj svezheg humusa sa lishcem on se ponasa kao sundjer nabacaj preko zemlje lepo i zalivaj preko njega, on ce sporije da isparava od zemlje i drzace vlagu ispod.Pozzzz
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
....dobra!!!..a suma metar i pol od njih..buraz kad ulovim vremena na posao haha ......:ridinghorse:......
(neznam odkud ona rasprava)....ja odo :joint2:....uzivajte pozdrav!!!!!!



niđe veze............:popworm:
Igrow-Soil Cannativa je napisao(la):
"al jbg ko nema uslova za indo i to je super."

ja bih rekao tko nema uslova za outdoor i indo je super
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja sam dosadan al moram reci nemoj mi zameriti jbg sta mogu kad vidim stalno problem ..
samo hocu reci da taj humus iz sume je pun nekih buba i pizdarija pazljivo gde uzimas humus:))
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Ma opusteno pokupi fin humus i ja cu za koji dan po to pa kachimo slike da vidimo.
pozzz
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ZOKI je napisao(la):
ja sam dosadan al moram reci nemoj mi zameriti jbg sta mogu kad vidim stalno problem ..
samo hocu reci da taj humus iz sume je pun nekih buba i pizdarija pazljivo gde uzimas humus:))
....... sve pet... :icon_lol: ..bum pazio,poz..

nevalja je napisao(la):
Ma opusteno pokupi fin humus i ja cu za koji dan po to pa kachimo slike da vidimo.
pozzz

moze (i zamjenit plastiku sa spagom il trakama platnenim il........!!!!,ja cu sutra preksutra,danas je zajeb vrjeme ,aj pozdrav:sun2:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo nebavio sam zavoje pa cu sa njima iskombinirat podvezivanje,idem sutra ak nebu kisa do posljepodne..a,ak stignem pada i finoca iz sumice naravno orpezno birana bez gamadi("zoki"bez brige potrudit cu se..)
aj momci pozdrav
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo napravljen lst na svima!!!juhuuuu...zamjenio sam onu plastiku koliko zavojem(prva pomoc)haha..malo mi se cini pr bjelo ko da se ful vidi "strsi" al buju se zmazale skoro..valjda!..
a nisam stigo danas pobrat sumskog plodnog humusa da zastitim malene,al cim ulovim vremena ide...

....

....

aj ..uzivajte pozdrav
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo nakon par dana sam ulovio vremena da skocim u vrt..i nema nikakvih vecih problema,ja mislim da se zasad sve odraduje onak kak bi trbalo..
..evo koja fotka da i vi vidite situaciju..

.. . ... . ..

zelim puno:sun2::sun2::sun2:...post oped za par dana,ak nebu kakvih iznenadenja
poz..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
eco jesi racunao na to da ce se stabiljka do kraja udebljati mnogo..
cuj moze da se udeblja tako da joj precnik bude i 10cm
tako da ako si stegao jako moraces menjati obim :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.